Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja wyplacilem w piątek na Karte, przesłałem im odrazu ID przed chwilą dostałem wiadomosc ze wyplata zatwierdzona

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
dokładnie.... na adres uk.... ale i tak na wszelski wypadzior zrobilem pare marek depozytu//// i wam tez polecma ci co juz wyplacili... strzelcie depozyt minimalny... moze sie uda konto uratowac ze spinnami////

Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
aha hot city dobrze /daje/ laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,379
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,379
Likes: 11
Webdollar dzis cos pozno placi .Mi dopiero teraz wypłata doszła a z reguly do 14-15 jest zawsze

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
ja juz mam kase z MetroCasino [ads.mrgreen.com] na Netellerze, w piatek zlecona wyplata wink

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Your withdrawal is under verification. Your documents have been forwarded for verification and the withdrawal will be processed very soon. However, you will get a confirmation about the status.

If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.

to mi przysłałi i wypłata wciąż wisi z możliwościa anulowania. czy tylko ja mam taki niefart w pizdu? możecie coś doradzić?

222 #3159851 26/05/2009 17:55
Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
Panowie kolejny email dostałem a kasa dalej wisi do anulowania może mi ktos wytłumaczyć o co im chodzi ?

Dear Michal,

Thank you for the email regarding your Webdollar account.

We can confirm that we have verified your account and processed your withdrawal.

In the meantime, if we can be of further assistance, please do not hesitate to contact us.

222 #3159860 26/05/2009 18:00
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Originally Posted by 222
Panowie kolejny email dostałem a kasa dalej wisi do anulowania może mi ktos wytłumaczyć o co im chodzi ?

Dear Michal,

Thank you for the email regarding your Webdollar account.

We can confirm that we have verified your account and processed your withdrawal.

In the meantime, if we can be of further assistance, please do not hesitate to contact us.
Potwierdzaja ze zweryfikowali ci konto i wyplata jest realizowana

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
aha dzięki.tylko czemu wciąż moge ją anulować. :/ na dziś są szanse że wypłacą ?

222 #3159882 26/05/2009 18:13
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
nie panikujw ciagu kilku godzin bedzie hajs na koncie//

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
odpisali że wypłata proccesed. i mam czekać 1-5 dni masakra :/ z tego co widze każdy powypłacał.a ja się ciśnienowałem najabardziej i hajsu brak laugh a i jescze mam pytanie czy jak wam napisali że wypłata processed to nadal mieliście możliwość anulowania wypłaty? bo u mnie od piątku ciągle wisi.

222 #3160143 26/05/2009 19:52
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
jak bedziesz dalej ich mailami zasypywal jakbys był ich jedynym klientem to specjalnie beda ci robic problemy//// toz czlowieku ludzie ci pisza ze to b. szybka firma.... sam napisalem ze pewnie =za kilka godzin bedzie na koncie bo juz 100 x u niech wyplacałem.... taaaaaaaaaaaak doperio jak bedziekasa na twoim koncie to dopiero ci zejdzie z kasyna///// uuuffff

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
A czy ktoś z was wypłacał z Slot Power [stargames.com]? Jeśli tak to proszę o odpowiedź jak to przebiegało.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 181
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 181
kolego uspokój się i nie nabijaj niepotrzebne posty. kasę będziesz miał napewno. Cierpliwości... i nie pisz do nich tak często bo ci konto jeszcze zablokują;)

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
to znów ja! hajs zniknoł z konta MetroCasino [ads.mrgreen.com].:) ale na MB się nie pojawił.jest szansa że dziś dojdzie ?

222 #3160582 26/05/2009 22:03
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
czlowieku nikt z nas tutaj nie pracuje w MetroCasino [ads.mrgreen.com] wiec skad ktos ma wiedziec?

czekaj na kase i tyle. Jak sie nie pojawi do konca tygodnia to wtedy mozesz zaac sie martwic.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
12 milionow pytan na sekunde grin

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
ale pewnie już wypłacaliście i wiecie jak to leci.

222 #3160627 26/05/2009 22:17
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
Originally Posted by 222
ale pewnie już wypłacaliście i wiecie jak to leci.
zenada ... sorry ale ty czytac nie umiesz albo ci sie nie chce... albo robisz to nazlosc... niebawem juz nikt ci na nic nie odpowie///// przepraszam ale juz mnie pewna czesc ciała strzeliła .... 10 x sie pisze ze bedzie szybko na koncie i zze tyle sie czeka.... a gosc pisze "ale jak myslicie dzisiaj dojdzie .... ????" sorry//////

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
chodziło mi czy od momentu zniknięcia kasy z metro długo sie czeka na $$$. wczesniej mówiłeś że jak zniknie kasa z metro będzie na koncie MB. jendnak tak się nie stało. dlatego pytam.wiem że sie cisnieniuje ostro ale zależy mi na czasie gdyby tak nie było , przecież bym tu nie zadawał tylu pytań

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1