|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja wyplacilem w piątek na Karte, przesłałem im odrazu ID przed chwilą dostałem wiadomosc ze wyplata zatwierdzona
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
dokładnie.... na adres uk.... ale i tak na wszelski wypadzior zrobilem pare marek depozytu//// i wam tez polecma ci co juz wyplacili... strzelcie depozyt minimalny... moze sie uda konto uratowac ze spinnami////
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
aha hot city dobrze /daje/ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,349 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,349 Likes: 11 |
Webdollar dzis cos pozno placi .Mi dopiero teraz wypłata doszła a z reguly do 14-15 jest zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ja juz mam kase z MetroCasino [ ads.mrgreen.com] na Netellerze, w piatek zlecona wyplata 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Your withdrawal is under verification. Your documents have been forwarded for verification and the withdrawal will be processed very soon. However, you will get a confirmation about the status.
If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.
to mi przysłałi i wypłata wciąż wisi z możliwościa anulowania. czy tylko ja mam taki niefart w pizdu? możecie coś doradzić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Panowie kolejny email dostałem a kasa dalej wisi do anulowania może mi ktos wytłumaczyć o co im chodzi ?
Dear Michal,
Thank you for the email regarding your Webdollar account.
We can confirm that we have verified your account and processed your withdrawal.
In the meantime, if we can be of further assistance, please do not hesitate to contact us.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Panowie kolejny email dostałem a kasa dalej wisi do anulowania może mi ktos wytłumaczyć o co im chodzi ?
Dear Michal,
Thank you for the email regarding your Webdollar account.
We can confirm that we have verified your account and processed your withdrawal.
In the meantime, if we can be of further assistance, please do not hesitate to contact us. Potwierdzaja ze zweryfikowali ci konto i wyplata jest realizowana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
aha dzięki.tylko czemu wciąż moge ją anulować. :/ na dziś są szanse że wypłacą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
nie panikujw ciagu kilku godzin bedzie hajs na koncie//
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
odpisali że wypłata proccesed. i mam czekać 1-5 dni masakra :/ z tego co widze każdy powypłacał.a ja się ciśnienowałem najabardziej i hajsu brak  a i jescze mam pytanie czy jak wam napisali że wypłata processed to nadal mieliście możliwość anulowania wypłaty? bo u mnie od piątku ciągle wisi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
jak bedziesz dalej ich mailami zasypywal jakbys był ich jedynym klientem to specjalnie beda ci robic problemy//// toz czlowieku ludzie ci pisza ze to b. szybka firma.... sam napisalem ze pewnie =za kilka godzin bedzie na koncie bo juz 100 x u niech wyplacałem.... taaaaaaaaaaaak doperio jak bedziekasa na twoim koncie to dopiero ci zejdzie z kasyna///// uuuffff
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
A czy ktoś z was wypłacał z Slot Power [ stargames.com]? Jeśli tak to proszę o odpowiedź jak to przebiegało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 181 |
kolego uspokój się i nie nabijaj niepotrzebne posty. kasę będziesz miał napewno. Cierpliwości... i nie pisz do nich tak często bo ci konto jeszcze zablokują;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
to znów ja! hajs zniknoł z konta MetroCasino [ ads.mrgreen.com].:) ale na MB się nie pojawił.jest szansa że dziś dojdzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
czlowieku nikt z nas tutaj nie pracuje w MetroCasino [ ads.mrgreen.com] wiec skad ktos ma wiedziec? czekaj na kase i tyle. Jak sie nie pojawi do konca tygodnia to wtedy mozesz zaac sie martwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
12 milionow pytan na sekunde 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
ale pewnie już wypłacaliście i wiecie jak to leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
ale pewnie już wypłacaliście i wiecie jak to leci. zenada ... sorry ale ty czytac nie umiesz albo ci sie nie chce... albo robisz to nazlosc... niebawem juz nikt ci na nic nie odpowie///// przepraszam ale juz mnie pewna czesc ciała strzeliła .... 10 x sie pisze ze bedzie szybko na koncie i zze tyle sie czeka.... a gosc pisze "ale jak myslicie dzisiaj dojdzie .... ????" sorry//////
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
chodziło mi czy od momentu zniknięcia kasy z metro długo sie czeka na $$$. wczesniej mówiłeś że jak zniknie kasa z metro będzie na koncie MB. jendnak tak się nie stało. dlatego pytam.wiem że sie cisnieniuje ostro ale zależy mi na czasie gdyby tak nie było , przecież bym tu nie zadawał tylu pytań
|
|
|
Link skopiowany do schowka