Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
pcZKS #3260999 09/07/2009 18:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Mam problem z wyplata kasy mianowicie chodzi o to że gdy próbuje zlecić wypłatę, wpisuje kwote wyplaty i wybieram opcje wyplaty to wyskakuje mi kolejny krok w ktorym pisze zebym wpisal swoj pin szescio znakowy pin z czego 4 sa zablokowane i trzeba dopisac dwa brakujace znaki. O co w tym chodzi?

Bonus: Unibet
luk4sz_ #3261149 09/07/2009 19:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ja mam takie pytanie... warunki obrotu to obrót 8x bonus 100 po kursie min 2.0.... ok ale czy można zagrać za 800 raz po kursie min 2.0 i obrót również będzie zaliczony???

Loony25 #3261457 09/07/2009 22:08
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
nie jestem na 100 % pewny , ale chyba nie , więc doklej 7 x 1 euro i będzie na pewno ok.
pozdro

crossmen #3263979 11/07/2009 03:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Nie chcę zapeszać, ale zaczęli odpisywać na maile... wcześniej pisałem po kilka razy. Żadnych gróźb jednak z mojej strony nie było. Kilka wykrzykników i znaków zapytania. Tym razem odpisali. Dokumenty są ok i tylko wstrzymane mają wypłaty. Może hurtem obsługują wszystko?

luk4sz_ #3263991 11/07/2009 03:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Originally Posted by luk4sz_
Mam problem z wyplata kasy mianowicie chodzi o to że gdy próbuje zlecić wypłatę, wpisuje kwote wyplaty i wybieram opcje wyplaty to wyskakuje mi kolejny krok w ktorym pisze zebym wpisal swoj pin szescio znakowy pin z czego 4 sa zablokowane i trzeba dopisac dwa brakujace znaki. O co w tym chodzi?

No jak masz pin który dostałeś w mailu o potwierdzeniu rejestracji to wpisujesz tylko te jego cyfry, które są dostępne na ekranie np. pierwszą i trzecią. Ciekawe zabezpieczenie, miało chyba robić wrażenie ogólnego profesjonalizmu tego buka. Tymczasem ciekawostka... próbowałem wejść przed chwilą na stronę, nie działa (nie mam czasu sprawdzać czy wszyscy tak mają).

p.s. miejmy nadzieję, że jeszcze dla nas starczy wink

pcZKS #3267965 13/07/2009 05:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Działa wam ich strona? Bo u mnie od piątku kaplica

Loony25 #3269756 14/07/2009 17:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Teraz działa...

Nie chciałem zapeszać, ale napisali o tym, że wypłacili mi kasę na kartę. Sprawdziłem i doszła właśnie, straciłem coprawda na kursie przez ten chyba prawie miesiąc ale tak naprawdę to zwątpiłem dawno w to, że kasa dojdzie. A jednak się udało. Odradzam jednak każdemu tego buka, szkoda nerwów i spora szansa na to, że prędzej czy później jednak padnie na amen skoro teraz tak "skokowo" raz na tydzień czy dwa wypłacają ludziom kasę a w międzyczasie potrafią np. nie reagować na maile...

pcZKS #3274836 17/07/2009 04:49
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Zatem ostatni czas aby wkroczyć do szalupy...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
przy próbie wypłaty na MB, odejmuje z konta kase i pisze "communication problem" i za chwile z powrotem dodaje, miał ktoś tak? o co cammon?

Loony25 #3285072 22/07/2009 15:10
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by Loony25
przy próbie wypłaty na MB, odejmuje z konta kase i pisze "communication problem" i za chwile z powrotem dodaje, miał ktoś tak? o co cammon?

Przy pierwszej wypłacie zawsze wyskakuje ten komunikat.

Musisz wysłać do supportu prośbę o wypłatę: podać kwotę wypłaty, PIN,metodę wypłaty i dołączyć scan dowodu + rachunku...

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Czy ktoś ostatnio (oprócz Loony'ego) wypłacał na Moneybookers.
Ile obecnie trwa wypłata na MB ?

z góry dzięki za odpowiedź.





Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Originally Posted by cinek1234
Czy ktoś ostatnio (oprócz Loony'ego) wypłacał na Moneybookers.
Ile obecnie trwa wypłata na MB ?

z góry dzięki za odpowiedź.
Ja wypłaciłem a trwało to około 4 dni od momentu zakończenia weryfikacji bo pomyłkowo wysłałem im ksero prawa jazdy a przy rejestracji podałem paszport i był problem w postaci przedłużania czasu wypłaty!!!

violent #3287527 23/07/2009 05:54
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by violent
Originally Posted by cinek1234
Czy ktoś ostatnio (oprócz Loony'ego) wypłacał na Moneybookers.
Ile obecnie trwa wypłata na MB ?

z góry dzięki za odpowiedź.
Ja wypłaciłem a trwało to około 4 dni od momentu zakończenia weryfikacji bo pomyłkowo wysłałem im ksero prawa jazdy a przy rejestracji podałem paszport i był problem w postaci przedłużania czasu wypłaty!!!

ok, rozumiem, dzięki za odpowiedź.
4 dni to całkiem niezły wynik smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ja czekam 3ci tydzien i caly czas ta sama gadaka supportu, ze as soon as possible, don't worry itp:-/

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1