Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#31603 19/01/2001 09:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
www.polchaty.pl [polchaty.pl] rzeczewiście ma prosty w obsłudze system. Zainstalujemy go wkrótce, a dolelowo będziemy starali się kupić własne oprogramowanie.

Czy ktoś z Was próbował chatować na Ahoju? Czy ten system dobrze funkcjonuje i jest wygodny w obsłudze?

Będziemy się starali by chat był uzupełnieniem naszego forum dyskusyjnego, po prostu dla tych, którzy chcą o jednakowej porze się spotkać i pogadać.

Bonus: Unibet
#31604 20/01/2001 01:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Proponuje aby kazdy zainteresowany,podal czas w jakim bedzie osiagalny na chacie oraz okreslil chat.Skoro juz znany jest chat Bukmachera,to moze tam sie bedzie mozna spotykac?

#31605 20/01/2001 01:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 88
Bogge, ten czat jest na innej stronie. Ja z mojej strony dałem link do forum, więc możesz nie wiedzieć że forum i tamten czat to dwie całkiem inne strony.

Jestem za tym aby tu również wprowadzić czata.

#31606 20/01/2001 02:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mam pomysł, i jeśli mam Waszą zgodę i poparcie to zrealizuje to. Mianowicie chcę w jak najszybszym terminie wprowadzić chat "polchat.pl" , choć w dłuższym terminie chcę zakupić profesjonalne oprogramowanie, takie które Wam najbardziej odpowiada.

Cena nie jest tu najważniejsza, ważne jest aby te oprogramowanie było najlepsze na rynku, coś z czego wszyscy byście chcieli korzystać. Problem w tym, że nie wiem jaki software mam wprowadzić. Wspomniałem o "ahoj.pl" ponieważ poznałem właścicieli tego portalu i sądzę, że mógłbym od nich kupić licensję na chata.

Ale jeśli jest jakiś porządny software do kupienia (tak jak forum UBB) to proszę o wiadomość. Będę się starał robić wszystko dla naszych użytkowników, i jeśli chcecie chata to na pewno będziecie go mieli.

#31607 01/02/2001 01:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Chat jest prawie gotowy i jutro powinien już funkcjonować. Krótkie pytanie: czy ikonę (link) nazywać "chat" czy "czat"? Jak jest lepiej? Proszę o opinie...

#31608 01/02/2001 01:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Chat jest lepiej, przynajmniej będą fajne problemy z odmianą. A czat to tak pospolicie.

#31609 01/02/2001 22:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Conrad [Linked Image]
Jestem mile zaskoczony szybkoscia dzialania,duzy PLUS [Linked Image],nazwa jak nazwa,CHAT,czy CZAT....dla mnie to obojetne,wazne ze MECZ.PL,bedzie mial swoj wlasny ....,co ulatwi z pewnoscia wymiane pogladow i umozliwi szybsza wymiane informacji.

#31610 05/02/2001 04:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jest już chat [Linked Image] Prosze wszystkich o rejestrowanie takiego samego username w chacie jak na forum. W ten sposob bedzie latwiej dla nas wszystkich.

Ponieważ pierwszy raz używam software Polchata nie jestem w nim zbyt obeznany. Jeśli są jakieś ustawienia, które mogę zrobić by usprawnić czy ulepszyć chat to dajcie mi znać.

#31611 05/02/2001 07:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 91
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 91
OK, wpadłem na czata, wygląda fajnie, tylko gdzie są wszyscy? Wiem, wiem była 2:30 w nocy i mało kto ma tak przestawiony zegar biologiczny jak ja.

Conrad, ty tu jesteś szefem, kiedy jest największy ruch?

I jeszcze jedna uwaga!!! Czaty kontra forum. Zdaję sobie sprawę z niewątpliwych korzyści czatowania itp. itd. ale jest jeden mały problem. To, co ktoś wysyła na forum pozostaje tam zapisane i nie jest tak ulotne jak w przypadku rozmów czatowych, a w przypadku typów bukmacherskich ma to pewne znaczenie.
Nie wiem jak jest w rzeczywistości, bo nie pogadałem sobie z wami jeszcze chłopaki, ale obawiam się, że na czatach zaniknie swoista odpowiedzialność za typowane wyniki, z jaką mamy (powinniśmy mieć) na forum. Oczywiście zaraz usłyszę, że każdy sam przed sobą odpowiada za to, co wybiera i na co stawia, ale z tego co mi wiadomo, wiele forów (kurcze jak to się odmienia?) zagranicznych, podobnych do naszego meczu.pl, świadomie rezygnuje z czatów.
No to tyle miałem tu do wysmarzenia, a teraz życzę powodzenia w typowaniu. Cześć.

#31612 05/02/2001 07:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Rumburak, chat został dopiero zainstalowany trzy godziny przed Twoim postem. Sam nawet nie miałem czasu go sprawdzić [Linked Image]

Forum dyskusyjne pozostaje najważniejszą częścią tego serwisu - chat jest tylko małym dodatkiem. Ja osobiście wolę forum bo tam wszystko zostaje zapisane dla wszystkich. Wiadomo, że wszyscy nie będziemy o tej samej porze na chacie, a forum ma tą przewagę, że z niego mogą korzystać wszyscy. Niezależnie od tego o której godzinie się łączą...

Tak więc zgadzam się z Tobą i z tą myślą instaluję chat, że będzie on po prostu miłym dodatkiem do całokształtu.

#31613 05/02/2001 18:56
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Conrad nie moge sie zalogowac na chat wpisaujac swoj nick i haslo pisze mi nieprawidlowe dane lub haslo.
Niewiem co jest grane??

#31614 05/02/2001 19:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Jeśli wpisujesz nick i hasło z forum, to gratuluję...

A tak powaznie, to czat należy do firmy udostępniającej go dla wielu stron, co powoduje że popularne nicki dawno już są wykorzystywane, dlatego musisz sobie coś wymyślić tak jak wiele osób ba tym forum- ja mam denis 1313

cześć

#31615 08/02/2001 07:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Niedługo wykupimy licensję komercyjną, i wtedy każdy będzie miał swój nick...

#31616 08/02/2001 18:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mam mały problem z chatem, otóż często mi się zdarza, że połączenie zostaje zerwane i muszę się ponownie logować. Czy też macie ten problem?

#31617 08/02/2001 18:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
Mam mały problem z chatem, otóż często mi się zdarza, że połączenie zostaje zerwane i muszę się ponownie logować. Czy też macie ten problem?

a nie dzieje sie tak po prostu po jakims okresie (np.5 min) bezczynnosci... pamietam, ze mnie tez z chat'a wylogowalo automatycznie gdy przez jakis czas nic nie pisalem...

pozdr.
Paragon

PS. wlasnie siedze na chat'cie, ale niestety nikogo nie ma [Linked Image]

#31618 10/10/2003 01:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dlaczego na czacie ostatnimi czasy NIKOGO NIE MA. conrad wyraznie napisales w linku czat ze na czacie na polchacie bedzie administrator ( arthx). ???

#31619 10/10/2003 01:57
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał HiFon:
[qb]dlaczego na czacie ostatnimi czasy NIKOGO NIE MA. conrad wyraznie napisales w linku czat ze na czacie na polchacie bedzie administrator ( arthx). ???[/qb]
Wszyscy siedza na ircu...

#31620 10/10/2003 02:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
HiFon, mamy teraz nasz własny kanał IRC gdzie na pewno znajdziesz wiele osób z forum. Więce informacji znajdziesz klikając na "Czat" na stronie głównej.

#31621 10/10/2003 02:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ok dzieki conrqad za odpowiedz.

Kłaniam sie nisko

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1