|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Ponieważ na stronie Olympic pojawił się link do promocji (+10% przy wpłacie powyżej 500$), mam pytanie:
1. Czy pobierają prowizje od wpłaty KK?
2. Jeżeli pobierają, to chyba lepiej wpłacić przelewem, którego koszty ponoć pokrywają (ktoś sprawdzał? czy rzeczywiście pokrywają wszystkie! koszty przelewu?).
2. Piszą, że koszt przelewu przy wypłacie to 25$. Czy są to wszystkie koszty jakie ponoszę przy wypłacie przelewem do Polski?
3. Obecna promocja jest chyba okresowa. Ale nie wiem jak długo?
4. Zakładam, że warto zakładać tam konto?
pozdrawiam maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
1. Nie pobierają opłat, ale to też zależy od banku. Ten rodzaj operacji jest różnie traktowany przez banki (niektóre biorą prowizje, niektóre nie), tak więc nie ręcze za to. Używając karty PEKAO SA nie była pobierana prowizja.
2. Koszty przelewu na pewno pokryją, podobnie jak Canbet. Przy wypłacie Canbet też pokryje koszty, ale Olympic już nie. Tak jak napisałeś opłata wynosi $25, ale trzeba też wziąć pod uwagę opłatę od przychodzącego przelewu pobieraną przez Twój bank.
3. Promocja (10% bonus dla wpłat powyżej $500) nie jest okresowa. Są inne promocje tymczasowe jak 10% przy kolejnym zasileniu rachunku, ale ta akurat jest stała.
4. Czy warto zależy od tego co szukasz. Jeśli obstawiasz amerykańskie sporty to na pewno będziesz zadowolony. Do futbolu też są świetni, i nawet możesz obstawić polską ligę. Osobiście dość często tam obstawiam i polecam Olympic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104 |
Sorry pomylilem tematy chcialbym sie dowiedziec co oznacza 50 $ Arena chodzi mi o Betandwina nigdy nie kozystalem z tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
A jak wygląda sprawa z wypłatami na KK?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Panowie
Jak to jest z depozytem KK.
Wypelnilem wszystkie dane, zadeklarowalem depozyt 50$, cos tam napisali zeby poczekac 2 min i nic. Sprawdzalem moje konto w Olimpicu i jak bylo 0$ tak jest. Mam karte Visa Classic PKO BP SA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Funky07, czy ta karta jest prowadzona w dolarach?
Jeśli chodzi o wypłaty na KK, to mogę je dokonac do wysokości wpłaty. Nadwyżkę muszą przesłać innym sposobem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
A WesternUnion, jak są prowizje przy wypłacie przez nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Nie, zlotowkowa, ale robilem depozyt w Expect'cie i bez problemu. Kasa od razu pojawila sie na koncie. Chyba kasy mi nie wetnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Funky07, co z twoją kasą masz ją na koncie.
Nie wiecie czy Olympic akceptuje Mastercarda?
Cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał denis:
Nie wiecie czy Olympic akceptuje Mastercarda?
Cześć Z tego co wiem, to niestety nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Funky, będziesz duży tracił na wpłatach i wypłatach ponieważ za każdym razem będą zmieniali walutę. Możesz przecież w PEKAO mieć drugą KK Visa, dolarową. Ja tak mam. Wtedy wpłacając/wypłacając dolary nigdy nie tracisz zmianie waluty ponieważ wszystkie transakcje są dokonywane w USD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Ale tak czy siak, musze to dolary zakupic? Nie wiesz czy bank bierze jakas prowizje za zakup i sprzedarz np. dolarow. Chodzi mi oczywiscie o wplatywyplaty karta VISA zlotowkowa.
---------------------------------------- Dzwonilem na infolinie do banku (te od obslugi kart) i powiedziano mi ze mojej karty wogole nie maja w spisie i powiniennem zglosic sie do swojego oddzialu w banku. Tak tez zrobilem, a tam oczywiscie panie okazaly wielkie zdziwienie i zamotanie, kiedy im przedstawilem swoj problem. Dowiedzialem sie tylko tyle, ze bank odmawia autoryzacji z powodu slabej jakosci polaczenia internetowego. Jest to dziwne, poniewaz probowalem o roznych porach dnia i nocy u roznych bukow i wszedzie to samo "Brak autoryzacji ze strony banku". Jeszcze poinformowano mnie ze mojej karty nie ma w spisie poniewaz byla wyrabiana ekspresowo. Swoja droga bylo by ciekawie pojechac za granice i nie moc wyplacic kasy. Ciekawe czy wtedy tez by mnie odeslali do mojego oddzialu? Chcialem sprawdzic czy karta wogole dziala, wiec podjalem gotowke z bankomatu PKO i bylo wszystko ok.
Mam prosbe. Potrzebuje, zeby ktos mi przetlumaczyl ponizszy tekst na angielski. Wysle go do bukmacherow, zeby dowiedziec sie czegos wiecej. Mysle, ze takie cos przyda sie ogolnie. Nie wierze ze tylko ja mam taklie problemy.
Szanowni Panstwo,
W dniu 2.05.2001 chcialem zdeponowac u Was na swoje konto kwote 100$ uzywajac karty kredytowej VISA CLASIC wydana przez PKO BANK POLSKI SA i niestety nie udalo mi sie tego dokonac. Uzyskalem od Was informacje, ze nie ma autoryzacji ze strony mojego banku. W zwiazku z tym prosze o udzielenie mi dokladniejszych informacji, ewentualnie podanie przyczyny. W banku poinformowano mnie ze to wina laczy.
Z powazaniem
Moje dane:
ps. Prosze o przyslanie wyjasnien na moj e-mail adres. -------------------------------------------- Z gory dziekuje i prosze o szybka Strasznie wkurza mnie PKO BP, chyba przeniose rachunek do innego banku. Mozecie polecic jakis godny zaufania, w ktorym mozna miec karte Visa i MasterCarda, dotego konto dolarowe i wszystko w milej atmosferze i profesionalnie. Widzialem ze w BPH jest sporo mozliwosci, dodatkowo obsluga rachunku przez internet.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
denis
he he na szczescie kasa jest. Wzialem wydruk z konta w banku.
[This message has been edited by Funky07 (edited 06-04-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Nie wiecie czy się da w ofercie zmieniać na europejskie kursy.
[This message has been edited by denis (edited 06-04-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał denis: Nie wiecie czy się da w ofercie zmieniać na europejskie kursy.
Da się... Musisz się zalogować i zmienić w ustawieniach konta. Jeśli nie masz konta, to chyba niestety nie można tego zrobić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|