Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#316501 28/04/2005 16:53
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Oczywiście taki mam zamiar chodzi tylko o to żeby mnie nie posądzili że zakładam drugie konto - najlepiej będzie jak skonsultuje tą sprawe z supportem!

Bonus: Unibet
#316502 28/04/2005 17:22
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Oczywiście taki mam zamiar chodzi tylko o to żeby mnie nie posądzili że zakładam drugie konto - najlepiej będzie jak skonsultuje tą sprawe z supportem!

Ja się u nich kiedyś zarejstrowałem, ale nie zawarłem ani jednego zakładu.
Poprosiłem o przesłanie starych danych /id użytkownik/ ale z nowego maila. czekam czekam i cisza, zakładam nowe konto, wpłacam kasę i przy okazji wchodzę na starą skrzynkę, a tam wiadomość ze starym nickiem i ID <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> jeden mail, wszystko wyjaśnione, stare konto zamknięte, nowe działa z bonusem 100zł. przelew bankowy wtorek wieczór, pieniądze z bonusem czwartek południe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

kursie średniawe, ale support rewelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316503 29/04/2005 09:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Napiszcie jak tam u nich z oferta na tenis?
Są do grania deble? bo kursy widzialem ze nizbyt ciekawe.

Acha i czy mozna prowadzic konto w PLN czy zamieniaja kase na inny walutę?

Jest u nich jakis system poleconych jeżeli tak to czekam na oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo dzisiaj chiałbym założyć konto

#316504 29/04/2005 09:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Możesz oczywiście mieć konto w PLN i Sportingbet posiada także konto bankowe w Polsce co znacznie ułatwia życie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Listę promocji, włącznie z ofertą 100 PLN GRATIS w Sportingbet znajdziesz tutaj:

https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom

#316505 29/04/2005 09:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Conrad: Wiesz moze czy jesli w Sportingbecie "zdobylo sie" status gracza zawodowego (w sumie sprowadza sie to do wygrania kilku freebetow ktore dawali) to da sie to jakos odkrecic i miec z powortem reload bonus? Koles z supportu obiecal sprawdzic co sie da zrobic ale chyba zapomnial bo nie mam odpowiedzi ani zmiany.

Wojtek

#316506 29/04/2005 22:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja myślę, że wszystko się da, ale trzeba mieć mocne argumenty, to jest solidną stratę w długim okresie a o to jak wiadomo u nich trudno niezwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#316507 29/04/2005 22:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
P.S. Fajny banner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#316508 30/04/2005 08:58
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
sorkli mam pyt5anie, bo bardzo bym chcial wplaicc kase do sporting i ktos napewno tam gra i moze mi powiedziec czy nie ma problemu z tym otrzymaniem bonusa? tzn trzeba wyslac mejla i dorazu dodaja??

aha no i ile tzeba wykonac obrotu? bo gdzies lsyszalem ze tylko raz??

#316509 30/04/2005 09:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
Bonus dopisują po kilku minutach od wysłania maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Wszystkie depozyty biorące udział w promocji, jak również bonusy z niej pochodzące, muszą zostać wniesione trzykrotnie do zakładów sportowych.

#316510 30/04/2005 09:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
czyli wplacajac 100zl + 100zl bonusa trzeba zrobic 600zl obrotu??

#316511 01/05/2005 04:07
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Czy jak wplace karta pieniadze to rownież dostane bonus ?

#316512 01/05/2005 06:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wiraszka, dokładnie tak. Na dodatek jeśli chodzi o kursy/stawki/ilość zakładów to jest to zupełnie dowolne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Siwy212, możesz również wpłacić kartą i dostaniesz wtedy bonus w wysokości 25 Euro lub 30 USD, zależnie od waluy w której prowadzone jest konto (jeśli zamierzasz wpłacać kartą to musisz przy rejestracji wybrać Euro/USD jako walutę konta w Sportingbet).

#316513 01/05/2005 06:25
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
aha no ale wysylam mejla jak juz bedzie ta 100 na koncie czy jak odrazu dokonam przelewu?? i moze wiecie jak ten mejl ma wygladac??

#316514 01/05/2005 07:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Maila musisz wysłać jedynie w przypadku bonusa dodawanego do wpłaty kartą. Jeśli wpłacasz przelewem np. 100zł na polskie konto to nie jest to wymagane.

Wszelkie pytania związane z bonusami staram się umieszczać w nowym dziale na forum: Promocje u bukmacherów (link) [mecz.org], ale służę pomocą także w tym dziale oraz przez maila: bonus@mecz.pl

#316515 01/05/2005 07:16
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
aha czyli jak bede wplacac przelewm to nie musze wysylac do nich mejla? sami mi dopisza bonusa odrazu?? ktos to sprawdzal??

dzeiki conrad za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#316516 01/05/2005 07:23
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Jest jakis bonus jak sie przeleje przez MB ?

#316517 01/05/2005 07:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam!!

Mam pytanie jezeli chodzi o bonus. Wplacam 100 i przyznaja mi 100 Potem musze zagrac za 600zl
Czy moge zagrac od razu za tyle i czy bedzie sie liczyc jak zagram zaklady LIVE???
Nie rozumiem dlaczego przez e-karte nie moge zagrac za zlotowki tylko musze EURO/USD:((((((((((
Jaka jest min. kwota wypaty ze sportingbetu bez zadnych oplat??
Z gory dzieki:)

#316518 01/05/2005 13:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Czy przy wypłacie 1 raz,trzeba przesłać skan dowodu??Czy jest on wymagany???

#316519 02/05/2005 06:11
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
hej mam pytanie do ludzi ktorzy graja w sportingu badz wiedza o co tam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czy jak wplacam przelewm to nie musze wysylac do nich mejla o przyznanie mi bonusa?

i czy wlasnie trezba wysylac do nich xero lub scan dowodu??

#316520 02/05/2005 09:45
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
hej mam pytanie do ludzi ktorzy graja w sportingu badz wiedza o co tam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czy jak wplacam przelewm to nie musze wysylac do nich mejla o przyznanie mi bonusa?

i czy wlasnie trezba wysylac do nich xero lub scan dowodu??

ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1