Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#319416 05/04/2005 15:26
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
Wyjazd na pogrzeb papieża-Watykan. VAN Toyota 8-osobowa.
Wyjazd Olsztyn, wieczorem 6.04.2005 r., powrót po uroczystościach.
Kontakt: 606959505
Cena: 900 zł od osoby

Bonus: Unibet
#319417 05/04/2005 17:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Niezle chcesz na tym zarobic ...

#319418 05/04/2005 17:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
mógłbyś napisać co wchodzi w koszty wyjazd

#319419 05/04/2005 18:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Przejazd, nocleg w hotelu w Rzymie z widokiem na bazylike, pelne wyzywienie (szwedzki stol) itp.

#319420 05/04/2005 18:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Quote
Wyjazd na pogrzeb papieża-Watykan. VAN Toyota 8-osobowa.
Wyjazd Olsztyn, wieczorem 6.04.2005 r., powrót po uroczystościach.
Kontakt: 606959505
Cena: 900 zł od osoby
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#319421 06/04/2005 22:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
hehehe, ponoc od perugii stoi sie w korku, wiec 900zl za 150km na jedynce to moze nie jest tak drogo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#319422 07/04/2005 15:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Tu już nie chodzi o sprawy finansowe ,tu chodzi o miłość do Ojca Świętego.

#319423 07/04/2005 21:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Tu już nie chodzi o sprawy finansowe ,tu chodzi o miłość do Ojca Świętego.
ale teraz dowaliles
co ma jedno do drugiego ??

#319424 08/04/2005 09:04
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
meler jakbyś był normalny to byś zrozumiał o co chodzi.Ludzie są w szoku że aż 900 zł wyjazd i troche zadużo sieim wydaje ale to nie ma znaczenia aż takiego ,bo oddać ostatni hołd papieżowi raz w życiu porównująć do straty 900 zł ,które za miesiąc możemy miećz powrotem.

#319425 08/04/2005 10:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
czyli jesli ktos chce zrobic biznes na smierci Ojca Świetego to jest w porzadku?ktos pisal na forum ze Era wysyla smsy ze do sciagniecia sa polifoniczne dzwonki zalobne za 3,66.niedlugo beda koszulki,obrazki,kubeczki baa moze nawet zestawy w Mc Donaldzie z wizerunkiem Jana Pawla II.to jest straszne

mikolaju uwazasz ze dla normalnego czlowieka wydanie miesiecznej pensji na wyjazd(ktory moze normalnie kosztowac 200-300 PLN) to nic takiego?"które za miesiąc możemy miećz powrotem" , a za co bedziemy zyc przez ten miesiac?

#319426 08/04/2005 10:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Quote
mikolaju uwazasz ze dla normalnego czlowieka wydanie miesiecznej pensji na wyjazd(ktory moze normalnie kosztowac 200-300 PLN) to nic takiego?"które za miesiąc możemy miećz powrotem" , a za co bedziemy zyc przez ten miesiac?

To już zależy od każdego z nas ,no ale nie poruszajmy już tego teamtu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiadomo że nie wszystkich stać na takie kwoty.

#319427 08/04/2005 12:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
JA tez sie z przymrozeniem oka przeczytalem ta inforamcje o wyjezdzie za 900zl, od kilku dni sie juz mowi ze wlochy zakorkowae i ci co pojechali autem mogli nie dojechac nawet do Rzymu, wiec latwiej i taniej bylo sie dostac pociagiem


PS Gazeta wyliczyla ze przejazd samochedem kosztuje(paliwo) ok 1200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#319428 08/04/2005 12:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Quote
JA tez sie z przymrozeniem oka przeczytalem ta inforamcje o wyjezdzie za 900zl, od kilku dni sie juz mowi ze wlochy zakorkowae i ci co pojechali autem mogli nie dojechac nawet do Rzymu, wiec latwiej i taniej bylo sie dostac pociagiem


PS Gazeta wyliczyla ze przejazd samochedem kosztuje(paliwo) ok 1200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

dla osobowego ale taksówką drożej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#319429 08/04/2005 13:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
no ok. - zalezy przy jakim spalaniu i jak kto jezdzi. Podzielic to na liczbe pasazerow - np. 5 to wychodzi 240 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, $-man, rafal08, Sensei), 1,857 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,593
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1