|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
W weekendy WebDollar nie obługuje swoich klientów, więc dostaniesz najprawdopodobniej w poniedziałek około godziny 16
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ma ktos free spiny na MetroCasino [ ads.mrgreen.com] ? bo w kalenadarzu jest zamieszczone ze dzisiaj tez mialy byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
podobno blokneli polaków, bo dużo gamoni zakładało konta na mame, tate, babcie, ciocie itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
podobno blokneli polaków, bo dużo gamoni zakładało konta na mame, tate, babcie, ciocie itd. taaa ? czyli kolejny po Golden [ ads.mrgreen.com] i Sunset [ ads.mrgreen.com] ;/ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
W piątek zleciłem wypłate z MetroCasino [ ads.mrgreen.com]. jednak ciągle "wisi" i mam możliwość jej anulowania.ma ktoś podobny problem? wysłałem im skany dowodu i rachunek.jednak bez odpowiedzi.do tego wykluczyli nas podobno z promo.czyli moga i tego nie wypłacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
W piątek zleciłem wypłate z MetroCasino [ ads.mrgreen.com]. jednak ciągle "wisi" i mam możliwość jej anulowania.ma ktoś podobny problem? wysłałem im skany dowodu i rachunek.jednak bez odpowiedzi.do tego wykluczyli nas podobno z promo.czyli moga i tego nie wypłacic? wyplaca, zawsze wisi wyplata i jest mozliwosc jej anulowania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
a niewiesz jak długo może to potrwać? nie będe ukrywał mam ciśnienie na ta kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
W piątek zleciłem wypłate z MetroCasino [ ads.mrgreen.com]. jednak ciągle "wisi" i mam możliwość jej anulowania.ma ktoś podobny problem? wysłałem im skany dowodu i rachunek.jednak bez odpowiedzi.do tego wykluczyli nas podobno z promo.czyli moga i tego nie wypłacic? na twoim miejscu wpłacił bym tam kasę i zlecił wypłatę razem z tą kasą co zarobiłeś na spinach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
taa tylko właśnie pusty jestem i niemam jak wpłacić.dlatego tak się ciśnieniuje o te $$$. żadnych multikont nie zakładałem. jedynie co to na Sunset [ ads.mrgreen.com] mnie zbanowali ale to chyba wszystkich a jescze w lutym do Sunset [ ads.mrgreen.com] wpłacałem i nie było problemów.i wypłata tego samego dnia bodajże doszła.tu wiadomo weekend nie pracują.ale myślałem ze z rana już wyślą ten hajs. ewentualnie że zniknie możliwość anulowania a tu ciągle to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
sory że post pod postem włąsnie otrzymałem od nich emaila słabo u mnie z englishem może ktoś powiedzieć OCB ?
Thank you for the email regarding your Webdollar account.
We have received your documents however, to verify your address, we require a copy of the recent utility bill or bank statement which shows the address registered on the account.
If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.
czyli że doszły dokumenty ale mam wysłać rachunek bankowy tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
musisz wyslac albo bank statement czyli wyciag albo rachunek na ktorym widnieja twoje dane osobowe z miejscem zamieszkania czyli rachunek za prad, gaz, stacjonarke, czynsz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
aha thx. ciekawe czy to im juz wystarczy. a ten wyciąg to sory za pytanie ale ma być cała kartka z historią transakcji ?  czy wystraczy sam nagłówek bo tak im wysłałem wczesniej.to odpisali to co wkleijłem wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
aha thx. ciekawe czy to im juz wystarczy. a ten wyciąg to sory za pytanie ale ma być cała kartka z historią transakcji ?  czy wystraczy sam nagłówek bo tak im wysłałem wczesniej.to odpisali to co wkleijłem wyżej nie trzeba zadnych skanow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
też tak kminiłem właśnie z Sunset [ ads.mrgreen.com] wypłacałem bez skanów , ale tam robiłem depo może dlatego nie chcieli.tu juz mówie wyśle im żeby to szybciej zeszło.a wypłata ciągle wisi.dzis sobie chyba RG nie obstawie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
ale na tym dokumencie musi byc adres zameldowania!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
no jest wiadomka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Dear Michal,
Thank you for the email regarding your webdollar account.
We can confirm that we have forwarded your query to the relevant department; you will be contacted in due course.
If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.
to mi napisali chwile temu.czyli znów im coś nie pasuje i mam czekać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
No wysłali to gdzieś do innego działu i dadzą Ci odpowiedź wkrótce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
to juz blisko do kasy bo to standart maile dostajesz.... jutro rano hajs na koncie bedziesz miał na 100%//// naszczescie mi dalej spinny daja.... ale baranom co zakładaja multikonta mówie stop!!! juz niedługo nawet złotowki sie z kasyn za free nie wyrwie!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
to juz blisko do kasy bo to standart maile dostajesz.... jutro rano hajs na koncie bedziesz miał na 100%//// naszczescie mi dalej spinny daja.... ale baranom co zakładaja multikonta mówie stop!!! juz niedługo nawet złotowki sie z kasyn za free nie wyrwie!!!! masz spiny bo zarejestrowałeś się zza granicy, chyba z Londynu tak? najwidoczniej zablokowali bonusy ip z Polski
|
|
|
Link skopiowany do schowka