|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
a jaki to zakład i skąd wytrzasnąłeś taki kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
:/ cholera nie napisałem co gram. Chodzi o over 3,5 ale widzę 1-1 ciągle a już za chwilę 70 min :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Krok 2
Finlandia - Lichtenstein
kurs: 2.36 stawka: 400 euro wygrana: 944 euro
Postawiłem w przerwie przy wyniku 1-1. Wynik taki to spora sensacja myślę, że oszczędni Finowie powinni w 2 połowie przypieczętować wygraną.  2-1 masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
No nic Finowie dali d... Poszukamy kasy na innych skandynawach. Szwedzi jak dziś nie wygrają to zagrają w MŚ ale nie w RPA.
Krok 1
Szwecja - Dania wygra Szwecja
kurs: 2,20 stawka: 200 euro wygrana: 440 euro
|
|
|
Link skopiowany do schowka