|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
jaracie sie jak kiedys cala polska malyszem  Ja się jaram Adamem po dziś dzień, coś w tym złego? Polska niewielu ma sportowców tej rangi. Adaś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Uważacie że możliwe jest się zakochać??? Chyba mnie dopadło  i tak jej nic nie powiem, niech się zastanawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Uważacie że możliwe jest się zakochać??? Chyba mnie dopadło  i tak jej nic nie powiem, niech się zastanawia   tak jest!!!...graj na zwłokę....udawaj niedostępnego...  staraj się nie spotkać z nią spojrzeniem... wtedy n pewno zrozumie że to Ty jesteś tym jedynym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Uważacie że możliwe jest się zakochać??? Chyba mnie dopadło  i tak jej nic nie powiem, niech się zastanawia   tak jest!!!...graj na zwłokę....udawaj niedostępnego...  staraj się nie spotkać z nią spojrzeniem... wtedy n pewno zrozumie że to Ty jesteś tym jedynym   pochłonęła mnie chociaż o tym nie wie, jest coraz lepiej  Regulmin podrywacza działa mam nadzieję że ostatni raz  Zalezy mi na niej bardziej niż na zakładach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Uważacie że możliwe jest się zakochać??? Chyba mnie dopadło  i tak jej nic nie powiem, niech się zastanawia   tak jest!!!...graj na zwłokę....udawaj niedostępnego...  staraj się nie spotkać z nią spojrzeniem... wtedy n pewno zrozumie że to Ty jesteś tym jedynym   pochłonęła mnie chociaż o tym nie wie, jest coraz lepiej  Regulmin podrywacza działa mam nadzieję że ostatni raz  Zalezy mi na niej bardziej niż na zakładach  Czyli jestes ciota  <spadowa> z mecz.pl  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Zalezy mi na niej bardziej niż na zakładach  Nad tym się jeszcze zastanowię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Regulamin podrywacza ? ;D nie jestem na czasie chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
[ Linked Image] To podobno tenisista  Ale mnie bawi dziś niezmiernie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Uważacie że możliwe jest się zakochać??? Chyba mnie dopadło  i tak jej nic nie powiem, niech się zastanawia  www.wrozkamaria.pl [ wrozkamaria.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Regulamin podrywacza ? ;D nie jestem na czasie chyba  wrzućcie ten regulamin albo dajcie do niego linka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Choć koszykówką interesuje się średnio, cieszy mnie postawa Marcina Gortata w NBA. Oby tak dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
Regulamin podrywacza ? ;D nie jestem na czasie chyba  wrzućcie ten regulamin albo dajcie do niego linka  Pewnie chodzi o poloneza z mało zatankowanym bakiem  Czy to chodzi o pierniczka? @Voddomen wrzuć fotę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Teraz nic mnie nie rozprasza i mogę się skupić na stole pokerowym [Linked Image] [ img7.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Roger Federer has also been honoured by his home country following his history-making triumph at Roland Garros. The tennis venue in his hometown of Basel, St. Jakobshalle, will be renamed Roger Federer Arena following a planned renovation. Federer is a three-time champion at the venue, which hosts the Davidoff Swiss Indoors Basel - an ATP World Tour 500 tennis tournament - in the autumn.  grać w hali własnego imienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nokia N97 już w sprzedaży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Brosz zostaje w Podbeskidziu  jupii
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
w koncu w jakims buku mam saldo wplat/wyplat dodatnie  cale 85 PLN... Tobet... sorry kocik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Włochy - Chiny 0:3 (21-25, 23-25, 32-34) Liga Światowa w siatkówkę Dla przypomnienia wczorajszy mecz w tych samych składach, mieści etc. : Włochy - Chiny 3:0 (25:16, 25:12, 25:16) I jak tu nie kochać sportu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
DNI GOSTYNIA  Dzisiaj Była IRA
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|