|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
mmv,wyjasnijmy jedną rzecz.
W MLB to ja jestem leszcz:-) i moje sugestie bierz przez pół i dziel przez cztery,hehe
To odnośnie typowania,choc akurat dzis sprzeciwiłbym się specom,bo Lima to jest typ winnera,a Tigers wychodzą bez Guillena.
Jezeli zaś chodzi o jakis "sposób" to uważam,że przy tak znakomitym kursie nic tylko stawiać,ze Minnesota nie przegra 3 razy w Seattle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mam pytanie,do tych,co siedzą mocno :-) w lidze.
Padres w Colorado. Skalni zaczynaja z Kennedy'm ,który ma słabiutkie staty przeciwko San Diego. Dwójka z ujemnym handi czy wstrzymac sie i poobserwować,jak w tym sezonie piłki bedą latać w Colorado?;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Amkwish skad masz info ze Guillen nie zagra??? Bo nigdzie nie mogę znaleźć... To ważna persona w zespole, w obronie gra jako SS czyli "Short Stopper" ;-) Według wszystkich serwisów które przejrzałem Carlos ma grać...
Pozdrawiam Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
Last edited by g00niek; 04/04/2005 16:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
na probe poszlo cos takiego:
DET ml CWS ml NYM ml i ma wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish skad masz info ze Guillen nie zagra??? Kto jak kto,ale Ty powinienes wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gwoli scislości dodam,że Ona nie interesuje sie baseballem w tym stopniu co basketem i to info wzięła w jakiegos forum(pewnie taki amerykański klon mecz.pl ,hehe). W sumie to jednak równowaga w przyrodzie,bo na "urazówce" w Kansas są Sweeney i Graffanino,choć pewnie w meczu otwarcia będa uderzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ostatnimi czasu Tigers zwycięsko rozpoczynali serię z Royals i to przemawiałoby dzis za nimi,ale zdaje się goście ograli ostatnio Houston w presezonie,no i ten Lima <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Kto wie,czy mala progresja(tak na rozgrzewkę) na "dwójeczkę" nie mialaby tu szans powodzenia,ale grają tylko 3 mecze. Potem Royals jada do LA i progres mógłby sie niebezpiecznie przedłużyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
na dzisaj; White Sox, Colorado, NY Mets, Detroit
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
A no wlasnie... ja nie wiem... Może to jakaś.. plotka jest ;-) Mam przynajmniej taka nadzieje.. Co do tej pary to jesli chodzi o prgresje na 2 największe szanse widze dla Royals w meczu nr 3 serii kiedy rzucac ma Zach Greinke... nie wiem dlaczego ale podoba mi sie ten mlodzian...
Sercem będę jednak z Tigers cały czas... za kilkadziesiąt minut dowiemy się jak to z tym Guillenem jest...
Dodałem w dziale linkow odnosnik do tej strony o której napisał Ghost czyli encyklopedia baseballa w pigulce... czytajcie i mędrkujcie ;-)
Pozdrawiam Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
19.05 zaczynaja grac Detroit z Kansas, czekam... czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Moim zdaniem bzdury piszą. Pod względem tzw.przewidywalności na 3 miejscu:-) (po NFL i NBA). Jeżeli o tym pisali,jako o "żyle złota" to mogę zrozumiec,ale typowanie MLB to ciężki kawałek chleba i nawet tacy Spece jak Andyprof nie mogli tego czasami ugryźć:-) Absolutnie się zgadzam! Ale wiesz, przed początkiem sezonu każdemu się wydaje, że na danej dyscyplinie "to dopiero się zarobi". Niestety jak ktoś umacza w innych sportach, to umoczy i w baseballu. Zwłaszcza na początku sezonu bo wtedy zwykle jest najwięcej "niespodzianek". Piszę to słowo w cudzysłowiu, bo w czasie sezonu każda drużna rozgrywa dokładnie 160 meczów, z czego najlepsi (kilka drużyn) wygrywa około setki. Tak więc nawet liderzy przegrywają 60 meczów, w tym wiele ze słabeuszami. Więc nie ma czegoś takiego jak "niespodzianka" lub "sensacja". To że kursy są niskie lub wyższe głównie z tego, że publika lubi obstawiać jedne zespoły (Boston, Yankees) a nie lubi innych (Detroit, Minnesota). To jest bardzo specyficzna dyscyplina - i za to ją kochamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Andrzej,super,że jesteś obecny w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obiecałem sobie, że w tym roku będę bardziej aktywny na wszelkich forach. Albowiem zrobię wszystko dla popularyzacji baseballa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
No to ruszamy z typowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Na dziś:
Baltimore Orioles - Oakland Athletics 1.78 2.09 2
Seattle Mariners - Minnesota Twins 1.90 1.94 1
Tampa Bay Devil Rays - Toronto Bluejays 2.09 1.78 2
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 1.80 2.07 2 Expekt good luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a ja mialbym taka goraca prosbe do wszystkich rekinow tego tematu aby przynajmniej na poczatku tej ligi uzywali nazewnictwa druzyn ktore jest znane poczatkujacym gracza z ofert bukmacherskich-pozdrawiam i z gory wielki dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
No i w meczu Detroit poszedl over 9. Troche sie boje tego Bondermana wiec uznalem, ze bezpieczniejszy bedzie over.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dziękuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obiecałem sobie, że w tym roku będę bardziej aktywny na wszelkich forach. Albowiem zrobię wszystko dla popularyzacji baseballa ! Przy okazji popularyzowania swojej ukochanej Ligi mam nadzieje,że Twoje opinie bedą przekładały się na wysoka skuteczność,tych,którzy zechca wziąść je pod uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dołożylem jeszcze parę singli: Mets over 8,5 (liczę na 6-7 NYM,a Cleveland reszte) Padres 2 (Kennedy narzuci parę piłek na pałki Ojcuff) Twins 2 (wiekszy potencjał plus Radke vs.Moyer) Pirates 1 (Sheets,oby się nie przełamał przeciw Pitowi) Wszystko za middle,oprócz Padres,tu full stake.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Post deleted by amkwish
[spamerom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />]
Last edited by amkwish; 04/04/2005 17:32.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
i jeszce jeden typ na dziś: philadelphia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zerknijcie do dzialu Linki, pod lokalnymi gazetami o teamach MLB zacząłem tworzyć mini kompendium z wyjasnieniami statystyk... Kto pomoże, kto uzupełni? Dawajcie na priv, pomoc będzie cenna...
Pozdrawiam Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Twins 2 (wiekszy potencjał plus Radke vs.Moyer) Co prawda odpuszczam sobie poczatek sezonu, ale jesli mialbym tu obstawiac to postawilbym dzis na Mariners i nie dlatego ze im od dawna kibicuje, ale dlatego ze potencjal druzyn jest podobny. Moyer to wedlug mnie bardzo dobry miotacz, chociaz zeszly sezon mial nieudany. Gdy Radke rzucal w ostatnich 2 sezonach przeciwko Seattle na wyjezdzie, Minnesota przegrala wszystkie 3 mecze, a jego ogolny bilans w ostatnich 2 latach przeciwko Mariners to 1-4. 8/11/2004 SEA 4 - MIN 3 B. Madritsch B. Radke 5/6/2004 SEA 2 - MIN 1 F. Garcia B. Radke 5/23/2003 SEA 5 - MIN 2 J. Moyer B. Radke Seattle z Moyerem jako miotaczem ostatni raz przegralo z Minnesota u siebie w 2002 roku. Podsumowujac, no bet, a jesli juz to Mariners @ 1.93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Feher,rozumiem,że zdecydowałeś zakladać w MLB tematy dzienne. Czy zatem bedzie można liczyć na przykład na opinie tych,ktorzy maja możność ogladac mecze na żywo,czyli na coś w rodzaju quasi? Oczywiście żadne tam "gogogogogo":-),ale rzeczowe spostrzeżenia i uwagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
...i czy będzie słynny od dwoch sezonów temat jeden typ dziennie + klasyfikacja całosezonowa ?!?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|