|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Oczywiście taki mam zamiar chodzi tylko o to żeby mnie nie posądzili że zakładam drugie konto - najlepiej będzie jak skonsultuje tą sprawe z supportem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Oczywiście taki mam zamiar chodzi tylko o to żeby mnie nie posądzili że zakładam drugie konto - najlepiej będzie jak skonsultuje tą sprawe z supportem! Ja się u nich kiedyś zarejstrowałem, ale nie zawarłem ani jednego zakładu. Poprosiłem o przesłanie starych danych /id użytkownik/ ale z nowego maila. czekam czekam i cisza, zakładam nowe konto, wpłacam kasę i przy okazji wchodzę na starą skrzynkę, a tam wiadomość ze starym nickiem i ID <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> jeden mail, wszystko wyjaśnione, stare konto zamknięte, nowe działa z bonusem 100zł. przelew bankowy wtorek wieczór, pieniądze z bonusem czwartek południe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> kursie średniawe, ale support rewelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Napiszcie jak tam u nich z oferta na tenis? Są do grania deble? bo kursy widzialem ze nizbyt ciekawe.
Acha i czy mozna prowadzic konto w PLN czy zamieniaja kase na inny walutę?
Jest u nich jakis system poleconych jeżeli tak to czekam na oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo dzisiaj chiałbym założyć konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Możesz oczywiście mieć konto w PLN i Sportingbet posiada także konto bankowe w Polsce co znacznie ułatwia życie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Listę promocji, włącznie z ofertą 100 PLN GRATIS w Sportingbet znajdziesz tutaj: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Conrad: Wiesz moze czy jesli w Sportingbecie "zdobylo sie" status gracza zawodowego (w sumie sprowadza sie to do wygrania kilku freebetow ktore dawali) to da sie to jakos odkrecic i miec z powortem reload bonus? Koles z supportu obiecal sprawdzic co sie da zrobic ale chyba zapomnial bo nie mam odpowiedzi ani zmiany.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja myślę, że wszystko się da, ale trzeba mieć mocne argumenty, to jest solidną stratę w długim okresie a o to jak wiadomo u nich trudno niezwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
P.S. Fajny banner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
sorkli mam pyt5anie, bo bardzo bym chcial wplaicc kase do sporting i ktos napewno tam gra i moze mi powiedziec czy nie ma problemu z tym otrzymaniem bonusa? tzn trzeba wyslac mejla i dorazu dodaja??
aha no i ile tzeba wykonac obrotu? bo gdzies lsyszalem ze tylko raz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79 |
Bonus dopisują po kilku minutach od wysłania maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Wszystkie depozyty biorące udział w promocji, jak również bonusy z niej pochodzące, muszą zostać wniesione trzykrotnie do zakładów sportowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84 |
czyli wplacajac 100zl + 100zl bonusa trzeba zrobic 600zl obrotu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Czy jak wplace karta pieniadze to rownież dostane bonus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wiraszka, dokładnie tak. Na dodatek jeśli chodzi o kursy/stawki/ilość zakładów to jest to zupełnie dowolne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Siwy212, możesz również wpłacić kartą i dostaniesz wtedy bonus w wysokości 25 Euro lub 30 USD, zależnie od waluy w której prowadzone jest konto (jeśli zamierzasz wpłacać kartą to musisz przy rejestracji wybrać Euro/USD jako walutę konta w Sportingbet).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
aha no ale wysylam mejla jak juz bedzie ta 100 na koncie czy jak odrazu dokonam przelewu?? i moze wiecie jak ten mejl ma wygladac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Maila musisz wysłać jedynie w przypadku bonusa dodawanego do wpłaty kartą. Jeśli wpłacasz przelewem np. 100zł na polskie konto to nie jest to wymagane. Wszelkie pytania związane z bonusami staram się umieszczać w nowym dziale na forum: Promocje u bukmacherów (link) [ mecz.org], ale służę pomocą także w tym dziale oraz przez maila: bonus@mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
aha czyli jak bede wplacac przelewm to nie musze wysylac do nich mejla? sami mi dopisza bonusa odrazu?? ktos to sprawdzal??
dzeiki conrad za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Jest jakis bonus jak sie przeleje przez MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam!!
Mam pytanie jezeli chodzi o bonus. Wplacam 100 i przyznaja mi 100 Potem musze zagrac za 600zl Czy moge zagrac od razu za tyle i czy bedzie sie liczyc jak zagram zaklady LIVE??? Nie rozumiem dlaczego przez e-karte nie moge zagrac za zlotowki tylko musze EURO/USD:(((((((((( Jaka jest min. kwota wypaty ze sportingbetu bez zadnych oplat?? Z gory dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Czy przy wypłacie 1 raz,trzeba przesłać skan dowodu??Czy jest on wymagany???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
hej mam pytanie do ludzi ktorzy graja w sportingu badz wiedza o co tam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czy jak wplacam przelewm to nie musze wysylac do nich mejla o przyznanie mi bonusa?
i czy wlasnie trezba wysylac do nich xero lub scan dowodu??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
hej mam pytanie do ludzi ktorzy graja w sportingu badz wiedza o co tam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czy jak wplacam przelewm to nie musze wysylac do nich mejla o przyznanie mi bonusa?
i czy wlasnie trezba wysylac do nich xero lub scan dowodu?? ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|