Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
obracaj obracaj, pamiętaj że maks wypłata z tego co ugrasz to 75$

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
ja juz 3 raz wypłaciłem i zawsze na grze as reels thurn 2 czy cos takiego:D

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
można wypłacić te pieniądze bez robienia depozytu ???

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
nie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
czyli co żeby wypłacić te 70 $ to ile najlepiej wpierw wpłacić do nich ???

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
milion dolcow powinno starczyc

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
pytam poważnie obrót wykonany i jak teraz najłatwiej tą kaskę wypłacić ??? przecież jak zrobie depozyt to pewnie dopiszą 100 czy 200% bonusa i znowu trzeba jakiś kolejny obrót robić...:/

jakby ktoś był tak uprzejmy i mógł napisać to będę bardzo wdzięczny

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Nic Ci nie dopisza bo bonusy w tych kasynach zatwierdzasz samemu smile Minimalny depozyt,scany i zlecasz wypłate .Tyle .Cały temat jest o tym wink

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Wczoraj wypłata zlecona koło 21. Dokumenty już dawno mam zweryfkowane bo to moja 3 wypłata. Ciekawe kiedy dojdzie to wczorajsza wypłata na MB bo kasa bardzo potrzebna:P:/

Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
Czesciowo zgadza sie to co napisal Rafal, minimalny depozyt (chyba $20), i przed wplata nie brac zadnego bonusa od depozytu i mozna zlecac wyplate.

Co do skanow, to nie zawsze trzeba wysylac. Mi np. z Absolute Slots wyplacili w ciagu 4 dni i nie zadali zadnych skanow.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
dzięki Panowie za cenne uwagi wink a da rade sprawdzić czy obrót już wykonałem czy ręcznie muszę liczyć po historii ???

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
piszesz do livechatu ile ci zostało do obrócenia, o wiele szybciej

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
zleciłem wypłate z tego bonusu. mam pytanko wiece może czy jak ja cofne to czy bede musiał grac na takich samy warunkach jak ją zdobyłem? pytam goscia z chatu ale nie moge sie z nim dogadać

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
a ja cofnełem moją wypłate. pograłem jeszcze dobiłem do 200 i wypłaciłem:) super kasyno teraz tylko czekac na kase

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
chyba max 75$

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
no tak zrobiłem wypłate 75$ wczoraj. dzisiaj zapytałem czy mogę ją cofnąc i grac za nia bez zadnych warunków. napisali mi ze to sa juz moje pieniadze i moge je cofnac.wiec to zrobilem.pograłem do 200 wypłaciłem. dla potwierdzenia czy ok jest napisalem na chat czy wszystko ok z moja wyplata i ile bedzie szla. odpisal ze ok i ze 2-5 dni wiec wydaje mi sie ze dobry sposob znalazłem:P

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
właśnie też jak pytałem na live chat ile max mogę wypłacić to odpisał tylko że moge wypłacić kase. więc może da rade coś więcej uszczknąć.tylko u mnie w cashier wciąż mam napisane że promocja 15$ jest aktywna.

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
a i jescze jedno jak grasz w te gry to lecą te pkty. bo ja ciupie już sporo a ciągle mam 10 level i 0 pkt

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
u mnie leca 8000 pkt wlasnie sobie wymienilem na 8$

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
mam problem , wysłałem tydzien temu skany.(bez odpowiedzi) 3 dni temu zleciłem wypłate.dzis otrzymale email

Dear Michal,

In order to maintain high levels of player and casino security, and according to our terms and conditions, we kindly request that you submit the following documents to [email protected]. Please attach the files in JPG format or they may be rejected. Alternatively, you may fax the documents to 1-866-362-2864. Please make sure to write your username and "Vegas Regal" on all the documents.


Thank you for your cooperation,

Vegas Regal Member Services

* A scan of the front and back of a government issued ID that confirms your registered account information, including your age and address.


* A scan of one of utility bill,credit card bill, or bank statement no more than 2 months old that confirms your name and address.


You will only need to send your identity verification documents once.
Username ____________________
Address ____________________
City ____________________
Postal/Zip ____________________
Province/State ____________________
Country ____________________
Home Phone ____________________
Cell Phone ____________________
Work Phone ____________________

Please print your full name _____________________ , today's date _____________________ .

I certify all information that I have provided is accurate. Signed _____________________ .

Once these documents have been received, our security department will review them and forward the outcome to our auditing department.

Thank you for your cooperation

Security Department

może mi ktos wytłumaczy c czego odemnie chcą?

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1