|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Pogrzebałem u wujka Google i softu widzę jest pełno. Co wybrać? Pajączka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Pajączek jest całkiem dobry. Korzystałem z niego parę lat temu, gdy się uczyłem htmla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Jezeli nie chcesz za bardzo sie wglebiac w strukture to znajdz odpowiedni dla siebie szablon i go wypelnij poprostu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy TVP2 jest dostępny w bezpłatnym pakiecie kanałów na którejś satelicie (Hotbird, Astra)? nie, najtaniej Cie wyjdzie w TNK (10 zeta/msc) www.telewizjanakarte.pl [ telewizjanakarte.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
heh  a jednak TVP2 jest tam za darmo  musisz tylko kupic karte
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jaką kartę? Mam zestaw z Cyfrowego Polsatu, ale umowa wygasła, a nie chcę brać nowej, bo nie wiem jak długo będę w tym mieszkaniu. Czyli da się oglądać TVP2 na tym zestawie (antena 80, dekoder echostar 616)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Jaką kartę? Mam zestaw z Cyfrowego Polsatu, ale umowa wygasła, a nie chcę brać nowej, bo nie wiem jak długo będę w tym mieszkaniu. Czyli da się oglądać TVP2 na tym zestawie (antena 80, dekoder echostar 616)? nie da się, a co do tnk to tylko musisz kupic dekoder + kartę i masz za darmo tvp1,tvp2, religia.tv, tvn, tvn7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Witam Potrzebuje program który będzie konwertował pliki z microsoft office 2007 na format z microsoft office 2003. Najlepiej pasowałby mieć jeden ogólny do excela, worda, pp itd.... Ma ktoś coś takiego ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Witam Potrzebuje program który będzie konwertował pliki z microsoft office 2007 na format z microsoft office 2003. Najlepiej pasowałby mieć jeden ogólny do excela, worda, pp itd.... Ma ktoś coś takiego ?  http://www.microsoft.com/downloads/...aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=enPo zainstalowaniu tego, możesz w Office 2003 otwierać pliki Office'a 2007
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
mam 2 pytanka. Wczoraj lecial bardzop fajny film ,,GOL''na tvp 1 ok 23 30..niestety nie doczekalem koncowki bo rani 3 egz i poszelem spac. czy ktos moze widzial ten film i jest w stanie mi powiedziec co sie dzialo z mlodym pilkarzem od momentu jak mu ojciec umarl / pprzy okazji..polecma film, naprawde milo sie oglada  drugie pytanei to takie..skad moge sciagnac gre Unreal Tournament? chodzi mi o taka wersje gdzie byyl fajne etapy i rozne rodzjade rozgrywek..albo sam na sam, albo walka zespolowa itp  kiedys mialem polska wersje i chetnei bym wrocil do niej po kilku latach przerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
mam 2 pytanka. Wczoraj lecial bardzop fajny film ,,GOL''na tvp 1 ok 23 30..niestety nie doczekalem koncowki bo rani 3 egz i poszelem spac. czy ktos moze widzial ten film i jest w stanie mi powiedziec co sie dzialo z mlodym pilkarzem od momentu jak mu ojciec umarl / pprzy okazji..polecma film, naprawde milo sie oglada  drugie pytanei to takie..skad moge sciagnac gre Unreal Tournament? chodzi mi o taka wersje gdzie byyl fajne etapy i rozne rodzjade rozgrywek..albo sam na sam, albo walka zespolowa itp  kiedys mialem polska wersje i chetnei bym wrocil do niej po kilku latach przerwy  Miał lecieć do domu, ostatecznie zrezygnował i postanowił grać dalej. Trener wystawił go od pierwszej minuty w meczu ostatniej kolejki z Liverpoolem, gdzie Newcastle musiało wygrać, żeby awansować do LM. Najpierw Sroki strzelają na 1:0, potem tracą dwie bramki. Przy golu na 2:2 Santiago asystuje Harrisowi, a tuż przed końcem sam strzela bramkę z wolnego. Na koniec dowiaduje się od babci, że ojciec oglądał jego mecz z Fulham. Świetny film.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
mam 2 pytanka. Wczoraj lecial bardzop fajny film ,,GOL''na tvp 1 ok 23 30..niestety nie doczekalem koncowki bo rani 3 egz i poszelem spac. czy ktos moze widzial ten film i jest w stanie mi powiedziec co sie dzialo z mlodym pilkarzem od momentu jak mu ojciec umarl / pprzy okazji..polecma film, naprawde milo sie oglada  drugie pytanei to takie..skad moge sciagnac gre Unreal Tournament? chodzi mi o taka wersje gdzie byyl fajne etapy i rozne rodzjade rozgrywek..albo sam na sam, albo walka zespolowa itp  kiedys mialem polska wersje i chetnei bym wrocil do niej po kilku latach przerwy  http://peb.pl/poszukiwania/62639-gry-unreal-tournament.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Moze mi ktos powiedziec jakie panele (chodzi mi o grubosc, jakas tam klase scieralnosci -AC, itd itp) dobrac sobie do pokoju ? Nie ukrywam, ze chcialbym po kosztach ale jednoczesnie nie kupic syfu. Moze tez jakies firmy konkretne polecacie ? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
dzieki chlopaki za odpowiedz na pytanie powyzej  . Teraz inna sprawa...gram w lidze amatorksiej w pilke w ktorej jestem ubezpieczony na wypadek kontuzj...no iwczoraj zdarzylo sie..skrecilem kostke podczas meczu ligowego i pilka z glowy na jakies 4-5 tyg. mam dokumenty ze bylem w szpitalu itp. i teraz chce si zapytac. Jezle ichodzi o odszkodowanie z rozgrywek to nei bedzie problemu..natomiast czy moge jeszcze sie gdies zglosic w sprawie odszkodowania ?:) np. do szkoly ?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
jeżeli masz kilka NNW to szkodę możesz zgłosic z każdego oddzielnie.Jeżeli chodzi o NNW to nie ma ograniczenia co do ilości zgłaszanych roszczeń tyle ile masz NNW tyle możesz zgłosić szków, z tym małym wyjątkiem,że każde ubezpieczenie ma swoje granice odpowiedzialności tzn wyłaczenia. Musisz sprawdzic czy przypadkiem to NNW w szkole nie ma wyłaczenia na skutek wyczynowego uprawiania sportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
szukam zdjęcia na którym Andrzej Lepper byłby pokazany jak to kiedyś śmigał w berecie vs. dzis opalony w garniturze najlepiej to na jednym zdjęciu dwa obrazki przedzielone kreską, wiecie o co mi chodzi. Z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
To jest dobre : [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|