Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#318968 05/04/2005 09:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
1:05 pm 19.05 Boston (Matt Clement) @ N.Y. Yankees (Carl Pavano)
4:05 pm 22.05 L.A. Dodgers (Derek Lowe) @ San Francisco (Jason Schmidt)
4:05 pm 22.05 Atlanta (John Smoltz) @ Florida (Josh Beckett)
7:05 pm 1.05 St. Louis (Chris Carpenter) @ Houston (Roy Oswalt)
7:15 pm 1.15 Toronto (Gustavo Chacin) @ Tampa Bay (Scott Kazmir)
9:40 pm 3.40 Chi. Cubs (Greg Maddux) @ Arizona (Russ Ortiz)
10:05 pm 4.05 Texas (Ryan Drese) @ L.A. Angels (Bartolo Colon)
10:05 pm 4.05 Minnesota (Johan Santana) @ Seattle (Gil Meche)

[color:"red"]gospodarze po prawej... [/color]

Bonus: Unibet
#318969 05/04/2005 09:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dziś myślę nad

Minnesota Twins ml żeby wygrać 3j

mam jeszcze ochotę zagrać

Chicago Cubs ml żeby wygrać 1j

Texas Rangers vs Los Angeles Angels of Anaheim under 9,5 żeby wygrać 1j

New York Yankees -1 żeby wygrać 1j

Florida Marlins -1.5 (tu podoba mi się kurs 2.8)

ale oczywiście na razie się wstrzymam i poczytam Wasze opinie

#318970 05/04/2005 10:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Na pierwszy rzut oka:

Yankees (-1,5) - Boston moze sie zachowywac podobnie jak Pistons w NBA po zdobyciu mistrzostwa.. chociaż wierze że po wykurowaniu sie Curta Schillinga co ma nastąpić w połowie kwietnia morale drużyny wzrośnie i zaczną wygrywać.. W tej serii z Yankees nie wróżę im jednak powodzenia... @2,28

Twins (-1,5) - Santana... i wszystko jasne.. uważany za najlepszego pitchera MLB przez wielu stanie dzis przeciwko Mariners z którymi w 2004 roku grało mu się bardzo dobrze... @1,99

Cubs (-1,5) - Maddux vs Ortiz.. obaj doświadzeni, Maddux juz 39 lat.. bardziej ceniony w srodowisku.. poza tym ofensywa Cubs we wczorajszym meczu (16-6) zdecydowanie lepsza... @2,32

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#318971 05/04/2005 11:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Patrzac na statystyki i pitcher'ow to Los Angeles Angels of Anaheim wydaje sie "pewniakiem". Mozna wiedziec dlaczego zwyciestwa tej druzyny jak na razie nikt nie bierze pod uwage ?

#318972 05/04/2005 11:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Patrzac na statystyki i pitcher'ow to Los Angeles Angels of Anaheim wydaje sie "pewniakiem". Mozna wiedziec dlaczego zwyciestwa tej druzyny jak na razie nikt nie bierze pod uwage ?

Tylko i wyłącznie z uwagi na pitchera San Francisco. Schmidt to aktualnie jeden z 4-5 najlepszych pitcherów w MLB. Bezwględnie świetny. Pytanie jest czy będzie w normalnej formie od razu w pierwszym meczu? No i SF jest ogromnie osłabione brakiem Barry Bondsa. Myślę że po takim kursie LA jest warte ryzyka...

#318973 05/04/2005 11:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Quote
Patrzac na statystyki i pitcher'ow to Los Angeles Angels of Anaheim wydaje sie "pewniakiem". Mozna wiedziec dlaczego zwyciestwa tej druzyny jak na razie nikt nie bierze pod uwage ?

Tylko i wyłącznie z uwagi na pitchera San Francisco. Schmidt to aktualnie jeden z 4-5 najlepszych pitcherów w MLB. Bezwględnie świetny. Pytanie jest czy będzie w normalnej formie od razu w pierwszym meczu? No i SF jest ogromnie osłabione brakiem Barry Bondsa. Myślę że po takim kursie LA jest warte ryzyka...

Mnie bardziej chodzilo o mecz z Texas.

#318974 05/04/2005 11:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Heh...tak to jest jak LA jest reprezentowane dubeltowo:-)

Ja też nie moge sie przyzwyczaić.

Powyższe pokazuje,dlaczego lepiej jednak uzywać nazw Angels lub Dodgers.

Andy,dlaczego Anioły sa w tym sezonie w LA ?
BTW maja tam swój własny stadion czy beda grywac na "dodgersach"?

#318975 05/04/2005 11:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Mea culpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiście myślałem o Dodgersach...

Anaheim to właściwie przedmieście Los Angeles. Zmiana nazwy nastąpiła od początku tego roku. Poza tym nic się nie zmieniło, zespół dalej gra na tym samym stadionie w Anaheim.

#318976 05/04/2005 13:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
Boston Red Sox u New York Yankees
Zakład na zwycięstwo - Typ: New York Yankees
1.59



Minnesota Twins u Seattle Mariners
Zakład na zwycięstwo - Typ: Minnesota Twins
1.61

to sa wedlug mnie dwa japwniejsze spotkania dzisiaj, ale ze mam mala wiedze w tym temacie to nie kierujcie sie zabardzo moja opinia heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#318977 05/04/2005 14:05
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Wczoraj 1-1, Metsi fatalnie przegrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przy okazji dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe, które otrzymałem!

Na dziś:

Chicago Cubs @ 1.83

POZDRAWIAM

#318978 05/04/2005 15:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L.A. Dodgers v San Francisco typ 2 kurs 1.6 Pinnacle

Bilans:
1-0

#318979 05/04/2005 15:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
napisz krótko:

LAA-TEX 1

#318980 05/04/2005 15:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
mnie wczoraj zalatwilo padres,ale zapamietalem slowa Gooniek'a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ze takie wariaty rzadko wchodza wiec dzis troszke spokojniej ...
tym razem to nie bedzie piąteczka ale "trojeczka"

Yankees , San Francisco i Minnesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

gram normalnie FT bo handi albo under/over jeszcze nie tykam, ja sie dopiero ucze ,ale widze ze jest tu kilku nie lada nauczycieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#318981 05/04/2005 15:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dominik, troche sie z Toba zgodze aczkolwiek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Santana koncowke zeszlego sezonu gral jak maszyna i nie powinien miec teoretycznie klopotow z Seattle. Ale moim zdaniem ofensywa Seattle jest lepsza / w lepszej formie i grajac u siebie moze narozrabiac. Dla lubiacych grac na przelamania to jest wrecz idealny kandydat bo Santana ma serie 13 zwyciestw. Odpuszczam zwlaszcza, ze wszyscy to graja.

Cubsi mam nadzieje, ze nie straca w jeden dzien sily ofensywnej jaka wczoraj pokazali. A Greg Maddux to bardzo solidny pitcher, wiec typ na Cubs jak najbardziej @ 1.793 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BOS/NYY to cholera ich wie. Pavano debiutuje w Yankesach i na pewno bedzie sie chcial pokazac. A czy zrobi to zawodowo jak R. Johnson czy przestraszy sie mistrzow to sie okaze. Na razie rozwazam typ na Yankees.

Zagram tez LA Angels (-1.5) @ 2.20 i St. Louis Cardinals @ 2.11

Jednak najciekawszym dla mnie meczem bedzie Atlanta z Floryda. Mam nadzieje, ze Smoltz poradzi sobie jako starter. Byc moze zagram over w tym meczu bo mimo swietnych pitcherow to linia 7.5 wydaje mi sie troche za nisko.

#318982 05/04/2005 15:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ghost... Też mi się widzi meczyk Braves z Marlins i zagrałbym na... Braves.. Tak jak piszesz czy Smoltz poradzi sobie jako starter?? Był uważany jako jeden z lepszych (pierwsza dziesiatka) relieverów czy closerow czy jak ich kto chce nazywac ;-) Atlanta jest UD w tym spotkaniu, w Pinnacle 2,11 co mi sie podoba...

Co do Madduxa to lata juz swoje ma, obserwowalem go w tamtym sezonie... ale na ofensywę Arizoony powinien spokojnie wystarczyc..

Widzę ze sporo osób stawia na Red Sox dzis, ja zdecydowanie nie, mimo ze duzo wiekszym sentymentem ich darzę niż Yankees, ale w bukmacherce nie ma sentymentów ;-) Ostro Yankees -1,5

Prawie cały ubiegły sezon baseballowy spędziłem w USA i dla tych co lubią ten sport to eldorado ;-) Tyle ile tam bylo transmisji to ja w zyciu nie widzialem, praktycznie kazdy mecz dnia mozna bylo zobaczyc na jakiejs stacji, zyc nie umierac ;-)

Andyprof - zerknąłem wczoraj do PP i zobaczyłem Twój temat i fajną analizę kilku meczów... Czemu nie wkleisz tego tutaj?? Uwierz mi w PP nie dotrze do prawdziwych fanów, a anlizy bardzo mi się podobały...

Pozdrawiam
Dominik

#318983 05/04/2005 16:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Ghost... Też mi się widzi meczyk Braves z Marlins i zagrałbym na... Braves.. Tak jak piszesz czy Smoltz poradzi sobie jako starter?? Był uważany jako jeden z lepszych (pierwsza dziesiatka) relieverów czy closerow czy jak ich kto chce nazywac ;-) Atlanta jest UD w tym spotkaniu, w Pinnacle 2,11 co mi sie podoba...

Jestem tego samego zdania, już rano obstawiłem Atlantę. Smoltz był niesamowity jako closer, mam nadzieję że nie straci dużo jako starter. Zresztą zawsze staram się obstawiać Atlantę gdy wg bukmacherów są "dogami"...

Quote
Widzę ze sporo osób stawia na Red Sox dzis, ja zdecydowanie nie, mimo ze duzo wiekszym sentymentem ich darzę niż Yankees, ale w bukmacherce nie ma sentymentów ;-) Ostro Yankees -1,5

Akurat jestem przeciwnego zdania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ramirez, Damon, Millar bez żadnego hitu w pierwszym meczu? To się nie może powtórzyć. Liczę na "offensive ourburst" Soxów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
Prawie cały ubiegły sezon baseballowy spędziłem w USA i dla tych co lubią ten sport to eldorado ;-) Tyle ile tam bylo transmisji to ja w zyciu nie widzialem, praktycznie kazdy mecz dnia mozna bylo zobaczyc na jakiejs stacji, zyc nie umierac ;-)

Uff, tego Ci naprawdę zazdroszczę. Coż, MLB TV jest jednak zupełnie przyzwoitym substytutem. Tylko te zarwane noce...

Quote
Andyprof - zerknąłem wczoraj do PP i zobaczyłem Twój temat i fajną analizę kilku meczów... Czemu nie wkleisz tego tutaj?? Uwierz mi w PP nie dotrze do prawdziwych fanów, a anlizy bardzo mi się podobały...

Dzięki za miłe słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sądząc z kontaktów na priva, trochę ludzi jednak czyta i korzysta. A ja boję się zapeszyć przenosząc moje typy na niniejsze "forum fachowców". Tym niemniej zainteresowanych informuję, że mój wątek w dziale "Private Picks" ma tytuł "Andyprof - tylko baseball". Tam podaję codziennie typy oraz (w miarę możliwości) uzasadnienie.

Pozdrawiam Cię g00niek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#318984 05/04/2005 16:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
W ogole to tak mi sie przypomnialo. Dla tych co nigdy nie ogladali meczu baseballowego, na mlb.com sa dwa darmowe kanaly tv, ktore caly dzien nadaja archiwalne mecze albo jakies dokumenty lub skroty z poprzedniego dnia. Zimowymi wieczorami fajnie sie ogladalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Np. teraz leci 5 mecz finalu z 2000 pomiedzy Yankees a Mets.
http://mlb.mlb.com/NASApp/mlb/mlb/video/ibn.jsp

@andyprof
Moze typy trzymaj w swoim temacie a analizy wklejaj tez tutaj? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle, ze wiele osob nie zagladajacych do PP (jak ja np) byloby wdziecznych. Bez Ciebie to nie bedzie "forum fachowcow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#318985 05/04/2005 16:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
witam

ja dopiero zaczynam z MLb wiazac wieksze nadzieje niz tylko gra dla zabawy. po wczorajszym dniu jestem pełen optimizmu dla tego sportu.Wczoraj weszło 3/3 więc dzisiaj też puscilem

Minnesota, Los Angels Chicago C i Yankeesów

#318986 05/04/2005 16:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Po wczorajszym udanym wieczorze (oprócz NY Mets-ble, a raczej ich coacha) na dzisiaj
sigiel NY
oraz system Patent - LA Dodgers, Atlanta, Toronto

#318987 05/04/2005 16:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
2 lata temu Pavano przegrał z Soxami 8:25 !

Pewnie,ze lata mijaja,ale takie rzeczy niełatwo wymazuje sie z pamieci.

Zgadzam sie z Andym,że 2 razy pod rzad "bezjajowy" Boston sie nie powinien zdarzyć.

Gospodarze tez zapewne nie odpuszczą i over 9,5 wydaje sie dobrym typem.

Ponieważ to poczatek ligi i gram sobie za drobne,to dziś "dwójki" na Red Sox,Cubs,Twins i jednak Braves - tak planuje,a po pierwszym meczu zdecyduje ostatecznie.
Z wymienionych tylko stawka na Twins wzrasta,bo zaryzykuje,ze cos w Seattle ugrają.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1