Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#316461 21/04/2005 13:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Własnie zauważyłem że SportingBet otworzył konto w Polskim banku.... jest jakiś dodatkowy bonus za skorzystanie ztej formy płatności (100zł)

Pzdr

Bonus: Unibet
#316462 21/04/2005 13:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385

#316463 21/04/2005 14:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ale tylko dla nowych uzytkownikow - czyli w sumie to co bylo 25 euro za otwarcie konta i depozyt.

Wojtek

Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Ciekawa sprawa!
Dzis wpłacilem sobie przez MB pieniazki na konto w sportingbecie, napisałem maila o przyznanie bonusu, a oni odpowiadaja mi, że tej promocji juz nie ma.
Wchodze na stonke , loguje sie, a pod informacją o nowym bonusie zwiazanym z polskim kontem w banku nadal jest wzmianka, że przy wpłacie przez moneybookers dostaniesz bonus. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nieskazitelny sportingbet kręci?
Zobaczymy co za chwile odpowiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423

Bonusy dla nowych użytkowników.

NOWOŚĆ
100 PLN za darmo na dobry początek! &#8211; za pierwszy depozyt przelewem do banku w POLSCE!
Złóż swój pierwszy depozyt w Sportingbet (min. 100 PLN) za pomocą przelewu do polskiego banku, a otrzymasz 100 PLN za darmo!

$20USD/20Euro za darmo! - NOWI UŻYTKOWNICY (depozyty kartą!)
Złóż swój pierwszy depozyt w Sportingbet za pomocą karty płatniczej, a otrzymasz $20 USD/20 Euro za darmo!

Złóż swój pierwszy depozyt w Sportingbet za pomocą Moneybookers, a otrzymasz 50 PLN/10 Euro/10 USD za darmo!


tak wyglada ta informacja, u dołu jak byk napisane o MB, a oni próbuja kit wcisnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#316466 21/04/2005 19:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Myślicie że można założyć w SPORTINGBET na jedno IP dwa konta tak żeby dostać na każde konto po bonusie? Bo chciałbym założyć na siebie i drugie na brata.. wiadomo bonus 100 PLN jest tylko do 20 maja potem może być np. o połowe mniejszy więc lepiej skorzystać teraz póki gorący ... tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Po moim pierwszym mailu dostałem odpowiedź po 10 minutach wow! Teraz juz nikt nie kwapi sie do tego, cisa w eterze. Apropos: w przysłanym mailu informujacym o tym, że ta promocja jest nieaktualna dołaczono taki link: [url=http://pl.sportingbet.com/content/promo/bonuses.asp ]promocje[/url] i dopisano że w nim znajduja sie aktualnie przyznawane bonusy.

Pod spodem jak mnie oczy nie myla cos o MB widnieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No to fajnego sobie samobója szczelają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
Dzisiaj gadałem z p. Iwoną na czacie i promocji z Moneybookers nie ma już, podobno wczoraj nie zostało całe info ze strony usunięte i tym co wpłacili dali bonusy, ja dzisiaj też wpłaciłem i mi dali wyjątkowo ale odjutra obowiązuje już tylko ten bonus za wpłate do polskiego banku.. chyba mają juz dosyć Moneybookers i przekrętów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ... w sumei to dobrze, że jest ten bank w Polsce wreszcie, jak dla mnie oferta na piłkę jest w porze

Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Dziś przysłali mail z przeprosinami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, bonus dopisany, sprawa zamknięta.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
trzeba pochwalic ich pochwalic za szybkosc realizacji wyplat- sroda w poludnie zlozone zlecenie- w piatek juz kasa na koncie...fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316471 22/04/2005 15:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z tym kontem bankowym w Polsce to super sprawa. Według mnie Sportingbet ma wielką szansę stać się #1 bukiem na naszym rynku.

Co mnie też ucieszyło to numer 0-0800 dla klientów w Polsce. Widać, że firma poważnie traktuje Polskę i naszych graczy.

#316472 22/04/2005 16:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Z tym nr 1 to chyba Conrad zartujesz - troche u nich wygrasz i daja limity w stylu [email]B@W.[/email] Staraja sie ale z takim podejsciem i wysokimi marzami to nie bedzie czolowka tak czy innaczej.

Wojtek

#316473 22/04/2005 16:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Quote
Z tym kontem bankowym w Polsce to super sprawa. Według mnie Sportingbet ma wielką szansę stać się #1 bukiem na naszym rynku.

Co mnie też ucieszyło to numer 0-0800 dla klientów w Polsce. Widać, że firma poważnie traktuje Polskę i naszych graczy.
czy to oznacza ze od dzis mozemy wyplacac pieniazki (E, USD czy PLN) bezposrednio na konta naszych bankow, a nie poprzez mb?

#316474 22/04/2005 16:47
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Hmmm, od dziś?!!! Ja tam cały czas tak wypłacam, od pół roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Łatwiej będzie jedynie WPŁACAĆ kaskę. A buk faktycznie ma niesamowite nastawienie do klienta. Kiedyś spóźnili się z wypłatą (czekałem dokładnie osiem dni) i sami z WŁASNEJ INICJATYWY dodali mi w ramach rekompensaty 20 E bonusu do konta.

#316475 22/04/2005 16:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,330
Tarja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> myslalem, ze wyplaty w PLN nie moga byc realizowane z konta gracza przelewem bankowym na nasze konto? Czyzbym sie mylil w tej kwestii?

#316476 22/04/2005 17:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dzis na piwo wygralam kaskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#316477 22/04/2005 17:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Sportingbet ma wielką szansę stać się #1 bukiem na naszym rynku
lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> numerem 1 ale na rynku polskich 2 zlotowkowcow chyba.
a baner sportingbetu niedlugo przesloni pol forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#316478 22/04/2005 17:32
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ależ mylisz się Kozaku. Cały czas była przecież jedna darmowa wypłata w miesiącu i nie było różnicy czy to na konto złotówkowe czy nie (tylko że bank przeliczał euro na złotówki po swoim kursie, co czasem nawet na dobre wychodziło).
A nieco off topicowo - odradzam grę w tamtejszym kasynie. Grało się normalnie do momentu dokonania pierwszej wypłaty (z wygranej z kasyna). Po wypłacie częstotliwośc wypadania 0 wzrosła tak na oko trzykrotnie, a szczytem były cztery zera pod rząd ( i to jeszcze dziwnym trafem po podniesieniu stawki). Totalnie przeczy to zdrowemu rozsądkowi, nie mówiąc już o statystyce (a trochę czasu tam pograłem więc o statystyce mogę mówic).
Ale zakłady sportowe ok, i stronę trochę przerobili choc kilka rzeczy przy obstawianiu jest dosc irytujacych. Płacic płacą, suport działa rewelacyjnie (jak na polskie warunki), kursy jedynie mogłyby byc trochę wyższe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316479 22/04/2005 17:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Co do kursów to marża na MLB jest wręcz rewelacyjna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316480 22/04/2005 19:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Gruda, może czas zainwestować w większy monitor? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1