Jeśli chod..."> Jeśli chod...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#319008 05/04/2005 20:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Fakt! Chodziło mi nie o Runs, ile o Hits. Myślałem jedno a napisałem drugie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli chodzi o błędy to faktycznie... sytuacji jest co niemiara, ale dla "newbie" wystarczy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#319009 05/04/2005 20:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319010 05/04/2005 20:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Na dzis jak do tej pory tlko Jankesów po kursie 1.72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (UNI) i czekam na rozwój wypadków na żywo na BaW - stawka middle, ale nie wykluczm kontry. O reszcie może później jeszcze się zastanawiam?
Pozdrawiam
KRAJAN
No i udało sie (szkoda drobnej kontry po kursie /4.00/ - ale była tylko przeprowadzona na zwrot kosztow) resztę sobie dzisiaj daruję - w końcu nie codziennie człowiekowi przybywa latek. pozostaje tylko NBA - ale to inna bajka.
Pozdrawiam
KRAJAN

#319011 05/04/2005 21:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jednak nie gram Minnesoty
przeczytałem że Santana jest niesamowity ale dopiero w kolejnej części sezonu natomiast w kwietniu Era 4.84 i maju Era 5.49

tak więc Seattle +1.5

Pzdr

#319012 06/04/2005 04:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
napisz krótko:

LAA-TEX 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

uffff... ale niechętnie wlazlo...

#319013 06/04/2005 09:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dziś widzielismy jak przewrotny może być baseball.. Zakończyłem z w ynikiem 1/4 tylko Twins (-1.5), Yankees i Cubs z handicapem nie weszli... Braves wysoka porażka z Marlins... Smoltz jako starter okazał się byc koszmarny... Ale cóż tak jak większośc pewnie gram na razie za drobne... trzeba popatrzeć co się będzie działo.

A dla tych co się rozentuzjazmowali po pierwszym dniu... zobaczcie że baseball to bardzo trudny kawałek chleba dla typera..

Pozdrawiam
Dominik

#319014 06/04/2005 09:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Oglądałem wczoraj Smoltza, był bezradny. Jednak 4-letnia przerwa w roli startera była znacznie trudniejsza niż ktokolwiek sobie wyobrażał. Ale jego mechanika i szybkość rzutów były bardzo dobre (93-95 m/h) - więc myślę że to tylko kwestia psychiki.

#319015 06/04/2005 11:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Po dwóch dniach nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

4.04. singiel philadelphia +69j.
system Yankee(WSox,Colo,NYM,Detroit) +31,8j.

5.04.
singiel NY +72j.
system Patent(LAD,Toronto, Atlanta) (-) 71j.

razem + 101,8j.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1