|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Co z tym ksiegowaniem ? ;/ Wplacalem przelewem w srode kolo 13 a do tej pory nie widze pieniedzy ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Wyslalem kase w poniedzialek, jak sadzicie, kiedy ona tam dotrze, myslalem ze juz bedzie a jak narazie to konto puste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czekam czekam i sie doczekac nie moge.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
pytałem się i mówi że mają zaległości po świętach i księgują więc nie pozostaje jak tylko czekać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Zwracam chonor, zalogowalem sie wlasnie na konto i widze kase + bonus, zajefajnie, maja akurat wysokie kursy na dyscyplinie w ktura ostatnio gram, wiec juz dzis zaczynam obracac kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy co z tego bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No, tylko szkoda ze e-maila nie wyslali ze kase dodali ale moze to zrobia, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
od paru godzin nie mogę się zalogować... strona bardzo kiepska...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
Pieniedzy dalej nie ma ;/ Czy oni odpowiadaja na maile w soboty lub niedziele ? :| bo chyba czas zlozyc zazalenie ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ja tez czekam puściłem kasę w środę wieczorem i chcę jeszcze zagrać na wekend a ty takie klocki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
Pomału dopisują kasę na konto od razu z bonusem-środowa wpłata-lecz na maile nie odpowiadają-pewnie dużo ludzi wpłaca i mają duże zamieszanie :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wczoraj zleciłem przelew, jakieś 15 minut temu pojawiła się na koncie kasa od razu z bonusem. Bardzo ładnie się spisali. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
dopisali kasę teraz moja kolei:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
mich89 ja wyslalem wczesniej  najpierw ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
nie wie ktoś czy grając z pieniędzy bonusowych można grac je na live. za odpowiedź z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
nie wie ktoś czy grając z pieniędzy bonusowych można grac je na live. za odpowiedź z góry dziękuje Mich89, odpowiedź jest w tym temacie: LINK [ mecz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
nie wie ktoś czy grając z pieniędzy bonusowych można grac je na live. za odpowiedź z góry dziękuje Mich89, odpowiedź jest w tym temacie: LINK [ mecz.org] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to jest inna promocja innego buka a mi chodzi o sportingbet chyba że te same warunki co do live
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
a gdzie tam wogole jest live? bo jakos sobie nie umiem poradzic... prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
ludzie, co z tego że mam pieniądze an koncie (wraz z bonusem) skoro nie mogę postawić zakładu... rano dwa razy mi się komputer położył po kliknięciu na "wszystkie mecze dzisiejsze", a teraz nie mogę otworzyć polskiej podstrony... na prawdę grałem już o kilkunastu bukmacherów, ale z takimi problemami technicznymi ze stroną nie spotkałem się nigdy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ja obecnie nie mogę połączyć się ze stroną.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
nie jestes sam, ja rowniez mam z tym problemy a o 19 mecze sie zaczynaja wrrr - paranoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
a ja gram i zadnych problemow nie mam ze strona... ale nie wiem gdzie jest live do spotkan..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 990 |
Mi tez strona wogole nie dziala...
|
|
|
Link skopiowany do schowka