Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3157137 25/05/2009 17:41
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
Witam ostatnio po melanżu zgłosiłem swojego psa na najsympatyczniejszego :lol: No i jest właśnie sonda oczywiście jak zgłosiłem to nic innego jak mój Kajtuś ma wygrać dlatego proszę o klikanie tylko w ten Link
http://zwierzeta.wm.pl/sondy?field=8066&snd_id=1803

Kajtek jedziesz z Leszczami wink


Jak temat nie pasuje tu to niech mod usunie ;-)

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
A ot komentarze

tofik, Utworzony: 2009-05-25 14:37:25

własciciel kajtka już dwie myszki zajezdził i całą pulę IP zużył klikaniem w swojego pupila,
zgłoś nadużycie hehe, Utworzony: 2009-05-25 14:32:09

Ten Kajtek jak odleciał nam ciężko będzie z nim ale nie powiem uszy ma fajne...



smile

To forum ma siłę. Panowie za pare lat to swojego reprezentanta do sejmu i senatu z powodzeniem da sie wprowadzic.

Kajtek jedziesz z Leszczami

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by marek-ziminski
Witam ostatnio po melanżu zgłosiłem swojego psa na najsympatyczniejszego :lol: No i jest właśnie sonda oczywiście jak zgłosiłem to nic innego jak mój Kajtuś ma wygrać dlatego proszę o klikanie tylko w ten Link
http://zwierzeta.wm.pl/sondy?field=8066&snd_id=1803

Kajtek jedziesz z Leszczami wink


Jak temat nie pasuje tu to niech mod usunie ;-)

Z tego adresu IP oddano juz głos

Myślałem, że mam statyczne IP, a nie głosowałem smirk

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
poszło na Kajtka !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
U mnie to samo.. ''Z tego adresu IP oddano juz głos''

Chciałem pomóc, ale chyba nie chcą by Kajtek wygrał.

Vamooos Kajtek boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Mam to samo. blush

Kajtek c'mon gwizdek

Gaske #3159425 26/05/2009 04:30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 203
Naprawili błąd teraz trzeba inaczej głosować
Wchodzimy na Stronę http://zwierzeta.wm.pl/PIES-NA-MEDAL-portalu-WM-pl-GLOSOWANIE!,71579

i trzeba zaznaczyć Kajtek mój pies znajduje się na dole 8 od dołu ten z dużymi uszami :-)

Jedziesz z Leszaczami Kajtek !

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
poszlo grin

podoba mi sie ta sonda laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
no i poszło.Kajtek jazda z Leszczami wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
jedziesz Kajtek!!!! prawie 34 procent glosow, odjezdzamy rywalom... kurde, dawno mi sie tak morda nie cieszyla laugh

Kajtek - Jazz 1.2 - 2.8

Kajtek 1-2 1.10

laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
hehe głos oddany

podoba mi się hasło "Kajtek jedziesz z leszczami" już 34% smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Kajtek niezly wariat, sluch pewnie nienaganny wink

Jak nie wygra Kaczynski oglosi zalobe narodowa.

Kylo #3159613 26/05/2009 09:12
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
ej mam internet na korbke radiowy i mam ze juz oddano juz glos ;/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Lucart pewnie nie chcesz aby Kajtek wygrał.Przyznaj się który to Twój pies wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
no lol, u mnie to samo, zarówno w pracy i w domu "Z tego adresu IP oddano juz głos" dziwne ...


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, betowiec, Sensei, Akhu, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,637 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1