|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40 |
Wyjazd na pogrzeb papieża-Watykan. VAN Toyota 8-osobowa. Wyjazd Olsztyn, wieczorem 6.04.2005 r., powrót po uroczystościach. Kontakt: 606959505 Cena: 900 zł od osoby
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Niezle chcesz na tym zarobic ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
mógłbyś napisać co wchodzi w koszty wyjazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Przejazd, nocleg w hotelu w Rzymie z widokiem na bazylike, pelne wyzywienie (szwedzki stol) itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Wyjazd na pogrzeb papieża-Watykan. VAN Toyota 8-osobowa. Wyjazd Olsztyn, wieczorem 6.04.2005 r., powrót po uroczystościach. Kontakt: 606959505 Cena: 900 zł od osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
hehehe, ponoc od perugii stoi sie w korku, wiec 900zl za 150km na jedynce to moze nie jest tak drogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Tu już nie chodzi o sprawy finansowe ,tu chodzi o miłość do Ojca Świętego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Tu już nie chodzi o sprawy finansowe ,tu chodzi o miłość do Ojca Świętego. ale teraz dowaliles co ma jedno do drugiego ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
meler jakbyś był normalny to byś zrozumiał o co chodzi.Ludzie są w szoku że aż 900 zł wyjazd i troche zadużo sieim wydaje ale to nie ma znaczenia aż takiego ,bo oddać ostatni hołd papieżowi raz w życiu porównująć do straty 900 zł ,które za miesiąc możemy miećz powrotem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
czyli jesli ktos chce zrobic biznes na smierci Ojca Świetego to jest w porzadku?ktos pisal na forum ze Era wysyla smsy ze do sciagniecia sa polifoniczne dzwonki zalobne za 3,66.niedlugo beda koszulki,obrazki,kubeczki baa moze nawet zestawy w Mc Donaldzie z wizerunkiem Jana Pawla II.to jest straszne
mikolaju uwazasz ze dla normalnego czlowieka wydanie miesiecznej pensji na wyjazd(ktory moze normalnie kosztowac 200-300 PLN) to nic takiego?"które za miesiąc możemy miećz powrotem" , a za co bedziemy zyc przez ten miesiac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
mikolaju uwazasz ze dla normalnego czlowieka wydanie miesiecznej pensji na wyjazd(ktory moze normalnie kosztowac 200-300 PLN) to nic takiego?"które za miesiąc możemy miećz powrotem" , a za co bedziemy zyc przez ten miesiac? To już zależy od każdego z nas ,no ale nie poruszajmy już tego teamtu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiadomo że nie wszystkich stać na takie kwoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
JA tez sie z przymrozeniem oka przeczytalem ta inforamcje o wyjezdzie za 900zl, od kilku dni sie juz mowi ze wlochy zakorkowae i ci co pojechali autem mogli nie dojechac nawet do Rzymu, wiec latwiej i taniej bylo sie dostac pociagiem
PS Gazeta wyliczyla ze przejazd samochedem kosztuje(paliwo) ok 1200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
JA tez sie z przymrozeniem oka przeczytalem ta inforamcje o wyjezdzie za 900zl, od kilku dni sie juz mowi ze wlochy zakorkowae i ci co pojechali autem mogli nie dojechac nawet do Rzymu, wiec latwiej i taniej bylo sie dostac pociagiem
PS Gazeta wyliczyla ze przejazd samochedem kosztuje(paliwo) ok 1200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dla osobowego ale taksówką drożej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
no ok. - zalezy przy jakim spalaniu i jak kto jezdzi. Podzielic to na liczbe pasazerow - np. 5 to wychodzi 240 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|