|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
12:30 pm NY Mets (K.Ishii) v CIN Reds (A.Harang)
1:00 pm KZC Royals (Z.Greinke) v DET Tigers (J.Johnson) 1:00 pm WAS Nationals (E.Loaiza) v PHL Phillies (R.Wolf)
2:00 pm CLE Indians (C.Lee) v CHI White Sox (J.Contreras)
7:00 pm ATL Braves (T.Hudson) v FLO Marlins (A.Burnett) 7:00 pm OAK Athletics (D.Haren) v BAL Orioles (E.Bedard)
10:00 pm LA Dodgers (J.Weaver) v SF Giants (B.Tomko) 10:00 pm PIT Pirates (M.Redman) v SDG Padres (J.Peavy) 10:00 pm TEX Rangers (C.Young) v LA Angels (J.Lackey)
gospodarze po prawej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Ze wzgledu na brak tego w objasnieniach, male pytanko : co oznacza Ks ? ( IP W-L SV ERA Ks BB )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Ks = strike-outs (skrót od "knock-outs"). Komentatorzy różnie nazywają strajkauty, np. właśnie Ks (wymawia się: "kejz"), knocks ("noks"), punch-outs ("panczauts"), ring-outs itd. Kwestia stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
[i]Dzisiaj, na początek, jako ciekawy typ Metsi za 1.95 w Gamebookers, w USA dość popularny. no ja tez sie zastanawiam nad nimi ale juz mam ich dosc obstawiania 2 kupony pod rzad mi zawalili a wczorajszy mecz to juz wogóle był w ich wykonaniu cienki ? fakt progresja progresa na nich nie mozna odpuscic ale czy sa w stanie dzis wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
W Pinie rano Metsi byli po 2.00, teraz juz 1.943.. to tez moj typ oczywiscie.. moze sie obudzą.. Nie wierzę żeby Reds wygrali wszystkie 3 mecze.. miało być odwrotnie ;-) Boje sie troche o Ishiego.. gdyby nie kontuzje Bensona i Trachsela nie gralby dzisiaj... Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-)
No i oczywiście Tigers na dziś... -1,5 w b&w za 2,40.. no no.. Boje sie troche tego młodziaka Zacha Greinke.. ma świetny bilans przeciwko Tigersom... Poza tym wczoraj Ordonez zszedł po 4 inningu z powodu zawrotów głowy i nie wiadomo czu dzis zagra.. To by była duża strata ;-( Mimo wszystko Tigers -1,5
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cóż, progresja to progresja
NYM żeby wygrać 5,5j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Narazie trudno wytypować jakieś pewne zdarzenia - ja sobie dziś zafunduję zabawowy kuponik (coby se trochę pokibicować) i drugi podobny na sesję nocną: 2/4 Cincinnati Reds - New York Mets CINCINNATI REDS -1.5 2.62
Detroit Tigers - Kansas City Royals DETROIT TIGERS -1.5 2.35
Philadelphia Phillies - Washington Nationals PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20
Chicago White Sox - Cleveland Indians CHICAGO WHITE SOX -1.5 2.60
3/4 San Diego Padres - Pittsburgh Pirates SAN DIEGO PADRES -1.5 2.19 Los Angeles Angels of Anaheim - Texas Rangers LOS ANGELES ANGELS OF ANAHEIM -1.5 2.35 Philadelphia Phillies - Washington Nationals PHILADELPHIA PHILLIES -1.5 2.20 Detroit Tigers - Kansas City Royals DETROIT TIGERS -1.5 2.35 Co z tych kuponików wyniknie przekonamy się późnym wieczorkiem (I) i rano (II) Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-) Pozdrawiam Dominik Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ale coz Martinez i Glavine dali d.. moze Japoniec pokaże klase ;-) Pozdrawiam Dominik Przepraszam, ale muszę zaprotestować... Martinez miał coś jak 12 strike-outów i po pierwszym inningu nie oddał ani jednego hita. Poza tym w tamtym meczu Metsi prowadzili 6-4 w 9 inningu i zawalił closer Looper. Akurat Martineza bym się chwilowo (zaznaczam: chwiliowo) nie czepiał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiście masz rację.. Looper wszystko zawalił.. Jakoś tak jest że jak druzyna przegra to jednak pitcher startujący najbardziej zapada w pamięc.. Martinez rozegrał rzeczywiście dobry mecz... Aby pozostać w temacie z meczów wieczornych (południowych w USA) zagram też Cleveland, powinni wczoraj już wygrać ale closer Wickmann nie popisał się w 9 inningu... Indians @2,10 warci zagrania.. Jeszcze wrócę do nierozumienia przez niektórych zachowanie trenerów jeśli chodzi o dobór pitcherów.. Trenerzy mają w głowie ułozóny cały mecz i po 5-6 inningu wpuszczanie kolejnych closerów... Oni myślą że wiedzą co robią, pierwszy występ Metsów i wczorajszy Indians pokazuje że można się czepiać coachów.. Czy chociażby wczorajsi Yankees.. Rivera to według wielu najlepszy closer MLB, a tutaj taki numer odwalił... Także trenerzy dobieraja poszzególnych pitcherów w drugiej części meczu pod kątem pałkarzy, zmęczenie i innych zmiennych... Początek sezonu wskazuje że sami chyba jeszcze nie wiedzą kto jest w jakiej formie ;-) Pozdrawiam Dominik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Też zagrałem Tigers -1.5, dziś jak wygrają to prawdopodobnie zdecydowanie, a na Mets kurs ciągle leci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Słyszę właśnie opinie, że w czasie meczu Metsów nad Cincinnati mają przechodzić gwałtowne burze. Być mże mecz się w ogóle nie odbędzie, a być może tylko 5 inningów. Zważywszy na kłopoty gości z pitcherami wchodzącymi na końcówki, nie dziwię się że kurs na Metsów spada. Niestety, ja już rano obstawiłem overek... zła pogoda, a zwłaszcza skrócony mecz zapewne zawalą mi ten zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Chociaż spojrzałem przed chwilą na kursy i raczej się nie zmieniły od paru godzin... Zapewne buki wiedzą lepiej co się dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja niestety bardziej boje się o samo zwyciestwo Metsów(jak zagraja cały mecz over powinien paść), zagrałem na ich zwycięstwo bardziej porgresem niz z przekonania... Ishi miał 3 starty przeciwko Cincinnati (0-2) ERA 7,82 czyli kiepściuchno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oby potencjał ofensywny Metsów obudził się dzisiaj.. bo jak nie...
Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dokładnie Ja tak jak większosć czyli progresywnie - w tym sporcie trzeba mieć dużą cierpliwośc przy obstawianiu:
New York Mets @ 1.94
Bilans: 2-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Kurs na Metsów systematycznie spada... za to z meczem w Detroit... w Pinnacle kurs na -1,5 Detroit zwiekszył sie do 2,54 a w b&w spadł z 2,40 na 2,35... Pewnie podpuchy walą ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dziś: Cincinnati Reds - New York Mets powyzej 10 1.88
Detroit Tigers - Kansas City Royals 1.64 2.32 2
Chicago White Sox - Cleveland Indians 1.80 2.07 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> expekt Good luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
B&W wycofał zakład na over/under 10 w meczu Mets
Myślę że Kto zagrał over będzie się cieszył (min. Colon i Andy)
Niestety nie zdążyłem , ale na szczęście pinnacle to najlepszy buk dla zawodowców i u nich zagrałem
New York Mets vs Cincinnati Reds over 10 żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Następne typy (pinnacle):
Chicago White Sox ml żeby wygrać 3j
Chicago White Sox -1,5 żeby wygrać 1j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
ehhh Metsi przegrywaja i juz raczej dzisiaj nie wygraja. Ciekawy mecz DT vs KCR 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
ej chlopaki takie pytanko wy naprawde gracie za duzo kase na mlb ?? przeciez tam jest tylee niespodzianek ze szok :[
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|