Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#315073 25/03/2005 21:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
linia w meczu miami spadla z 215 do 213,5 i moze jeszcze spasc - chyba warto poczekac jak ktos chce grac over

Bonus: Unibet
#315074 25/03/2005 21:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
ja dzisiaj zagrałem prawie wszystkie mecze

Phila - Toronto 1 bardzo dobry mecz sie zanosi, ostatnio philadelhia gra bardzo dobrze jesle webber bedzie gral przyzwoicie nie obawiam sie o zwyciestwo gospodzarzy.

Boston - chicago 1 gospodzarze po ostatniej porazce z New yorkien sa glodni zwyciestwa. maja przeciez bardzo silny sklad pierce walker r.davis i payton. chicago w tyn sezonie bardzo dobrze ale nie sadze ze wygraja w bostonie.

NO - Houton (-4) 2 licze tutaj na pogrom, goscie w straszny gazie

Miami - Phoenix 1 chyba najciezszy necz z tych wszystkich, druzyby bardzo wyrównane.. zadecyduje wlasny parkiet i wygra Heats

La cliprers - Washinhton (+5) 2 bardzo wazna wygrana wash w utah jednym punktem licze dzisiaj na coś podobnego.


GS - Milwakuee 1 po przyjsciu barona Davisa ta druzyna naprawde bardzo dobrze grac. zespl bardzo nieobliczalny potrafi wygrac z kazdym a przedewszystkim ze słabym Milwakuee którre na wyjazdach spisuje sie słabo

#315075 25/03/2005 21:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
w B&W hendi na HOUSTON -6 czy warto grac kurs 1,91,,chcialbym zagrac tak za 500,,czy warte to ryzyka

#315076 25/03/2005 22:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
dla zainteresowanych - <a href="mms://212.199.221.153/838978" target="_blank">mms://212.199.221.153/838978</a> tutaj o 2 ma byc mecz miami phoenix
jakby cos sie zmienilo to postaram sie dac aktualny link

P.S amkwish nie bij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#315077 25/03/2005 22:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
stary! masz u mnie piffo jak będe bogaty jeśli wyemitują ten mecz na tym kanale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#315078 25/03/2005 23:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
dla zainteresowanych - <a href="mms://212.199.221.153/838978" target="_blank">mms://212.199.221.153/838978</a> tutaj o 2 ma byc mecz miami phoenix
jakby cos sie zmienilo to postaram sie dac aktualny link

P.S amkwish nie bij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

u mnie zajebiscie odbiera ten program, ladnie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jezeli bedzie tu mecz to jestes zajebisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> MIAMI gora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#315079 25/03/2005 23:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
u mnie też odbiera lux. może znacie jeszcze jakieś fajne adresy tv ? np. xXx ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#315080 26/03/2005 00:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
dla zainteresowanych - <a href="mms://212.199.221.153/838978" target="_blank">mms://212.199.221.153/838978</a> tutaj o 2 ma byc mecz miami phoenix
jakby cos sie zmienilo to postaram sie dac aktualny link

P.S amkwish nie bij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie ma mowy,jeszcze Ci podziekuje jak to da sie obejrzeć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jestem w pracy,a tu nie mam C+.

Odnosnie meczu to takie przemyslenie.
Panowie,ida Święta i wraz z nimi przychodzi wlasciwy nastrój,refleksji,wyciszenia,zaniku agresji.
Graja dwie druzyny z najlepszymi obecnie bilansami w konferencjach.
Mecz prestizowy?
Niby tak,ale nikt klepek z parkietu darł nie bedzie.
Mysle,że sobie porzucają,jak skutecznośc bedzie na ich normalnym poziomie,to zrobią overa.
Pewnie wygra Miami,bo to gospodarz i skończy sie na uściskach dłoni i podziekowaniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zajaczek Shawn i kurczaczek Dwayne życzą Państwu wesołych,zdrowych i pogodnych Świąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#315081 26/03/2005 00:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a jak to wlaczyc?? pomozcie

#315082 26/03/2005 00:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
ok, chyba mam, w operze nie chodzi, stad moje pytanie, sorki

#315083 26/03/2005 00:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
a jak to wlaczyc?? pomozcie

ja to klikam na link i mi sie wyswietla strona, a potem Windows Media Player i tam ogladam ...

#315084 26/03/2005 01:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Troszke małe toto...ciekawe czy piłke bedzie widać.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale lepsze to niz nic.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#315085 26/03/2005 01:10
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
I idzie ze sporym poslizgiem, bo na Sportline wynik jest szybciej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#315086 26/03/2005 01:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
czy u was tez jest taka slaba jakosc tego meczu?

#315087 26/03/2005 01:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
I idzie ze sporym poslizgiem, bo na Sportline wynik jest szybciej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Fozzie chyba odwrotnie jak tak sobie patrze to sportline ma poslizg

#315088 26/03/2005 01:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
oni nawijaja po czesku?? Czy mi sie tylko wydaje...

#315089 26/03/2005 01:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
U mnie idzie tak jak u Fozziego - cbs szybciej,więc nie czytam,żeby nie psuc sobie emocji:-)

mały czacik sie robi:P

#315090 26/03/2005 01:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
dlaczego Detroit z Indianą jeszcze nie grają?

#315091 26/03/2005 01:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
u mnie szybciej na Ekraniku tongue Ale slaba jakos :/

#315092 26/03/2005 01:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
dla zainteresowanych - <a href="mms://212.199.221.153/838978" target="_blank">mms://212.199.221.153/838978</a> tutaj o 2 ma byc mecz miami phoenix
jakby cos sie zmienilo to postaram sie dac aktualny link

P.S amkwish nie bij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

sory, ale z jakiej strony wziales ten link?

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1