dla zainteresowanych - <a href="mms://212.199.221.153/838978" target="_blank">mms://212.199.221.153/838978</a> tutaj o 2 ma byc mecz miami phoenix
jakby cos sie zmienilo to postaram sie dac aktualny link
P.S amkwish nie bij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie ma mowy,jeszcze Ci podziekuje jak to da sie obejrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jestem w pracy,a tu nie mam C+.
Odnosnie meczu to takie przemyslenie.
Panowie,ida Święta i wraz z nimi przychodzi wlasciwy nastrój,refleksji,wyciszenia,zaniku agresji.
Graja dwie druzyny z najlepszymi obecnie bilansami w konferencjach.
Mecz prestizowy?
Niby tak,ale nikt klepek z parkietu darł nie bedzie.
Mysle,że sobie porzucają,jak skutecznośc bedzie na ich normalnym poziomie,to zrobią overa.
Pewnie wygra Miami,bo to gospodarz i skończy sie na uściskach dłoni i podziekowaniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zajaczek Shawn i kurczaczek Dwayne życzą Państwu wesołych,zdrowych i pogodnych Świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />