Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Pogrzebałem u wujka Google i softu widzę jest pełno. Co wybrać? Pajączka?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Pajączek jest całkiem dobry. Korzystałem z niego parę lat temu, gdy się uczyłem htmla.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Jezeli nie chcesz za bardzo sie wglebiac w strukture to znajdz odpowiedni dla siebie szablon i go wypelnij poprostu.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by micha$
Czy TVP2 jest dostępny w bezpłatnym pakiecie kanałów na którejś satelicie (Hotbird, Astra)?


nie, najtaniej Cie wyjdzie w TNK (10 zeta/msc)

www.telewizjanakarte.pl [telewizjanakarte.pl]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by micha$
Czy TVP2 jest dostępny w bezpłatnym pakiecie kanałów na którejś satelicie (Hotbird, Astra)?


nie, najtaniej Cie wyjdzie w TNK (10 zeta/msc)

www.telewizjanakarte.pl [telewizjanakarte.pl]

heh smile a jednak TVP2 jest tam za darmo smile musisz tylko kupic karte

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jaką kartę?
Mam zestaw z Cyfrowego Polsatu, ale umowa wygasła, a nie chcę brać nowej, bo nie wiem jak długo będę w tym mieszkaniu.
Czyli da się oglądać TVP2 na tym zestawie (antena 80, dekoder echostar 616)?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by micha$
Jaką kartę?
Mam zestaw z Cyfrowego Polsatu, ale umowa wygasła, a nie chcę brać nowej, bo nie wiem jak długo będę w tym mieszkaniu.
Czyli da się oglądać TVP2 na tym zestawie (antena 80, dekoder echostar 616)?
nie da się, a co do tnk to tylko musisz kupic dekoder + kartę i masz za darmo tvp1,tvp2, religia.tv, tvn, tvn7

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Witam

Potrzebuje program który będzie konwertował pliki z microsoft office 2007 na format z microsoft office 2003. Najlepiej pasowałby mieć jeden ogólny do excela, worda, pp itd.... Ma ktoś coś takiego ? smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by TOM182
Witam

Potrzebuje program który będzie konwertował pliki z microsoft office 2007 na format z microsoft office 2003. Najlepiej pasowałby mieć jeden ogólny do excela, worda, pp itd.... Ma ktoś coś takiego ? smile

http://www.microsoft.com/downloads/...aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=en

Po zainstalowaniu tego, możesz w Office 2003 otwierać pliki Office'a 2007

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Dzięki ;-)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
mam 2 pytanka.

Wczoraj lecial bardzop fajny film ,,GOL''na tvp 1 ok 23 30..niestety nie doczekalem koncowki bo rani 3 egz i poszelem spac. czy ktos moze widzial ten film i jest w stanie mi powiedziec co sie dzialo z mlodym pilkarzem od momentu jak mu ojciec umarl / pprzy okazji..polecma film, naprawde milo sie oglada wink

drugie pytanei to takie..skad moge sciagnac gre Unreal Tournament? chodzi mi o taka wersje gdzie byyl fajne etapy i rozne rodzjade rozgrywek..albo sam na sam, albo walka zespolowa itp wink kiedys mialem polska wersje i chetnei bym wrocil do niej po kilku latach przerwy smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by SZULC
mam 2 pytanka.

Wczoraj lecial bardzop fajny film ,,GOL''na tvp 1 ok 23 30..niestety nie doczekalem koncowki bo rani 3 egz i poszelem spac. czy ktos moze widzial ten film i jest w stanie mi powiedziec co sie dzialo z mlodym pilkarzem od momentu jak mu ojciec umarl / pprzy okazji..polecma film, naprawde milo sie oglada wink

drugie pytanei to takie..skad moge sciagnac gre Unreal Tournament? chodzi mi o taka wersje gdzie byyl fajne etapy i rozne rodzjade rozgrywek..albo sam na sam, albo walka zespolowa itp wink kiedys mialem polska wersje i chetnei bym wrocil do niej po kilku latach przerwy smile
Miał lecieć do domu, ostatecznie zrezygnował i postanowił grać dalej. Trener wystawił go od pierwszej minuty w meczu ostatniej kolejki z Liverpoolem, gdzie Newcastle musiało wygrać, żeby awansować do LM. Najpierw Sroki strzelają na 1:0, potem tracą dwie bramki. Przy golu na 2:2 Santiago asystuje Harrisowi, a tuż przed końcem sam strzela bramkę z wolnego. Na koniec dowiaduje się od babci, że ojciec oglądał jego mecz z Fulham.

Świetny film.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by SZULC
mam 2 pytanka.

Wczoraj lecial bardzop fajny film ,,GOL''na tvp 1 ok 23 30..niestety nie doczekalem koncowki bo rani 3 egz i poszelem spac. czy ktos moze widzial ten film i jest w stanie mi powiedziec co sie dzialo z mlodym pilkarzem od momentu jak mu ojciec umarl / pprzy okazji..polecma film, naprawde milo sie oglada wink

drugie pytanei to takie..skad moge sciagnac gre Unreal Tournament? chodzi mi o taka wersje gdzie byyl fajne etapy i rozne rodzjade rozgrywek..albo sam na sam, albo walka zespolowa itp wink kiedys mialem polska wersje i chetnei bym wrocil do niej po kilku latach przerwy smile

http://peb.pl/poszukiwania/62639-gry-unreal-tournament.html

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Moze mi ktos powiedziec jakie panele (chodzi mi o grubosc, jakas tam klase scieralnosci -AC, itd itp) dobrac sobie do pokoju ? Nie ukrywam, ze chcialbym po kosztach ale jednoczesnie nie kupic syfu.
Moze tez jakies firmy konkretne polecacie ?
pozdro

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
dzieki chlopaki za odpowiedz na pytanie powyzej smile. Teraz inna sprawa...gram w lidze amatorksiej w pilke w ktorej jestem ubezpieczony na wypadek kontuzj...no iwczoraj zdarzylo sie..skrecilem kostke podczas meczu ligowego i pilka z glowy na jakies 4-5 tyg. mam dokumenty ze bylem w szpitalu itp. i teraz chce si zapytac. Jezle ichodzi o odszkodowanie z rozgrywek to nei bedzie problemu..natomiast czy moge jeszcze sie gdies zglosic w sprawie odszkodowania ?:) np. do szkoly ?;)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
jeżeli masz kilka NNW to szkodę możesz zgłosic z każdego oddzielnie.Jeżeli chodzi o NNW to nie ma ograniczenia co do ilości zgłaszanych roszczeń tyle ile masz NNW tyle możesz zgłosić szków, z tym małym wyjątkiem,że każde ubezpieczenie ma swoje granice odpowiedzialności tzn wyłaczenia.
Musisz sprawdzic czy przypadkiem to NNW w szkole nie ma wyłaczenia na skutek wyczynowego uprawiania sportu.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
szukam zdjęcia na którym Andrzej Lepper byłby pokazany jak to kiedyś śmigał w berecie vs. dzis opalony w garniturze najlepiej to na jednym zdjęciu dwa obrazki przedzielone kreską, wiecie o co mi chodzi. Z góry dziękuję.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Lepper:
http://www.pitbul.pl/i/article/594/main.jpg <-- bez czapki ale może sie przyda...

http://doxa.blox.pl/resource/lepper.jpg --> tutaj trochę opalony się wydaje:)

Dysponuje ktoś jakimś e-book'iem typu "encyklopedia roślin" bądź "leksykon roślin"??? Może ktoś da chociaż namiary gdzie takie coś mógłbym wyszukać i ściągnąć?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
To jest dobre :

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
moze to grin
[Linked Image]

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1