|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Witam i odrazu zapraszam wszystkich do współpracy. Polega ona na tym że w sts'ie gram system blokowy 3z6 (20 kombinacji), każdą kombinację za 3 zł. Cchiałbym aby każdy z zainteresowanych wspólnym graniem takich własnie bloków podawał swoje NAJPEWNIEJSZE bloki jakie obstawił/lub obstawi.
Krótki regulamin:
1. Bloki musza mieć kurs "wyższy" niż 2,25 2. W bloku mogą być max. 3-5 spotkań 3. Gramy : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> 4. Zdarzenia tylko z oferty STS'a 5. Dajemy zdarzenia tylko przemyślane
--------- TO by było na tyle zapraszam do współpracy i puszzenia STS'a z torbami..
Pozdrawiam i zapraszam do podawania propozycji na jutrzejszy dzionek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka