|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Po wejsciu w menu "Transfer to Canbet" pokazuje sie do wypelnienie okno dialogowe:
NETeller Account ID: co tu nalezy wpisac (nr konta w banku?) Password: jak wyzej Transfer Amount:$ .00 TO Canbet
Podobne okno pojawia sie chcac przelac pieniadze z Canbet na konto chyba bankowe. Czy jestem w bledzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
NETeller to system płatności w internecie. Widocznie musisz wejść na www.neteller.com [ neteller.com] i założyć sobie konto (za darmo) i przez to konto przekazywac pieniądze do Canbet i z powrotem. Transfer Amount:$ to ile kasy chcesz wpłacić do Canbet. Co do Neteller to więcej nie wiem bo sam tego nie używam. [This message has been edited by Salival (edited 24-03-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Ale nie wiem czy Netletter dostepny dla Polaków
Cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628 |
sprawdzałem i w rejestracji jest możliwość wybrania kraju Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Neteller jest bardzo szybkim sposobem na transfer pieniędzy między bukami. Jedyna wada: konto musi być w dolarach.
Do Canbet można też wysłać pieniądze przelewem bankowym, i powyżej pewnej sumy firma pokryje koszty przelewu (w obie strony!).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Dzieki Panowie ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał Conrad: Neteller jest bardzo szybkim sposobem na transfer pieniędzy między bukami. Jedyna wada: konto musi być w dolarach.
******** Jak szybka? [This message has been edited by MT-book (edited 25-03-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Hello,
I am sorry, but our system does not function in Eastern Europe. Thank you for your interest.
support@neteller ----- Original Message ----- To: support Sent: Thursday, March 08, 2001 10:35 AM Subject: Re: info
If live in Poland, I can sihn up in your system?
Bye
Sprawdzcie sami
[This message has been edited by denis (edited 25-03-2001).]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
MT-book, z tego co wiem to transfery są dokonywane w przeciągu godziny. Denis, nie pamiętam z którego adresu się zapisałem, ale jeśli nie przyjmują adresy z europy środkowej to będę z nimi w kontakcie i niedługo powinniśmy mieć o jeden problem mniej ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
z europy wschodniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
z europy środkowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Wplacilem probnie do Canbet 10usd. Wlascicielem konta w Neteller jest inna osoba. Problem w tym ze bilans konta to 3usd a nie 10 :eek:
W transakcjach mam: Typ transakcji: Journal Reference: NTxxxxxx Comment:NETL Fees and Charges - NTxxxxxx Amount: (7.00)
Czy ktos moze mi powiedziec za co odjeto 70% wplaty ?
7 odjeli mi za jakies Journal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Za kazdym razem jak do nich wplace przez Neteller to ile kasy odejma od wplaty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jesli zakladasz konto w Canbecie to warto pamietac jesli chcemy korzystac z Nettelera aby wybrac nie tak popularne EURO tylko USD.
Ostatnio Canbet juz nie lideruje ostro na rynku w handicapach przebija go blueSQ, Globet (!) a ostatnio nawet o "centrymetry" lepsze kursy ma Unibet! Az dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
W Neteler i w Canbet mam konto na USD
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Niestety W Canbecie jest o tyle dziwnie, że wpłaty i wypłaty są gratis raz dziennie... ale tylko jeśli wpłacasz czy wypłacasz $400 albo więcej. Inaczej np. Neteller kosztuje $10.
Dobre jest natomiast to, że jak wysyłasz przelew bankowy na $400 albo więcej to Canbet pokrywa wszelkie opłaty (swojego oraz Twojego banku).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Zastanawiam sie nad otwarciem konta u tego buka. Czy jest mozliwosc wplaty karta Inteligo? A jesli tak to jakie sa oplaty?
Na razie chcialbym wplacic niewielka kwote i wyprobowac jak buck dziala (jak czesto ma problemy techniczne, czy czesto zmienia kursy itp.) Byc moze w przyszlosci wplacilbym wieksza kwote i wtedy nie bedzie problemu z prowizjami.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tego co wiem to wiele osób miało problemy z dokonaniem wpłaty do australijskich buków za pomocą kart VE, ale jak wiadomo karta Inteligo działa często "lepiej" od innych kart tego typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na stronie http://www.mecz.org/index.php?dzial=zestaw mam wpisane, że ta karta jednak nie działa w Canbecie, tak więc ktoś już próbował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
A czy da sie wplacic przelewem z Inteligo? I czy taki przelew jest traktowany jako zagrniczny i kosztuje wiecej niz krajowy?
Jaki jest najlepszy sposob wplaty jesli nie mam karty VC ani konta w Nettelerze?
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|