|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
Mam problem z wyplata kasy mianowicie chodzi o to że gdy próbuje zlecić wypłatę, wpisuje kwote wyplaty i wybieram opcje wyplaty to wyskakuje mi kolejny krok w ktorym pisze zebym wpisal swoj pin szescio znakowy pin z czego 4 sa zablokowane i trzeba dopisac dwa brakujace znaki. O co w tym chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ja mam takie pytanie... warunki obrotu to obrót 8x bonus 100 po kursie min 2.0.... ok ale czy można zagrać za 800 raz po kursie min 2.0 i obrót również będzie zaliczony???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
nie jestem na 100 % pewny , ale chyba nie , więc doklej 7 x 1 euro i będzie na pewno ok. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Nie chcę zapeszać, ale zaczęli odpisywać na maile... wcześniej pisałem po kilka razy. Żadnych gróźb jednak z mojej strony nie było. Kilka wykrzykników i znaków zapytania. Tym razem odpisali. Dokumenty są ok i tylko wstrzymane mają wypłaty. Może hurtem obsługują wszystko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Mam problem z wyplata kasy mianowicie chodzi o to że gdy próbuje zlecić wypłatę, wpisuje kwote wyplaty i wybieram opcje wyplaty to wyskakuje mi kolejny krok w ktorym pisze zebym wpisal swoj pin szescio znakowy pin z czego 4 sa zablokowane i trzeba dopisac dwa brakujace znaki. O co w tym chodzi? No jak masz pin który dostałeś w mailu o potwierdzeniu rejestracji to wpisujesz tylko te jego cyfry, które są dostępne na ekranie np. pierwszą i trzecią. Ciekawe zabezpieczenie, miało chyba robić wrażenie ogólnego profesjonalizmu tego buka. Tymczasem ciekawostka... próbowałem wejść przed chwilą na stronę, nie działa (nie mam czasu sprawdzać czy wszyscy tak mają). p.s. miejmy nadzieję, że jeszcze dla nas starczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Działa wam ich strona? Bo u mnie od piątku kaplica
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
Teraz działa...
Nie chciałem zapeszać, ale napisali o tym, że wypłacili mi kasę na kartę. Sprawdziłem i doszła właśnie, straciłem coprawda na kursie przez ten chyba prawie miesiąc ale tak naprawdę to zwątpiłem dawno w to, że kasa dojdzie. A jednak się udało. Odradzam jednak każdemu tego buka, szkoda nerwów i spora szansa na to, że prędzej czy później jednak padnie na amen skoro teraz tak "skokowo" raz na tydzień czy dwa wypłacają ludziom kasę a w międzyczasie potrafią np. nie reagować na maile...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
Zatem ostatni czas aby wkroczyć do szalupy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
przy próbie wypłaty na MB, odejmuje z konta kase i pisze "communication problem" i za chwile z powrotem dodaje, miał ktoś tak? o co cammon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
przy próbie wypłaty na MB, odejmuje z konta kase i pisze "communication problem" i za chwile z powrotem dodaje, miał ktoś tak? o co cammon? Przy pierwszej wypłacie zawsze wyskakuje ten komunikat. Musisz wysłać do supportu prośbę o wypłatę: podać kwotę wypłaty, PIN,metodę wypłaty i dołączyć scan dowodu + rachunku... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Czy ktoś ostatnio (oprócz Loony'ego) wypłacał na Moneybookers. Ile obecnie trwa wypłata na MB ?
z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Czy ktoś ostatnio (oprócz Loony'ego) wypłacał na Moneybookers. Ile obecnie trwa wypłata na MB ?
z góry dzięki za odpowiedź. Ja wypłaciłem a trwało to około 4 dni od momentu zakończenia weryfikacji bo pomyłkowo wysłałem im ksero prawa jazdy a przy rejestracji podałem paszport i był problem w postaci przedłużania czasu wypłaty!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Czy ktoś ostatnio (oprócz Loony'ego) wypłacał na Moneybookers. Ile obecnie trwa wypłata na MB ?
z góry dzięki za odpowiedź. Ja wypłaciłem a trwało to około 4 dni od momentu zakończenia weryfikacji bo pomyłkowo wysłałem im ksero prawa jazdy a przy rejestracji podałem paszport i był problem w postaci przedłużania czasu wypłaty!!! ok, rozumiem, dzięki za odpowiedź. 4 dni to całkiem niezły wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ja czekam 3ci tydzien i caly czas ta sama gadaka supportu, ze as soon as possible, don't worry itp:-/
|
|
|
Link skopiowany do schowka