|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Ja się nie zgodze, że oscylator jest złym systemem gry. Moim zdaniem jest to najbezpieczniejsza forma progresji jaką znam osobiście. Oczywiście jak w każdym systemie gry czy też sposobie musi być skuteczność jeśli jej nie ma to trudno myśleć o realnych zyskach. Dlatego jeśli macie jakieś uwagi to piscie o nich tutaj aby każdy wiedział jakie są plusy tego systemu a jakie minusy. Bo pisanie, że coś jest dnem nie wprowadza nic do naszej dyskusji.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
na to ze progresja to zly sposob powstal nawet wzor matematyczny wiec myslalem ze juz wiecie ze dobieranie stawki na podstawie poprzedniego zdarzenia mija sie z celem .
wszystko juz w tym temacie zostalo powiedziane przez ludzi ktorzy maja wieksza wiedze niz ja ,Ignorator, itd to ze jahu wygrywal oscylaotrem zawdziecza dobrym typom a nie systemowi .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Zaznaczam z góry, że nie grałem do tej pory metodą oscylatora i nawet się nie zastanawiałem nad tym, ale czy próbował ktoś grać oscylatorem odwrotnie, tzn. przy wygranej zwiększać stawkę, a cofać się przy przegranym kuponie ???
Metodą tradycyjną zwiększamy stawkę przy niepowodzeniu, więc jeśli wpadniemy w "czarną dziurę" generujemy straty, których może nie pokryć zysk z poprzednich wygranych. Tutaj możemy się cofać, dochodząc do minimalnej stawki, a wygrywając zwiększamy stawkę, więc w rzeczywistości wygrywamy więcej, a mając "złotą serię" zwiększamy zyski.
Grał ktoś podobną metodą ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Wczoraj zrobiłem, sobie podsumowanie całkowitej gry oscylatorkiem u naziemnych. Bilans jest następujący przeliczając na jednostki:
Zagrane 8425 kuponów. wyszło: 4653j przyszło:5728j yeld:+23%
Najdłuższe zadłuzenie czylli suma nieodrobionych na dana chwile ciagów to prawie 120j. Moja linia obrony to 300j , jesli w pewnym momencie całkowite zadłuzenie przekroczy 300j , kończe gre oscylatorem.
Nie widze absolutnie zadnych szans na osiagniecie przezemnie takiego yeldu gdybym te same mecze grał płaska stawka , prawda że zdecydowana wiekszość kuponów miala pk>100 czasem znacznie wiecej ale było tez sporo kuponów o pk nieznacznie przekraczajacym 100 lub oscylujacym ok 100. Srednia kuponów o pk = 1.23 to dla mnie abstrakcja , osiagniety yeld moge wytlumaczyć tylko mechanizmem gdzie suma wygranych kuponow przypada na stawki znacznie wieksze niz suma przegranych kuponów - tak wiec OSCYLATOR DZIAŁA.
I jeszzce taka uwaga praktyczna od pewnego czasu moje ako grane oscyluje miedzy 6-11 jest to spowodowane koniecznościa grania najczesciej triplami bo coraz trudniej mi znależ mecze o silnym pk. wiec trzeba podatek rozlozyć na 3 a nie jak dotychczas na 2 mecze na kuponie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Im wyższe kursy gramy tym lepiej wiadomo ,tyle że można się wkurzyć jak nie siądzie 10-20 kuponów pod rząd ,również jak ty podwyższyłem od niedawna Ako w naziemniakach obecnie gram kursy okolo 15 na kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Zaznaczam z góry, że nie grałem do tej pory metodą oscylatora i nawet się nie zastanawiałem nad tym, ale czy próbował ktoś grać oscylatorem odwrotnie, tzn. przy wygranej zwiększać stawkę, a cofać się przy przegranym kuponie ???
Metodą tradycyjną zwiększamy stawkę przy niepowodzeniu, więc jeśli wpadniemy w "czarną dziurę" generujemy straty, których może nie pokryć zysk z poprzednich wygranych. Tutaj możemy się cofać, dochodząc do minimalnej stawki, a wygrywając zwiększamy stawkę, więc w rzeczywistości wygrywamy więcej, a mając "złotą serię" zwiększamy zyski.
Grał ktoś podobną metodą ??? mając "złotą serię" Graj systemem Marasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
jahu wg ciebie jest mozliwosc ugrania czego oscylatorem na poker exchange na bf ? p*k=0.995, kurs 3.98 na dziendobry. Stawiac ciagle na hand 1 np. albo odrazu 4 ciagi otworzyc na kazda reke. Gdzie jest haczyk ? bo robilem sobie drobne symulacje i na papierze ladnie to wygladalo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
jahu wg ciebie jest mozliwosc ugrania czego oscylatorem na poker exchange na bf ? p*k=0.995, kurs 3.98 na dziendobry. Stawiac ciagle na hand 1 np. albo odrazu 4 ciagi otworzyc na kazda reke. Gdzie jest haczyk ? bo robilem sobie drobne symulacje i na papierze ladnie to wygladalo.. nie wiem czy to to samo co progresja D'Alemberta ale testowalem to dla kursow 2 w BFGames wjednej z gier nie pamietam ktorej. Stworzylem nawet program ktory by to liczyl. Biorac pod uwage to statystycznie wyszlo na to ze mozna zarobic ale naprawde przy bardzo sporych nakladach finansowych bo ogolnie wiekszosc dni byla taka ze ilosc wygranych i przegranych mowa tu o kursie 2 sie wyrownywala i co za tym idzie byl zysk ale byly i dni takie gdzie nagle sie cos zacinalo i bywaly serie wieksze niz ilesdziesiat zakladow, gdzie przy normalnych stawkach na BFGames mozna by sie wykonczyc... Ta gra to chyba byla akurat X-Poker niestety do innych gier nie ma statsow dostepnych i co za tym idzie nie mozna bardzo nic innego przetestowac... Pozdrawiam Ryan
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Kabano przy pk = 1.00 prawie osobiście probowałbym oscylatora ale tak rozpisanego aby np. z ako 6.0 cofac sie o 7 w tył czyli stawki trzeba by tak zroznicować aby wygrana odrabiała ako + 1 pozycja + cos tam jako zysk z roznicy stawek ale nie umiem policzyc jak dlugie ciagi by mogly sie pojawiac i czy starczyło by budzetu na czarne serie , ja w kazdym razie tak bym robił.
To jest moim zdaniem jedyny model oscylatora gdzie dopuszczam "Obalenie fundamentów tego świata" - jak to ładnie ujął kiedyś Set Fisher czyli zarabianie na zakladach gdzie pk nie jest wieksze niz 1 ale nie umiem dokladnie policzyc relacji miedzy potencjalnie osiagnietymi zyskami a stratami wynikajacymi z czarnych serii.
Kurs 4.0 jak piszesz tez moglby byc tylko trzeba by wtedy odrabiac 5 pozycji w tył + zysk z roznicy stawek wiec tak trzeba by rozpisac stawkowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
jahu czytam temat w miare uwaznie i przyznam szczerze iz na poczatku bylem nim zachwycony. Jednak zapewne nie wszystko dobrze zrozumialem, wiec zaczynem go testowac narazie wirtualnie (nie chce inwestowac kasy i uczyc sie na bledach)
Mam pytanie ile przewaznie zdarzen grasz na kuponie? Bo ladne AKO mozna juz uzbierac nawet z 3 meczy (np. NBA ponizej/powyzej kursy po 1,91) lub mecze pilki noznej tez powyzej/ponizej 2,5 gola.
Aha i mam taki praktyczny przyklad ... Gram oscylatorem od 5 zl,10,15,20 itd... i trafiam za 80 zl (razy) AKO 6,97 moj zysk wynosi po odjeciu poprzednich etapow wynosi -123 zl. Cofam sie o 6 krokow czyli do poziomu 50 zl. ..... i gram dalej i trafiam za 100 zl. po kursie znow AKO 6,97 moj zysk wynosi -128 czyli razem -251 zl.
Czy gdzies popelniam blad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Im wyższe ako tym lepiej pod warunkiem że grasz opłacalne mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
jahu czytam temat w miare uwaznie i przyznam szczerze iz na poczatku bylem nim zachwycony. Jednak zapewne nie wszystko dobrze zrozumialem, wiec zaczynem go testowac narazie wirtualnie (nie chce inwestowac kasy i uczyc sie na bledach)
Mam pytanie ile przewaznie zdarzen grasz na kuponie? Bo ladne AKO mozna juz uzbierac nawet z 3 meczy (np. NBA ponizej/powyzej kursy po 1,91) lub mecze pilki noznej tez powyzej/ponizej 2,5 gola.
Aha i mam taki praktyczny przyklad ... Gram oscylatorem od 5 zl,10,15,20 itd... i trafiam za 80 zl (razy) AKO 6,97 moj zysk wynosi po odjeciu poprzednich etapow wynosi -123 zl. Cofam sie o 6 krokow czyli do poziomu 50 zl. ..... i gram dalej i trafiam za 100 zl. po kursie znow AKO 6,97 moj zysk wynosi -128 czyli razem -251 zl.
Czy gdzies popelniam blad? Mam pytanie ile przewaznie zdarzen grasz na kuponie?Dla mnie nie ma znaczenia ile zdarzeń , czasem aż 7 a czasem solo , najczęściej jednak ok 3 zdarzenia , ważne by ako było w przedziale mniej wiecej 5-9 , ale najwazniejsze to uzyskać dobre pk , to czy masz ako 5.1 czy 9.2 nie jest aż tak ważne w skali wielkich liczb - ważne by tówj kupon mial dobre pk. Gram oscylatorem od 5 zl,10,15,20 itd... i trafiam za 80 zl (razy) AKO 6,97 moj zysk wynosi po odjeciu poprzednich etapow wynosi -123 zl. Cofam sie o 6 krokow czyli do poziomu 50 zl. .....Ja bym tu sie cofnął o 7 kroków tzn. 6 kroków w tył + 7 krok jako stawka 80zł + [skasował zysk z różnicy stawek] - i dalej grałbym nastepna stawke za 50zł Dodam jako ciekawostkę że u mnie ostatnie 1622 kupony[dokumentacja w nowym zeszycie] to rewelacja +36% od obrotu - ale tu prawdp. odchyliło sie na moja korzyść , mimo wszystko na tak hurtowej grze jaka prowadze - wynik nie do osiągnięcia innym stawkowaniem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|