Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#318254 04/04/2005 15:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
mmv,wyjasnijmy jedną rzecz.

W MLB to ja jestem leszcz:-) i moje sugestie bierz przez pół i dziel przez cztery,hehe

To odnośnie typowania,choc akurat dzis sprzeciwiłbym się specom,bo Lima to jest typ winnera,a Tigers wychodzą bez Guillena.

Jezeli zaś chodzi o jakis "sposób" to uważam,że przy tak znakomitym kursie nic tylko stawiać,ze Minnesota nie przegra 3 razy w Seattle.

Bonus: Unibet
#318255 04/04/2005 15:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Mam pytanie,do tych,co siedzą mocno :-) w lidze.

Padres w Colorado.
Skalni zaczynaja z Kennedy'm ,który ma słabiutkie staty przeciwko San Diego.
Dwójka z ujemnym handi czy wstrzymac sie i poobserwować,jak w tym sezonie piłki bedą latać w Colorado?;-)

#318256 04/04/2005 16:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Amkwish skad masz info ze Guillen nie zagra??? Bo nigdzie nie mogę znaleźć... To ważna persona w zespole, w obronie gra jako SS czyli "Short Stopper" ;-)
Według wszystkich serwisów które przejrzałem Carlos ma grać...

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

Last edited by g00niek; 04/04/2005 16:02.
#318257 04/04/2005 16:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
na probe poszlo cos takiego:

DET ml
CWS ml
NYM ml

i ma wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#318258 04/04/2005 16:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish skad masz info ze Guillen nie zagra???

Kto jak kto,ale Ty powinienes wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gwoli scislości dodam,że Ona nie interesuje sie baseballem w tym stopniu co basketem i to info wzięła w jakiegos forum(pewnie taki amerykański klon mecz.pl ,hehe).

W sumie to jednak równowaga w przyrodzie,bo na "urazówce" w Kansas są Sweeney i Graffanino,choć pewnie w meczu otwarcia będa uderzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ostatnimi czasu Tigers zwycięsko rozpoczynali serię z Royals i to przemawiałoby dzis za nimi,ale zdaje się goście ograli ostatnio Houston w presezonie,no i ten Lima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Kto wie,czy mala progresja(tak na rozgrzewkę) na "dwójeczkę" nie mialaby tu szans powodzenia,ale grają tylko 3 mecze.
Potem Royals jada do LA i progres mógłby sie niebezpiecznie przedłużyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#318259 04/04/2005 16:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
na dzisaj; White Sox, Colorado, NY Mets, Detroit

#318260 04/04/2005 16:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A no wlasnie... ja nie wiem... Może to jakaś.. plotka jest ;-) Mam przynajmniej taka nadzieje.. Co do tej pary to jesli chodzi o prgresje na 2 największe szanse widze dla Royals w meczu nr 3 serii kiedy rzucac ma Zach Greinke... nie wiem dlaczego ale podoba mi sie ten mlodzian...

Sercem będę jednak z Tigers cały czas... za kilkadziesiąt minut dowiemy się jak to z tym Guillenem jest...

Dodałem w dziale linkow odnosnik do tej strony o której napisał Ghost czyli encyklopedia baseballa w pigulce... czytajcie i mędrkujcie ;-)

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#318261 04/04/2005 16:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
19.05 zaczynaja grac Detroit z Kansas, czekam... czekam...

#318262 04/04/2005 16:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Moim zdaniem bzdury piszą.
Pod względem tzw.przewidywalności na 3 miejscu:-) (po NFL i NBA). Jeżeli o tym pisali,jako o "żyle złota" to mogę zrozumiec,ale typowanie MLB to ciężki kawałek chleba i nawet tacy Spece jak Andyprof nie mogli tego czasami ugryźć:-)
Absolutnie się zgadzam! Ale wiesz, przed początkiem sezonu każdemu się wydaje, że na danej dyscyplinie "to dopiero się zarobi". Niestety jak ktoś umacza w innych sportach, to umoczy i w baseballu. Zwłaszcza na początku sezonu bo wtedy zwykle jest najwięcej "niespodzianek". Piszę to słowo w cudzysłowiu, bo w czasie sezonu każda drużna rozgrywa dokładnie 160 meczów, z czego najlepsi (kilka drużyn) wygrywa około setki. Tak więc nawet liderzy przegrywają 60 meczów, w tym wiele ze słabeuszami. Więc nie ma czegoś takiego jak "niespodzianka" lub "sensacja". To że kursy są niskie lub wyższe głównie z tego, że publika lubi obstawiać jedne zespoły (Boston, Yankees) a nie lubi innych (Detroit, Minnesota). To jest bardzo specyficzna dyscyplina - i za to ją kochamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
Andrzej,super,że jesteś obecny w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obiecałem sobie, że w tym roku będę bardziej aktywny na wszelkich forach. Albowiem zrobię wszystko dla popularyzacji baseballa !

#318263 04/04/2005 16:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
No to ruszamy z typowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Na dziś:

Baltimore Orioles - Oakland Athletics 1.78 2.09 2

Seattle Mariners - Minnesota Twins 1.90 1.94 1

Tampa Bay Devil Rays - Toronto Bluejays 2.09 1.78 2

Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 1.80 2.07 2
Expekt
good luck

#318264 04/04/2005 16:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a ja mialbym taka goraca prosbe do wszystkich rekinow tego tematu aby przynajmniej na poczatku tej ligi uzywali nazewnictwa druzyn ktore jest znane poczatkujacym gracza z ofert bukmacherskich-pozdrawiam i z gory wielki dzieki

#318265 04/04/2005 16:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Guillen gra...

#318266 04/04/2005 16:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No i w meczu Detroit poszedl over 9. Troche sie boje tego Bondermana wiec uznalem, ze bezpieczniejszy bedzie over.

#318267 04/04/2005 16:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obiecałem sobie, że w tym roku będę bardziej aktywny na wszelkich forach. Albowiem zrobię wszystko dla popularyzacji baseballa !

Przy okazji popularyzowania swojej ukochanej Ligi mam nadzieje,że Twoje opinie bedą przekładały się na wysoka skuteczność,tych,którzy zechca wziąść je pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołożylem jeszcze parę singli:
Mets over 8,5 (liczę na 6-7 NYM,a Cleveland reszte)
Padres 2 (Kennedy narzuci parę piłek na pałki Ojcuff)
Twins 2 (wiekszy potencjał plus Radke vs.Moyer)
Pirates 1 (Sheets,oby się nie przełamał przeciw Pitowi)

Wszystko za middle,oprócz Padres,tu full stake.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Post deleted by amkwish

[spamerom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />]

Last edited by amkwish; 04/04/2005 17:32.
#318269 04/04/2005 17:03
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
i jeszce jeden typ na dziś: philadelphia

#318270 04/04/2005 17:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zerknijcie do dzialu Linki, pod lokalnymi gazetami o teamach MLB zacząłem tworzyć mini kompendium z wyjasnieniami statystyk... Kto pomoże, kto uzupełni? Dawajcie na priv, pomoc będzie cenna...

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#318271 04/04/2005 17:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Quote
Twins 2 (wiekszy potencjał plus Radke vs.Moyer)

Co prawda odpuszczam sobie poczatek sezonu, ale jesli mialbym tu obstawiac to postawilbym dzis na Mariners i nie dlatego ze im od dawna kibicuje, ale dlatego ze potencjal druzyn jest podobny. Moyer to wedlug mnie bardzo dobry miotacz, chociaz zeszly sezon mial nieudany. Gdy Radke rzucal w ostatnich 2 sezonach przeciwko Seattle na wyjezdzie, Minnesota przegrala wszystkie 3 mecze, a jego ogolny bilans w ostatnich 2 latach przeciwko Mariners to 1-4.


8/11/2004 SEA 4 - MIN 3 B. Madritsch B. Radke
5/6/2004 SEA 2 - MIN 1 F. Garcia B. Radke
5/23/2003 SEA 5 - MIN 2 J. Moyer B. Radke

Seattle z Moyerem jako miotaczem ostatni raz przegralo z Minnesota u siebie w 2002 roku.

Podsumowujac,
no bet, a jesli juz to Mariners @ 1.93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#318272 04/04/2005 17:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Feher,rozumiem,że zdecydowałeś zakladać w MLB tematy dzienne.
Czy zatem bedzie można liczyć na przykład na opinie tych,ktorzy maja możność ogladac mecze na żywo,czyli na coś w rodzaju quasi?
Oczywiście żadne tam "gogogogogo":-),ale rzeczowe spostrzeżenia i uwagi.

#318273 04/04/2005 17:52
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
...i czy będzie słynny od dwoch sezonów temat jeden typ dziennie + klasyfikacja całosezonowa ?!?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1