|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
02:30 Orlando - New Jersey 03:00 Miami - New Orleans 03:30 Charlotte - Chicago 03:30 LA Lakers - San Antonio 05:00 Denver - Portland
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Szkoda, że wczoraj nie zagrałem mojego typu (wg mnie najpewniejszego za jakieś male szaleństwo) - dziś takowego nie popelnię 9najwyżej troszkę stracę). Wczoraj Miśki??! Na dziś na razie 1 typ już poszedł i zastanawiam sie nad dubelkiem. New Jersey - Orlando - 1(-5,5) stake 20/10
Bezdenne Orlando w meczu za "6pkt" przegra (myslę, że zdecydownie"), z nieźle ostatnio grającym NJ. Carter i sp. nie pozostawią złudzeń kto powinien grać w PO, a kto pójść na zasłużony odpoczynek. Chyba nie musze pisać o stawce meczu
i do dubla? Portland - Denver - 2(-6,5) Forma Baryłek - kto wie czy (oczywiście ja podtrzymując) nie będą sprawcą największej niespodzianki w calych obecnych rozgrywkach NBA. Nie popadam w euforię, ale pisząc to miałem na myśli dojście do półfinałów, a może jeszcze wyżej? PO przy takiej grze zdecydowanie na tak. Choć do końca rozgrywek będa toczyli walkę z Misiami i Wilkami. Jednak z tej trójki najpewniejsze wydaja mi się własnie Bryłki. Od jakiegoś miesiąca mają POWERA, aż miło. A Portland - chyba najbardziej bezbarwna drużyna w całej NBA (ATL i CHA nie wliczam)
Poza tym ciekawie może być w San Antonio - tu niucham, że może dojść do małej niespodziewanki, ale biorąc pod uwagę podejście jeziorowców do obecnych rozgrywek??? A może zaczną im wchodzić trójeczki? Trudny mecz tym bardzie że hp pod 10-tkę. Podobny układ w pozostałych meczykach hp wysokie, chyba żeby grać ML (ale kursy!!!) Może jeszcze spróbuję combosika: NJ+MIA+CHI+DEN = Ako pewnie ok. 2.60-2.80 9jeszcze nie ma wszyskich kursów) Wiem jedno niezależnie od wyników jeżeli NJ wygra nocka nie bedzie stratna! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
oi! czeka nas kolejka pełna niespodzianke ; ]
Nets - Magic H(0-6) 2 (moim zdaniem spotkanie o wszystko; przewiduje b. wyrównany mecz)
Spurs - Lakers H(0-8) 2 (z kolei tutaj osłabieni gospodarze raczej tak łatwo sobie nie poradzą)
Blazers - Nuggets H(6-0) 2 i over 197 (może troche ryzykownie, ale Denver gromi rywali jak w meczach przed sezonowych. Na pewno tempo meczu bedzie szybkie i padnie overek)
Bulls - Bobcats H(0-9) 2 (jestem pełen podziwu dla Bulls, ale raczej nie wygrają taką ilością punktó tym bardziej, że niedawno Charlotte dostali u siebie tylko 3 punktami i będe sie chcieli odegrać)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Zgadzam się z przedmówcą. W tej kolejce mogą zdarzyć sięniespodzianki daltego spotkań Sspurs-Lakers. Bulls-Bobcats nie tykam. Zdecydowałem się na trzy pozostałę mecze.
Orlando at New Jersey 2
Oba zespoły jeszcze kilkanaście godzin temu rozgrywały bardzo ważne mecze. Z podniesionym nosem wyszli kozsykarze NJ, natomiast ORL przegrało i sądze, że ich morale opadły. Zmotywowani kolejną wygraną Nets dzisiaj na swoich deskach powinni pokazać Magic, kto zasluguje na gre w PO. Liczę na motywacje i dobrą obronę zespołu z NJ.
Denver(-6) at Portland 10
Denver idzie jak burza przez końcówkę RG i maialo jeden dzień odpoczynku więcej niż koszykarze z Portland. W zespole Trail Blazers nie zagra N. Van Exel i robiący ogramne postępu z sezony na sezon lider drużyny Zach Randolph. Jest to teorytycznie łatwiejszy rywal dla Denver i statystycznie Bryłki też są lepsze, więc typ uzasadniony.
Miami at New Orleans 1
Miami ma zdecydowanie lepszych zawodników i z większymi ambicjami niż koszkarze z Nowego Orleanu i to jest główny argument dla którego zdecydowałem się postawić na Miami. Heat ciągle liczy się w wyścigu o najlepszą ekipę sezonu, więc dzisiaj muszą wygrać z szerszeniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
Przeczytałem kiedyś na sieci o ciekawym zjawisku w NBA: drużyna która: a)rzuciła 100+ punktów i mimo to przegrała SU b)do następnego meczu przystępuje jako faworyt przegrywa ten mecz ATS
rzecz jasna nie zawsze - ale było to poparte przekonującą statystyką no a moje obserwacje wyników w bieżącym sezonie wskazują, że coś w tym jest
Miami po porażce z Pacers 108-114 przystępuje do meczu z NO Hornets jako zdecydowany faworyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576 |
02:30 Orlando - New Jersey 03:00 Miami - New Orleans 03:30 Charlotte - Chicago 03:30 LA Lakers - San Antonio 05:00 Denver - Portland dzisiaj byla duuuuuza niespodzianka w postaci porazki houston na ktorej stracilem duzo kaski wiec dzisiaj mam nadzieje ze nie bedzie zaskakujacych wynikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie moge podac jeszcze zadnych kursow bo ich nie mam na stronie ale mozna spokojnie postawic na: -new jersey:carter,kidd i spolka nie moga sobie pozwolic na porazke u siebie z druzynami o podobnym potencjale no i jeszcze walcza o playoff wlasnie z orlando i taka okazje napewno wykorzystaja -miami:co tu wiele pisac zdecydowanie lepsza druzyna,po porazce z indiana odkuja sie nie na hornets -denver:wygrywaja z kim popadnie (jedyne 2 porazki z suns)a portland to lepiej przemilczec,kompletnie zawalony sezon,graja bez motywacji a denver walczy o jak najlepsza pozycje w playoffach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
".... Nets - Magic H(0-6) 2 (moim zdaniem spotkanie o wszystko; przewiduje b. wyrównany mecz)..."
Nie dali rady na własnym parkiecie czarodziejom, a teraz uważasz, ze powalczą z podwójnie zmotywowanymi Netsami...??
No chance...moim zdaniem Netsi przejadą sie po kompletnie rozbitych Magikach, Carter i spółkadobrze wiedzą, ze mecz na styku moze róznie sie skończyć, więc przewiduje przejęcie od samego początku inicjatywy przez gospodarzy, nie wierzę, ze zmarnuja układ jaki sie wytworzył po wczorajszej kolejce, jak dla mnie NJ z hc....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
po dzisiejszej bardzo dobrej nocy trzeba dalej typowac.. dzisiaj kursy znacznie mniejsze
New Jersey - Orlando 1.55
Po wczorajszym bardzo dobrym meczu New Jersey zagraja teraz u siebie z Orlando, nie bedzie to latwy mecz ale gospodarze walczy jak moga o PO i chyba tego dopna bo graja naprawde dobrze zwlaszcza u siebie. Carter jest w znakomitej formie i nie pozwoli na porazke..
Portland - Denver 1.35
goscie w ostatnich meczach graja swietnie ogrywaja wszystkich po kolei. dzisiaj w nocy wygrali z San Antonio prawie 20 pkt wiec musi to robic wrazenie.. Mozna zagrac to nawet z handicapem ten typ.
Chicago- Charlotte 1.2
mecz bardzo pewny ale kurs bardzo niski. gospodzarze rozjada dzisiaj bobki. wczoraj bobki zostaly ograne przez toronto u siebie wiec dzisiaj ulegna znaczna iloscia punktow..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
No coz, wczoraj klapa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiaj sproboje SA Spurs v LA Lakers under 192. Wiadomo Lakersi = Bryant ... ale sam meczy nie moze wygrywac, czesto sie zdarza ze trafia duzo... a mimo wszystko przegrywaja mecz. Lakersi chyba sie juz pogodzili z tym ze nie bedzie ich w playoffach. SA spurs jest bardzo defensywna druzyna, nie pamietam kiedy zdobyli i dali zdobyc przeciwnikowi 100 punktow, fakt faktem wciaz graja bez Dunkana, ale wydaje mi sie tak czy siak ze tempo gry bedzie raczej srednie ...
Co do nnych meczy, Chicago oraz Denver powinni wygrac, ci drudzy nie powinni mie problemu z handicapem 0-6. New Orlean lubi zaskakiwac aczkolwiek Miami jest 2 klasy nad nimi ... mecz New Jersey v Orlando jest bardzo wazny dla obu zespolow ktore maja tyle samo punktow i walcza o PO wiec nie przewiduje latwego zwyciestwa zadnej z druzyn. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jakbym mial cos jeszcze zagrac to bylby to over w ORLANDO i DENVER, oraz under w MIAMI i CHARLOTTE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Przeczytałem kiedyś na sieci o ciekawym zjawisku w NBA: drużyna która: a)rzuciła 100+ punktów i mimo to przegrała SU b)do następnego meczu przystępuje jako faworyt przegrywa ten mecz ATS
rzecz jasna nie zawsze - ale było to poparte przekonującą statystyką no a moje obserwacje wyników w bieżącym sezonie wskazują, że coś w tym jest
Miami po porażce z Pacers 108-114 przystępuje do meczu z NO Hornets jako zdecydowany faworyt Ciekawie to wygląda. Co oznaczają SU oraz ATS? bo zabardzo nie czaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Dziś nie mam nastroju na komentarze ...:(
New Jersey Nets - Orlando Magic [color:"red"]-6,5 Nets [/color] New Orleans Hornets - Miami Heat [color:"red"] under 187,5 [/color]
Chicago Bulls - Charlotte Bobcats [color:"red"]over 192 [/color]
San Antonio Spurs - L. A. Lakers [color:"red"]over 191 [/color]
Portland Trailblazers - Denver Nuggets [color:"red"]-7 Nuggets [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Jesli w SA Spuers v LA Lakers bedzie OVER to chyba przebiegne jutro 15 km. ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Charlotte Bobcats u Chicago Bulls - Chicago - 1.17 Denver Nuggets u Portland - Denver Nuggets -7 - 1.87 Los Angeles Lakers u San Antonio Spurs - Under 190.5 - 1.91
Najbardziej boję się meczu denver ze spreadem. Chicago powinno bez żadnego problemu odprawić bobki do domu, a jeżeli chodzi o under w meczu Lakersów ze Spursami to w pełni zgadzam się z KtosKciesem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
po wczorajszej total porażce,dziś czas wylizac rany:
NJ-Orlando 1
Siatki ostro walczą o PO,i mają na to spore szanse po wczorajszym dniu,a Orlando strasznie obniżyło loty i mi,że też grają o coś,to w obecnej chwili gospodarze jak dla mnie zdecydownie lepsi,Carter i Kidd w wilekiej formie.
Portland-Denver 2
O ile koszykazre z Oregonu graja najgorzszy sezon od kiedy pamiętam,to Bryłki ostatnio świetna forma i przy kadrowym obliczu Blazers nie powinni mieć problemu z wysokim wygraniem tego meczu.
Spurs-Lakers 1
różnica klas i celów
NO-Miami 2
czas na away win majamczyków,chyba Grubcio i spółka nie zrobią sobie siary w Orleanie,a maja co grać,bo gra idzie o pierwsze miejsce w całej NBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiaj cięzko znaleść jakaś sensację w NBA. Typy na faworytów wydają się najbardziej racjonalne. Nie bede rozpisywał sie na temat spotkań o których wszyscy wszystko wiedzą. Z racji tego, iż nie gram ujemnych handicapów w NBA porobiłem duble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NJN + Chicago AKO: 1,96 Sa + Denver AKO: 1,88
Kursy z profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
w związku z tym co sie stało,nie gram nic dziś już,tak wiec prosze o skasowanie moich typów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
Z racji ostatnich wtop postawilem wszystko na jedna karte: NJ NJ+CHI
i cos dla rozrywki 3/5 Orlando @ New Jersey NJ Nets -6.5 Point Spread 1.909 Miami @ New Orleans MIA Heat -9.5 Point Spread 1.909 LA Lakers @ San Antonio SA Spurs -8.5 Point Spread 1.909 Charlotte @ Chicago CHI Bulls -9 Point Spread 1.909 Denver @ Portland DEN Nuggets -7 Point Spread 1.909
Jesli new jersey wtopi to daje sobie spokój z bukmacherka i ide do 12h pracy za ~1500 miesiecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
Nj wtopa Zbankrutowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak mi lekko na duszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Zabrakło 1 punkyu do remisu i 2 do wygranej i do wygrania mojego kuponu. W tą sobote straciłem ponad 50% kasy i teraz nawet boje się już obstawiać bo to jakiś chory weekend.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|