Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#31743 21/02/2001 14:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Ponieważ na stronie Olympic pojawił się link do promocji (+10% przy wpłacie powyżej 500$), mam pytanie:

1. Czy pobierają prowizje od wpłaty KK?

2. Jeżeli pobierają, to chyba lepiej wpłacić przelewem, którego koszty ponoć pokrywają (ktoś sprawdzał? czy rzeczywiście pokrywają wszystkie! koszty przelewu?).

2. Piszą, że koszt przelewu przy wypłacie to 25$. Czy są to wszystkie koszty jakie ponoszę przy wypłacie przelewem do Polski?

3. Obecna promocja jest chyba okresowa. Ale nie wiem jak długo?

4. Zakładam, że warto zakładać tam konto?

pozdrawiam
maciek

Bonus: Unibet
#31744 21/02/2001 16:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
1. Nie pobierają opłat, ale to też zależy od banku. Ten rodzaj operacji jest różnie traktowany przez banki (niektóre biorą prowizje, niektóre nie), tak więc nie ręcze za to. Używając karty PEKAO SA nie była pobierana prowizja.

2. Koszty przelewu na pewno pokryją, podobnie jak Canbet. Przy wypłacie Canbet też pokryje koszty, ale Olympic już nie. Tak jak napisałeś opłata wynosi $25, ale trzeba też wziąć pod uwagę opłatę od przychodzącego przelewu pobieraną przez Twój bank.

3. Promocja (10% bonus dla wpłat powyżej $500) nie jest okresowa. Są inne promocje tymczasowe jak 10% przy kolejnym zasileniu rachunku, ale ta akurat jest stała.

4. Czy warto zależy od tego co szukasz. Jeśli obstawiasz amerykańskie sporty to na pewno będziesz zadowolony. Do futbolu też są świetni, i nawet możesz obstawić polską ligę. Osobiście dość często tam obstawiam i polecam Olympic.

#31745 21/02/2001 21:33
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Sorry pomylilem tematy chcialbym sie dowiedziec co oznacza 50 $ Arena chodzi mi o Betandwina nigdy nie kozystalem z tego

#31746 04/04/2001 20:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
A jak wygląda sprawa z wypłatami na KK?

#31747 04/04/2001 20:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Panowie

Jak to jest z depozytem KK.

Wypelnilem wszystkie dane, zadeklarowalem depozyt 50$, cos tam napisali zeby poczekac 2 min i nic. Sprawdzalem moje konto w Olimpicu i jak bylo 0$ tak jest. Mam karte Visa Classic PKO BP SA.

#31748 04/04/2001 21:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Funky07, czy ta karta jest prowadzona w dolarach?

Jeśli chodzi o wypłaty na KK, to mogę je dokonac do wysokości wpłaty. Nadwyżkę muszą przesłać innym sposobem.

#31749 04/04/2001 22:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
A WesternUnion, jak są prowizje przy wypłacie przez nich

#31750 04/04/2001 22:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Nie, zlotowkowa, ale robilem depozyt w Expect'cie i bez problemu. Kasa od razu pojawila sie na koncie. Chyba kasy mi nie wetnie?

#31751 06/04/2001 17:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Funky07, co z twoją kasą masz ją na koncie.

Nie wiecie czy Olympic akceptuje Mastercarda?

Cześć

#31752 06/04/2001 18:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał denis:

Nie wiecie czy Olympic akceptuje Mastercarda?

Cześć

Z tego co wiem, to niestety nie...

#31753 06/04/2001 19:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Funky, będziesz duży tracił na wpłatach i wypłatach ponieważ za każdym razem będą zmieniali walutę. Możesz przecież w PEKAO mieć drugą KK Visa, dolarową. Ja tak mam. Wtedy wpłacając/wypłacając dolary nigdy nie tracisz zmianie waluty ponieważ wszystkie transakcje są dokonywane w USD.

#31754 06/04/2001 19:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Ale tak czy siak, musze to dolary zakupic? Nie wiesz czy bank bierze jakas prowizje za zakup i sprzedarz np. dolarow. Chodzi mi oczywiscie o wplatywyplaty karta VISA zlotowkowa.

----------------------------------------
Dzwonilem na infolinie do banku (te od obslugi kart) i powiedziano mi ze mojej karty wogole nie maja w spisie i powiniennem zglosic sie do swojego oddzialu w banku. Tak tez zrobilem, a tam oczywiscie panie okazaly wielkie zdziwienie i zamotanie, kiedy im przedstawilem swoj problem. Dowiedzialem sie tylko tyle, ze bank odmawia autoryzacji z powodu slabej jakosci polaczenia internetowego. Jest to dziwne, poniewaz probowalem o roznych porach dnia i nocy u roznych bukow i wszedzie to samo "Brak autoryzacji ze strony banku". Jeszcze poinformowano mnie ze mojej karty nie ma w spisie poniewaz byla wyrabiana ekspresowo. Swoja droga bylo by ciekawie pojechac za granice i nie moc wyplacic kasy. Ciekawe czy wtedy tez by mnie odeslali do mojego oddzialu? Chcialem sprawdzic czy karta wogole dziala, wiec podjalem gotowke z bankomatu PKO i bylo wszystko ok.

Mam prosbe. Potrzebuje, zeby ktos mi przetlumaczyl ponizszy tekst na angielski. Wysle go do bukmacherow, zeby dowiedziec sie czegos wiecej. Mysle, ze takie cos przyda sie ogolnie. Nie wierze ze tylko ja mam taklie problemy.

Szanowni Panstwo,

W dniu 2.05.2001 chcialem zdeponowac u Was na swoje konto kwote 100$ uzywajac karty kredytowej VISA CLASIC wydana przez
PKO BANK POLSKI SA i niestety nie udalo mi sie tego dokonac. Uzyskalem od Was informacje, ze nie ma autoryzacji ze strony mojego banku.
W zwiazku z tym prosze o udzielenie mi dokladniejszych informacji, ewentualnie podanie przyczyny. W banku poinformowano mnie ze to wina laczy.


Z powazaniem


Moje dane:

ps. Prosze o przyslanie wyjasnien na moj e-mail adres.

--------------------------------------------
Z gory dziekuje i prosze o szybka Strasznie wkurza mnie PKO BP, chyba przeniose rachunek do innego banku. Mozecie polecic jakis godny zaufania, w ktorym mozna miec karte Visa i MasterCarda, dotego konto dolarowe i wszystko w milej atmosferze i profesionalnie.
Widzialem ze w BPH jest sporo mozliwosci, dodatkowo obsluga rachunku przez internet.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

denis

he he na szczescie kasa jest.
Wzialem wydruk z konta w banku.

[This message has been edited by Funky07 (edited 06-04-2001).]

#31755 06/04/2001 22:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Nie wiecie czy się da w ofercie zmieniać na europejskie kursy.



[This message has been edited by denis (edited 06-04-2001).]

#31756 06/04/2001 23:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
Nie wiecie czy się da w ofercie zmieniać na europejskie kursy.

Da się... Musisz się zalogować i zmienić w ustawieniach konta.
Jeśli nie masz konta, to chyba niestety nie można tego zrobić.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1