Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
W weekendy WebDollar nie obługuje swoich klientów, więc dostaniesz najprawdopodobniej w poniedziałek około godziny 16

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
ma ktos free spiny na MetroCasino [ads.mrgreen.com] ? bo w kalenadarzu jest zamieszczone ze dzisiaj tez mialy byc tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by P!T3R
ma ktos free spiny na MetroCasino [ads.mrgreen.com] ? bo w kalenadarzu jest zamieszczone ze dzisiaj tez mialy byc tongue

podobno blokneli polaków, bo dużo gamoni zakładało konta na mame, tate, babcie, ciocie itd.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by P!T3R
ma ktos free spiny na MetroCasino [ads.mrgreen.com] ? bo w kalenadarzu jest zamieszczone ze dzisiaj tez mialy byc tongue

podobno blokneli polaków, bo dużo gamoni zakładało konta na mame, tate, babcie, ciocie itd.
taaa ? czyli kolejny po Golden [ads.mrgreen.com] i Sunset [ads.mrgreen.com] ;/ ?

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
W piątek zleciłem wypłate z MetroCasino [ads.mrgreen.com]. jednak ciągle "wisi" i mam możliwość jej anulowania.ma ktoś podobny problem? wysłałem im skany dowodu i rachunek.jednak bez odpowiedzi.do tego wykluczyli nas podobno z promo.czyli moga i tego nie wypłacic?

222 #3157741 25/05/2009 20:49
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by 222
W piątek zleciłem wypłate z MetroCasino [ads.mrgreen.com]. jednak ciągle "wisi" i mam możliwość jej anulowania.ma ktoś podobny problem? wysłałem im skany dowodu i rachunek.jednak bez odpowiedzi.do tego wykluczyli nas podobno z promo.czyli moga i tego nie wypłacic?
wyplaca, zawsze wisi wyplata i jest mozliwosc jej anulowania

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
a niewiesz jak długo może to potrwać? nie będe ukrywał mam ciśnienie na ta kase laugh

222 #3157747 25/05/2009 20:51
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by 222
W piątek zleciłem wypłate z MetroCasino [ads.mrgreen.com]. jednak ciągle "wisi" i mam możliwość jej anulowania.ma ktoś podobny problem? wysłałem im skany dowodu i rachunek.jednak bez odpowiedzi.do tego wykluczyli nas podobno z promo.czyli moga i tego nie wypłacic?

na twoim miejscu wpłacił bym tam kasę i zlecił wypłatę razem z tą kasą co zarobiłeś na spinach

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
taa tylko właśnie pusty jestem i niemam jak wpłacić.dlatego tak się ciśnieniuje o te $$$. żadnych multikont nie zakładałem. jedynie co to na Sunset [ads.mrgreen.com] mnie zbanowali ale to chyba wszystkich a jescze w lutym do Sunset [ads.mrgreen.com] wpłacałem i nie było problemów.i wypłata tego samego dnia bodajże doszła.tu wiadomo weekend nie pracują.ale myślałem ze z rana już wyślą ten hajs. ewentualnie że zniknie możliwość anulowania a tu ciągle to samo.

222 #3157777 25/05/2009 20:57
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
sory że post pod postem włąsnie otrzymałem od nich emaila słabo u mnie z englishem może ktoś powiedzieć OCB ?


Thank you for the email regarding your Webdollar account.

We have received your documents however, to verify your address, we require a copy of the recent utility bill or bank statement which shows the address registered on the account.

If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.







czyli że doszły dokumenty ale mam wysłać rachunek bankowy tak?

222 #3157840 25/05/2009 21:09
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
musisz wyslac albo bank statement czyli wyciag albo rachunek na ktorym widnieja twoje dane osobowe z miejscem zamieszkania czyli rachunek za prad, gaz, stacjonarke, czynsz

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
aha thx. ciekawe czy to im juz wystarczy. a ten wyciąg to sory za pytanie ale ma być cała kartka z historią transakcji ? laugh czy wystraczy sam nagłówek bo tak im wysłałem wczesniej.to odpisali to co wkleijłem wyżej

222 #3157889 25/05/2009 21:21
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by 222
aha thx. ciekawe czy to im juz wystarczy. a ten wyciąg to sory za pytanie ale ma być cała kartka z historią transakcji ? laugh czy wystraczy sam nagłówek bo tak im wysłałem wczesniej.to odpisali to co wkleijłem wyżej
nie trzeba zadnych skanow

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
też tak kminiłem właśnie z Sunset [ads.mrgreen.com] wypłacałem bez skanów , ale tam robiłem depo może dlatego nie chcieli.tu juz mówie wyśle im żeby to szybciej zeszło.a wypłata ciągle wisi.dzis sobie chyba RG nie obstawie :/

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
ale na tym dokumencie musi byc adres zameldowania!!!!!

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
no jest wiadomka smile

222 #3158116 25/05/2009 22:33
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Dear Michal,

Thank you for the email regarding your webdollar account.

We can confirm that we have forwarded your query to the relevant department; you will be contacted in due course.

If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.

to mi napisali chwile temu.czyli znów im coś nie pasuje i mam czekać?

222 #3158233 25/05/2009 23:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
No wysłali to gdzieś do innego działu i dadzą Ci odpowiedź wkrótce.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
to juz blisko do kasy bo to standart maile dostajesz.... jutro rano hajs na koncie bedziesz miał na 100%//// naszczescie mi dalej spinny daja.... ale baranom co zakładaja multikonta mówie stop!!! juz niedługo nawet złotowki sie z kasyn za free nie wyrwie!!!!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by mkplus
to juz blisko do kasy bo to standart maile dostajesz.... jutro rano hajs na koncie bedziesz miał na 100%//// naszczescie mi dalej spinny daja.... ale baranom co zakładaja multikonta mówie stop!!! juz niedługo nawet złotowki sie z kasyn za free nie wyrwie!!!!

masz spiny bo zarejestrowałeś się zza granicy, chyba z Londynu tak? najwidoczniej zablokowali bonusy ip z Polski

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1