Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Sturmwind #3169856 30/05/2009 03:21
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Sturmwind
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo smile
tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo tongue

Bonus: Unibet
P!T3R #3169861 30/05/2009 03:26
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by Sturmwind
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo smile
tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo tongue

ja tam kuponiki po 100zl se pykam i juz 2 razy obrocone wink , jeszcze 6 tongue

P!T3R #3169868 30/05/2009 03:30
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by Sturmwind
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo smile
tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo tongue


a czy znasz inny dubel niz ako?

Sturmwind #3169873 30/05/2009 03:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Sturmwind
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by Sturmwind
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo smile
tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo tongue


a czy znasz inny dubel niz ako?
1,6 razy zaklad po kursie 1.00 wink

P!T3R #3175917 01/06/2009 15:26
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
zastanawia mnie punkt 6 regulaminu obrotu bonusem "Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 10 czerwca 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany."

Wie ktos jakie sa wymogi tego zakladu, stawka, kurs itp. Support odpowiada nie na temat wiec moze wy pomozecie.

MichalTD #3175968 01/06/2009 16:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no proste zaklad co najmniej dubel z ako > 1.6 no czy to takie trudne ludzie do skumania?

jak dla mnie TOBET pelen respect:)

wplata przez MB w srode , no na bonus musialem poczekac i napisac maila

obrot w 6 zakladow chyba , zlecenie wyplaty w nedziele poludnie, kaska na MB dzisiaj rano

i 2k na wakacje na czysto:)

kazow #3175973 01/06/2009 16:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
wystawili bonusy i jakie zainteresowanie laugh
a pierwszym pod górkę czyli...limicik - tak to już jest
PS. Niepodoba mi się że pomimo osiągniecia limitu na zakład i korekcji lini hc lub o/u nie można zagrać zakładu jako nowy - bardzo dziwny wybieg, tu ich Bwin biję na lata świetlne

sebkos #3175979 01/06/2009 16:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Nie wiecie, czy ten bonus jeszcze jest ? Bo jak nie ma to nie będę się rejestrował smile.
Zadałem takie pytanie supportowi, (czy jest bonus, bo nie wiem czy mam się rejestrować) to mi odpisali bardzo inteligentnie: "Uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania z adresu mailowego który zarejestrowal Pan w naszym serwisie. Może Pan zmienić adres mailowy logując się na naszej stornie w zakładce Moje konto ---> Edycja danych konta." Kto tam pracuje ?

wtapiacz #3175992 01/06/2009 17:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no nie moga Cie sprawdzic smile

a promo to nie wiem, bylo info na stronie dla nowych, jak juz nie ma to pewnie i promo nie ma


ja sie nie rejestrowalem , bo promo dostalem na maila

kazow #3176162 01/06/2009 18:42
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
kazow zobacz PW

horba19 #3176274 01/06/2009 19:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
nie ma już promocji, dzisiaj się zarejestrowałem, wpłaciłem i nic nie dostałem.

D@mian #3176424 01/06/2009 19:59
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
smirk bzdury piszesz, że nie ma już promocji.

mazik #3176644 01/06/2009 21:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
zarejestrowałem się z ich strony, wpłaciłem przez mb, bonusu nie dostałem.
może gdzieś popełniłem błąd.

po co miałbym kłamać? smirk

D@mian #3176659 01/06/2009 21:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Damianoon
zarejestrowałem się z ich strony, wpłaciłem przez mb, bonusu nie dostałem.
może gdzieś popełniłem błąd.

po co miałbym kłamać? smirk
a nacisnales na ten "guzik" na ich stronie BONUS 500 PLN ?

jarko 33 #3176710 01/06/2009 21:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Nie nacisnąłem i przez to straciłem "kilka" złotówek.

Beznadzieja mad

D@mian #3176997 01/06/2009 22:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
odpisali, że nie dostane bonusa...
po godzinie jednak go dostałem na konto laugh

wydają się być porządni wink

D@mian #3177136 01/06/2009 23:17
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Jak tam dokonać wpłaty przez MB bo chyba się zakręciłem?

Bullet #3177213 01/06/2009 23:50
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
Klikasz moje konto>wpłata>konto Mb i masz tam już wpisany swój email i kwotę.

Michaszek #3177551 02/06/2009 01:45
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Michaszek
Klikasz moje konto>wpłata>konto Mb i masz tam już wpisany swój email i kwotę.

Dzięki za odp, znalazłem po kilku minutach sam smile Bonus dopisali po 2 sekundach, a więc miło smile Teraz obrót zaczynamy smile

Bullet #3178870 02/06/2009 18:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
skoro robią już promocję mogli ją przedluzyc chociaz do konca czerwca

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1