Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#319588 07/04/2005 08:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
12:30 pm NY Mets (K.Ishii) v CIN Reds (A.Harang)

1:00 pm KZC Royals (Z.Greinke) v DET Tigers (J.Johnson)
1:00 pm WAS Nationals (E.Loaiza) v PHL Phillies (R.Wolf)

2:00 pm CLE Indians (C.Lee) v CHI White Sox (J.Contreras)

7:00 pm ATL Braves (T.Hudson) v FLO Marlins (A.Burnett)
7:00 pm OAK Athletics (D.Haren) v BAL Orioles (E.Bedard)

10:00 pm LA Dodgers (J.Weaver) v SF Giants (B.Tomko)
10:00 pm PIT Pirates (M.Redman) v SDG Padres (J.Peavy)
10:00 pm TEX Rangers (C.Young) v LA Angels (J.Lackey)

gospodarze po prawej

Bonus: Unibet
#319589 07/04/2005 10:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Ze wzgledu na brak tego w objasnieniach, male pytanko :
co oznacza Ks ? ( IP W-L SV ERA Ks BB )

#319590 07/04/2005 10:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Ks = strike-outs (skrót od "knock-outs"). Komentatorzy różnie nazywają strajkauty, np. właśnie Ks (wymawia się: "kejz"), knocks ("noks"), punch-outs ("panczauts"), ring-outs itd. Kwestia stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319591 07/04/2005 13:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny.

#319592 07/04/2005 13:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Quote
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny.

no ja tez sie zastanawiam nad nimi ale juz mam ich dosc obstawiania 2 kupony pod rzad mi zawalili a wczorajszy mecz to juz wogóle był w ich wykonaniu cienki ? fakt progresja progresa na nich nie mozna odpuscic ale czy sa w stanie dzis wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#319593 07/04/2005 13:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
W Pinie rano Metsi byli po 2.00, teraz juz 1.943.. to tez moj typ oczywiscie.. moze sie obudzą.. Nie wierzę żeby Reds wygrali wszystkie 3 mecze.. miało być odwrotnie ;-) Boje sie troche o Ishiego.. gdyby nie kontuzje Bensona i Trachsela nie gralby dzisiaj... Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)

No i oczywiście Tigers na dziś... -1,5 w b&w za 2,40.. no no.. Boje sie troche tego młodziaka Zacha Greinke.. ma świetny bilans przeciwko Tigersom... Poza tym wczoraj Ordonez zszedł po 4 inningu z powodu zawrotów głowy i nie wiadomo czu dzis zagra.. To by była duża strata ;-( Mimo wszystko Tigers -1,5

Pozdrawiam
Dominik

#319594 07/04/2005 13:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cóż,
progresja to progresja

NYM żeby wygrać 5,5j

Pzdr

#319595 07/04/2005 13:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Narazie trudno wytypować jakieś pewne zdarzenia - ja sobie dziś zafunduję zabawowy kuponik (coby se trochę pokibicować)
i drugi podobny na sesję nocną:
2/4
Cincinnati Reds - New York Mets
CINCINNATI REDS -1.5 2.62

Detroit Tigers - Kansas City Royals
DETROIT TIGERS -1.5 2.35

Philadelphia Phillies - Washington Nationals
PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20

Chicago White Sox - Cleveland Indians
CHICAGO WHITE SOX -1.5 2.60

3/4
San Diego Padres - Pittsburgh Pirates
SAN DIEGO PADRES -1.5 2.19

Los Angeles Angels of Anaheim - Texas Rangers
LOS ANGELES ANGELS OF ANAHEIM -1.5 2.35

Philadelphia Phillies - Washington Nationals
PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20

Detroit Tigers - Kansas City Royals
DETROIT TIGERS -1.5 2.35
Co z tych kuponików wyniknie przekonamy się późnym wieczorkiem (I) i rano (II)
Pozdrawiam
KRAJAN

#319596 07/04/2005 14:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)
Pozdrawiam
Dominik

Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319597 07/04/2005 14:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)
Pozdrawiam
Dominik

Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiście masz rację.. Looper wszystko zawalił.. Jakoś tak jest że jak druzyna przegra to jednak pitcher startujący najbardziej zapada w pamięc.. Martinez rozegrał rzeczywiście dobry mecz...

Aby pozostać w temacie z meczów wieczornych (południowych w USA) zagram też Cleveland, powinni wczoraj już wygrać ale closer Wickmann nie popisał się w 9 inningu... Indians @2,10 warci zagrania..

Jeszcze wrócę do nierozumienia przez niektórych zachowanie trenerów jeśli chodzi o dobór pitcherów.. Trenerzy mają w głowie ułozóny cały mecz i po 5-6 inningu wpuszczanie kolejnych closerów... Oni myślą że wiedzą co robią, pierwszy występ Metsów i wczorajszy Indians pokazuje że można się czepiać coachów.. Czy chociażby wczorajsi Yankees.. Rivera to według wielu najlepszy closer MLB, a tutaj taki numer odwalił... Także trenerzy dobieraja poszzególnych pitcherów w drugiej części meczu pod kątem pałkarzy, zmęczenie i innych zmiennych... Początek sezonu wskazuje że sami chyba jeszcze nie wiedzą kto jest w jakiej formie ;-)

Pozdrawiam
Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#319598 07/04/2005 14:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Też zagrałem Tigers -1.5, dziś jak wygrają to prawdopodobnie zdecydowanie, a na Mets kurs ciągle leci...

#319599 07/04/2005 15:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Słyszę właśnie opinie, że w czasie meczu Metsów nad Cincinnati mają przechodzić gwałtowne burze. Być mże mecz się w ogóle nie odbędzie, a być może tylko 5 inningów. Zważywszy na kłopoty gości z pitcherami wchodzącymi na końcówki, nie dziwię się że kurs na Metsów spada. Niestety, ja już rano obstawiłem overek... zła pogoda, a zwłaszcza skrócony mecz zapewne zawalą mi ten zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Chociaż spojrzałem przed chwilą na kursy i raczej się nie zmieniły od paru godzin... Zapewne buki wiedzą lepiej co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319600 07/04/2005 15:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja niestety bardziej boje się o samo zwyciestwo Metsów(jak zagraja cały mecz over powinien paść), zagrałem na ich zwycięstwo bardziej porgresem niz z przekonania... Ishi miał 3 starty przeciwko Cincinnati (0-2) ERA 7,82 czyli kiepściuchno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oby potencjał ofensywny Metsów obudził się dzisiaj.. bo jak nie...

Dominik

#319601 07/04/2005 16:04
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dokładnie Ja tak jak większosć czyli progresywnie - w tym sporcie trzeba mieć dużą cierpliwośc przy obstawianiu:

New York Mets @ 1.94

Bilans:
2-3

#319602 07/04/2005 16:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Kurs na Metsów systematycznie spada... za to z meczem w Detroit... w Pinnacle kurs na -1,5 Detroit zwiekszył sie do 2,54 a w b&w spadł z 2,40 na 2,35... Pewnie podpuchy walą ;-)

#319603 07/04/2005 16:12
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dziś:
Cincinnati Reds - New York Mets powyzej 10 1.88

Detroit Tigers - Kansas City Royals 1.64 2.32 2

Chicago White Sox - Cleveland Indians 1.80 2.07 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
expekt
Good luck

#319604 07/04/2005 16:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
B&W wycofał zakład na over/under 10 w meczu Mets

Myślę że Kto zagrał over będzie się cieszył (min. Colon i Andy)

Niestety nie zdążyłem , ale na szczęście pinnacle to najlepszy buk dla zawodowców i u nich zagrałem

New York Mets vs Cincinnati Reds over 10 żeby wygrać 1j


Pzdr

#319605 07/04/2005 17:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Następne typy (pinnacle):

Chicago White Sox ml żeby wygrać 3j

Chicago White Sox -1,5 żeby wygrać 1j

Pzdr

#319606 07/04/2005 18:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
ehhh Metsi przegrywaja i juz raczej dzisiaj nie wygraja. Ciekawy mecz DT vs KCR tongue

#319607 07/04/2005 19:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
ej chlopaki takie pytanko wy naprawde gracie za duzo kase na mlb ?? przeciez tam jest tylee niespodzianek ze szok :[

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1