Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#318274 04/04/2005 18:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
do tych ktorzy pisza ze to ich pierwszy sezon:
najlepszym wyjsciem przez pierwsze kilka tygodni bedzie "kartka i dlugopis" czyli zwykle pisanie typow, wszelkie notatki i spostrzezenia podczas sledzenia meczy
granie od razu za pieniadze moze szybko zniechecic do tego dosc specyficznego sportu
a tak zawsze bedzie mozna wypracowac wstep do wlasnego systemu

co do znajomosci przebiegu gry tu najlepszym wyjsciem jest po prostu obejrzenie meczu
mi np ciezko byloby zrozumiec aspekty gry czytajac przepisy, minusem tego moze byc dostep do transmisji dla wiekszosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
wtedy pozostaje sledzenie live i zadawanie pytan

Bonus: Unibet
#318275 04/04/2005 18:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
dodam jeszcze ze przy typowaniach o/u warto zawsze zerknac na pogode
warto tez poznac specyfike danego stadionu gdyz nie sa one identyczne np nasyp w houston czy wysoka sciana w bostonie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Post deleted by amkwish

#318277 04/04/2005 18:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Odnośnie transmisji tv to z rozpiski widzę że pojedyncze mecze raz na jakiś czas transmituje Premiere,FIVE,Orbit ESPN i C+ Blauw.

Natomiast bardzo bogata ofertę transmisji ma NASN (North American Sports Network) dostępny w paczce SKY UK&Ireland z satelity 28 st.E kodowany w N.D.S. Brak możliwości oglądania w Polsce chyba że się jakimś cudem załatwi kartę i ją opłaca (np. rodzina w UK). Z tego co się orientuję Brytyjczycy nie zgadzają się na kupowanie abo w innych krajach (przynajmniej tak było do niedawna).

Jeśli Ktoś z Was ma jakieś info w tym temacie tzn. czy może się już coś zmieniło w restrykcyjnej polityce tv SKY niech napisze na forum. Z chęcią bym sobie zafundował podstawowy abo z tym kanałem (transmitują tam MLB, NCAA basket i football, NBA, AFL, NFL, NHL)

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
[color:"red"]gremlin odpowiedzialem ci dzisiaj chyba na wszystkie mozliwe pytania... czego ty jeszcze chcesz??? staram sie byc pomocny jak tylko moge...!! [/color]

Last edited by g00niek; 04/04/2005 18:49.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Własnie wszedłem na stronę NASN i dowiedziałem się że już są obecni w Niemczech i Holandii, a w połowie roku będą w Austrii i Szwajcarii.

Tak pomyślałem - może ich zasypiemy mailami z prośbami o wejście do Polski ? Ciekawe ile wynosi opłata za abo(nie mogę znaleźć ceny na ich stronie)?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
frend ja tez jestem z Mielca moze pogadamy na gg 3093219 to moj numer

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Znalazłem ale nie wiem czy Was to interesuje bo cisza w tym temacie

NASN is &pound;10.99 (&#8364;15.99) per month when you subscribe for 12 months.
Additionally, a one-off connection fee of &pound;5 (&#8364;6) will be added to your first payment.

i jeszcze

IF YOU HAVE SKY
Call 08708 50 30 30 (+44 outside the UK) or go to www.nasn.com [nasn.com] where you can subscribe on-line. The channel will simply be added to your existing line up.
Sky channel 417

IF YOU HAVE A SATELLITE DECODER BUT DO NOT SUBSCRIBE TO SKY
Call 08708 50 30 30 (+44 outside the UK) or go to www.nasn.com [nasn.com] www.nasn.com [nasn.com] where you can subscribe on-line. We will send you an NASN only card which will activate only NASN on your decoder &#8211; there is no need to subscribe to any other channels.

To tyle

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
@frend
Do ogladania MLB taniej Cie wyjdzie MLB.TV, chociaz ja sie ostatecznie nie zdecydowalem bo... sie z nimi nie dogadalem (chodzilo o sposob rezygnacji z abo)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 57
Witam. Jakie znacie porządne buki z bogatą ofertą LIVE na baseball? Ja znam betandwin i gamebookers. Możecie jeszcze jakies polecić?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
@Swordman
pinnacle ma chyba najszersza i najlepsza oferte na MLB

Dzis zagram jeszcze na San Diego (-1.5) @ 2.25. Zagralbym na Cubs, ale jakos nie skojarzylem wczesniej kto rzuca dla D'backs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wiec under 8.5 za 1.909 w sportingbecie.

#318285 04/04/2005 19:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pojęcie mam o tym sporcie b.ograniczone,
moje skromne pytanie:czy w tym sezonie warto grać na wtopy KC i Arizony oraz na winy Jankesów i Bostonu, ew. S.Luis.
czy status quo zachowane? czy też jakieś poważne zmiany w konkretnie tych drużynach. trochę na łatwiznę idę, ale tu jest tylu znawców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> że może ktoś odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#318286 04/04/2005 19:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Feher,rozumiem,że zdecydowałeś zakladać w MLB tematy dzienne.
Czy zatem bedzie można liczyć na przykład na opinie tych,ktorzy maja możność ogladac mecze na żywo,czyli na coś w rodzaju quasi?
Oczywiście żadne tam "gogogogogo":-),ale rzeczowe spostrzeżenia i uwagi.

Quote
...i czy będzie słynny od dwoch sezonów temat jeden typ dziennie + klasyfikacja całosezonowa ?!?

Witam,

@Amkwish - jezeli nie bedzie wyraznego sprzeciwu pozostalych czynnych uczestnikow tematow MLB a wrecz maja taka potrzebe to nie widze problemu.

@lukboj - bedzie i ranking rozpoczniemy od soboty w osobnym temacie.

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Co do ogladania MLb w TV sa 2 sposoby .

1 nie legalny -nikogo nie namawiam i nie proponuje tego ,przedstawiam tylko fakty .

Mozna ogladac Sporty USA na dekoderach specjalnie przerobionych ,dekodery te najprostrze mozna juz dostac w cenie 200zl razem z kluczem odkodowywujacym kanaly.

Te bardziej zawansowane od 700-800zl z kluczem,owe dekodery daja nam mnustwo kanalow Dekoduja wszystkie stacje europejskie jakie sa dostepne,np kanal NBA +,pakiety PrEMIER itp. KAnaly Azjatyckie -duzo realacji z z LIG MLB,NBA,NFL,NASCAR na zywo.A takze niektore wybrane kanaly USA.
Co klucza jest on w cenie "produktu" do czzasu puki nie zostana zmienione kody danych stacji ,owe kody mozna dostacw ciagu ok 2 tygodni po zmianie w cenie ok 150zl.

Skad to wiem, wejdzcie na ALLEgro w dzial AGD-RTV i popatrzcie do wyboru do koloru lub poszukajcie za pomoca google znajdziecie mnustow for o tej tematyce .

Przypominam jest to nielegalne i jesli sie ktos z decyduje na taki krok musi miec swiadomosc ze lamie prawo (kradnie sygnal TV) i podlega karze grzywnej jak i pozbawienia wolnosci.

Nie reklamuje zadnego sprzetu anie nie sprzedaje tak owego nie mam w tym zadnego interesu wszystkie informacjie ktoure tu napsialem pochdza z aukcji allegro jak i z internetu.

Sposob 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kupujemy karte TV do naszego PC -musi to byc dobra karta ni jakis pierwsza lepsza cos z gornej polki cena ok 800zl w gore (niestety).Owa karta musi posaiadac 2 konkretne cechy (znajde link do forum o tych kartach to przedstawie )
ktore umozliwiaja mala przetobke tej karty i mozliwoc ogladania 2 krotnie wiekszej ilosci programow .
przy zakupie karty dostajemy sofcik ktory mozna za pomoca wszelakich programikow dostepnych w necie modyfikowac jak sie nam podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Dzień dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pojęcie mam o tym sporcie b.ograniczone,
moje skromne pytanie:czy w tym sezonie warto grać na wtopy KC i Arizony oraz na winy Jankesów i Bostonu, ew. S.Luis.
czy status quo zachowane? czy też jakieś poważne zmiany w konkretnie tych drużynach. trochę na łatwiznę idę, ale tu jest tylu znawców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> że może ktoś odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

Na wtopy Arizony to przynajmniej na razie nie graj. Reszta moim zdaniem moze byc.

PS. Lukboj - wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#318289 04/04/2005 20:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Ech..to i ja zielony cos sie zapytam specow od baseballa. A mianowicie jak to jest z tymi pitcherami? Tzn. chodzi mi o rozliczanie przez bukmacherow meczy w przypadku gdy jeden lub 2 pitcherow nie "stanie do walki". Z tego co zdazylem doczytac to fakt, ze gdy obydwoje nie bedzie grac to wtedy zaklad jest niewazny. ALe zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - jak rano patrzalem na oferte to przy druzynach nie bylo jeszcze zadnych nazwisk pitcherow.. Wiec zastanawiam sie jak to jest dokladnie?? Z gory dzieki za odpowiedz.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@raiders

znam obydwa sposoby (kolega mi opowiadał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Niestety nie jest tak różowo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Te bardziej zawansowane od 700-800zl z kluczem,owe dekodery daja nam mnustwo kanalow Dekoduja wszystkie stacje europejskie jakie sa dostepne,np kanal NBA +,pakiety PrEMIER itp. KAnaly Azjatyckie -duzo realacji z z LIG MLB,NBA,NFL,NASCAR na zywo.A takze niektore wybrane kanaly USA.
Co klucza jest on w cenie "produktu" do czzasu puki nie zostana zmienione kody danych stacji ,owe kody mozna dostacw ciagu ok 2 tygodni po zmianie w cenie ok 150zl.

Jak mi zalatwisz tuner co dekoduje pakiet Premiere i wszytskie stacje europejskie, jakie sa dostepne place za niego od reki 5000 zl.

P.S.
Wszytkie softy jak i klucze o ktorych pisze dostaniesz za darmo na internetowych uploadach.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
narazie wszystko idzie po mojej myśli ; ) Detroid pewnie wygrało no i overek w tym samym meczu ; )

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ciekawe czy w 9-tym inningu Cincinatii zniweluje przewagę Metsów po 9,5-th 6-4???

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1