Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#31865 24/03/2001 14:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Po wejsciu w menu "Transfer to Canbet" pokazuje sie do wypelnienie okno dialogowe:

NETeller Account ID: co tu nalezy wpisac (nr konta w banku?)
Password: jak wyzej
Transfer Amount:$ .00
TO Canbet

Podobne okno pojawia sie chcac przelac pieniadze z Canbet na konto chyba bankowe.
Czy jestem w bledzie?

Bonus: Unibet
#31866 24/03/2001 15:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
NETeller to system płatności w internecie. Widocznie musisz wejść na www.neteller.com [neteller.com] i założyć sobie konto (za darmo) i przez to konto przekazywac pieniądze do Canbet i z powrotem.

Transfer Amount:$ to ile kasy chcesz wpłacić do Canbet.

Co do Neteller to więcej nie wiem bo sam tego nie używam.


[This message has been edited by Salival (edited 24-03-2001).]

#31867 24/03/2001 17:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Ale nie wiem czy Netletter dostepny dla Polaków

Cześć

#31868 24/03/2001 18:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
sprawdzałem i w rejestracji jest możliwość wybrania kraju Polska

#31869 25/03/2001 05:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Neteller jest bardzo szybkim sposobem na transfer pieniędzy między bukami. Jedyna wada: konto musi być w dolarach.

Do Canbet można też wysłać pieniądze przelewem bankowym, i powyżej pewnej sumy firma pokryje koszty przelewu (w obie strony!).

#31870 25/03/2001 15:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Dzieki Panowie [Linked Image]

#31871 25/03/2001 17:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
Neteller jest bardzo szybkim sposobem na transfer pieniędzy między bukami. Jedyna wada: konto musi być w dolarach.

********
Jak szybka?




[This message has been edited by MT-book (edited 25-03-2001).]

#31872 25/03/2001 20:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Hello,

I am sorry, but our system does not function in Eastern Europe. Thank you for your
interest.

support@neteller
----- Original Message -----

To: support
Sent: Thursday, March 08, 2001 10:35 AM
Subject: Re: info


If live in Poland, I can sihn up in your system?


Bye


Sprawdzcie sami


[This message has been edited by denis (edited 25-03-2001).]

#31873 26/03/2001 06:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
MT-book, z tego co wiem to transfery są dokonywane w przeciągu godziny.

Denis, nie pamiętam z którego adresu się zapisałem, ale jeśli nie przyjmują adresy z europy środkowej to będę z nimi w kontakcie i niedługo powinniśmy mieć o jeden problem mniej [Linked Image]

#31874 24/09/2001 20:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
z europy wschodniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#31875 26/09/2001 19:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
z europy środkowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#31876 22/10/2002 23:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wplacilem probnie do Canbet 10usd. Wlascicielem konta w Neteller jest inna osoba. Problem w tym ze bilans konta to 3usd a nie 10 :eek:

W transakcjach mam:
Typ transakcji: Journal
Reference: NTxxxxxx
Comment:NETL Fees and Charges - NTxxxxxx
Amount: (7.00)

Czy ktos moze mi powiedziec za co odjeto 70% wplaty ?

7 odjeli mi za jakies Journal

#31877 22/10/2002 23:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Za kazdym razem jak do nich wplace przez Neteller to ile kasy odejma od wplaty ?

#31878 23/10/2002 00:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jesli zakladasz konto w Canbecie to warto pamietac jesli chcemy korzystac z Nettelera aby wybrac nie tak popularne EURO tylko USD.

Ostatnio Canbet juz nie lideruje ostro na rynku w handicapach przebija go blueSQ, Globet (!) a ostatnio nawet o "centrymetry" lepsze kursy ma Unibet! Az dziwne.

#31879 23/10/2002 00:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
W Neteler i w Canbet mam konto na USD

#31880 23/10/2002 00:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Niestety W Canbecie jest o tyle dziwnie, że wpłaty i wypłaty są gratis raz dziennie... ale tylko jeśli wpłacasz czy wypłacasz $400 albo więcej. Inaczej np. Neteller kosztuje $10.

Dobre jest natomiast to, że jak wysyłasz przelew bankowy na $400 albo więcej to Canbet pokrywa wszelkie opłaty (swojego oraz Twojego banku).

#31881 20/11/2002 16:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Zastanawiam sie nad otwarciem konta u tego buka. Czy jest mozliwosc wplaty karta Inteligo? A jesli tak to jakie sa oplaty?

Na razie chcialbym wplacic niewielka kwote i wyprobowac jak buck dziala (jak czesto ma problemy techniczne, czy czesto zmienia kursy itp.)
Byc moze w przyszlosci wplacilbym wieksza kwote i wtedy nie bedzie problemu z prowizjami.

Wojtek

#31882 20/11/2002 20:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z tego co wiem to wiele osób miało problemy z dokonaniem wpłaty do australijskich buków za pomocą kart VE, ale jak wiadomo karta Inteligo działa często "lepiej" od innych kart tego typu.

#31883 20/11/2002 20:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na stronie http://www.mecz.org/index.php?dzial=zestaw mam wpisane, że ta karta jednak nie działa w Canbecie, tak więc ktoś już próbował.

#31884 21/11/2002 20:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
A czy da sie wplacic przelewem z Inteligo? I czy taki przelew jest traktowany jako zagrniczny i kosztuje wiecej niz krajowy?

Jaki jest najlepszy sposob wplaty jesli nie mam karty VC ani konta w Nettelerze?

Wojtek

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, forty, latajaca_holenderka, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,383 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,740
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1