|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo  tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo  tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo  ja tam kuponiki po 100zl se pykam i juz 2 razy obrocone  , jeszcze 6 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo  tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo  a czy znasz inny dubel niz ako?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
wychodzi na to ze trzeba obrocic 4000zl x 1.6 w dublu - wcale nie tak latwo  tak ale ten dubel to moze byc ako wiec latwo  a czy znasz inny dubel niz ako? 1,6 razy zaklad po kursie 1.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
zastanawia mnie punkt 6 regulaminu obrotu bonusem "Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 10 czerwca 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany."
Wie ktos jakie sa wymogi tego zakladu, stawka, kurs itp. Support odpowiada nie na temat wiec moze wy pomozecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no proste zaklad co najmniej dubel z ako > 1.6 no czy to takie trudne ludzie do skumania?
jak dla mnie TOBET pelen respect:)
wplata przez MB w srode , no na bonus musialem poczekac i napisac maila
obrot w 6 zakladow chyba , zlecenie wyplaty w nedziele poludnie, kaska na MB dzisiaj rano
i 2k na wakacje na czysto:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
wystawili bonusy i jakie zainteresowanie  a pierwszym pod górkę czyli...limicik - tak to już jest PS. Niepodoba mi się że pomimo osiągniecia limitu na zakład i korekcji lini hc lub o/u nie można zagrać zakładu jako nowy - bardzo dziwny wybieg, tu ich Bwin biję na lata świetlne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Nie wiecie, czy ten bonus jeszcze jest ? Bo jak nie ma to nie będę się rejestrował  . Zadałem takie pytanie supportowi, (czy jest bonus, bo nie wiem czy mam się rejestrować) to mi odpisali bardzo inteligentnie: "Uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania z adresu mailowego który zarejestrowal Pan w naszym serwisie. Może Pan zmienić adres mailowy logując się na naszej stornie w zakładce Moje konto ---> Edycja danych konta." Kto tam pracuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no nie moga Cie sprawdzic  a promo to nie wiem, bylo info na stronie dla nowych, jak juz nie ma to pewnie i promo nie ma ja sie nie rejestrowalem , bo promo dostalem na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
nie ma już promocji, dzisiaj się zarejestrowałem, wpłaciłem i nic nie dostałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
 bzdury piszesz, że nie ma już promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
zarejestrowałem się z ich strony, wpłaciłem przez mb, bonusu nie dostałem. może gdzieś popełniłem błąd. po co miałbym kłamać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
zarejestrowałem się z ich strony, wpłaciłem przez mb, bonusu nie dostałem. może gdzieś popełniłem błąd. po co miałbym kłamać?  a nacisnales na ten "guzik" na ich stronie BONUS 500 PLN ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Nie nacisnąłem i przez to straciłem "kilka" złotówek. Beznadzieja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
odpisali, że nie dostane bonusa... po godzinie jednak go dostałem na konto  wydają się być porządni 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jak tam dokonać wpłaty przez MB bo chyba się zakręciłem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989 |
Klikasz moje konto>wpłata>konto Mb i masz tam już wpisany swój email i kwotę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Klikasz moje konto>wpłata>konto Mb i masz tam już wpisany swój email i kwotę. Dzięki za odp, znalazłem po kilku minutach sam  Bonus dopisali po 2 sekundach, a więc miło  Teraz obrót zaczynamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
skoro robią już promocję mogli ją przedluzyc chociaz do konca czerwca
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|