teraz nie wiem czy grać dalej progres na Mets'ów czy przerwać ? (mo..."> teraz nie wiem czy grać dalej progres na Mets'ów czy przerwać ? (mo...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#319608 07/04/2005 19:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na jednym meczu -4j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

teraz nie wiem czy grać dalej progres na Mets'ów czy przerwać ? (może podpowiecie?)

Bonus: Unibet
#319609 07/04/2005 19:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,jezeli wlasciwie dobrales stawki to oczywiscie,ze grac:-)
Ze swej strony moge zaproponowac modyfikacje.
Od nastepnego meczu grasz nie na zarobek,ale tylko na zwrot wlozonego do tej pory kapitalu.
W ten sposob stawki na 4 i ew.nastepne kroki beda mniejsze,a zarobisz sobie na innych progresach,glowa do gory,MLB tak ma:-)
/opisalem swoj "metode" niedawno w jednym z tematow dziennych NBA/

Teraz o nocy.
Mam zamiar postawic na Braves.
W przypadku przegranej,do skutku na ATL win.

Podoba mi sie tez typ na Dodgers.
Giganci maja ubytki w ofensywie,a Tomko to nie wymiatacz,co najwyzej klasa Weavera:-)

Typem dnia sa Padres...hmm...a under to zły typ?
Prosze o opinie.

#319610 07/04/2005 19:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Thx Amkwish

mam nadzieję że będą ciekawe kursy na Mets bo jadą do Atlanty.

co do następnych typów to jeszcze poczekam (na wynik White Sox) i podam później

Pzdr

#319611 07/04/2005 21:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
ATL Braves v FLO Marlins

Braves dwa lata temu bylo ofenswynie jedna z najmocniejszch druzyn w tej chwili to rozdarty zespol bez uderzenia,

Z kolei Marlins grają "sprytny baseball" i uderzenia HR bez dwuch zdan !
Delgado ! Lowell !
U siebie sa szczegolnie niebezpieczni !

Dodatkowo Burnett to repertuar kilku efektywnych rzutów !

Tim Hudson to dobry chlopiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozyskany z Athletics ktore mialo jedna z najmocniejszych rotacji w MLB

Amkwish ! Wydaje mi sie ze masz przewage tylko w pitchingu ze strony Atlanty ale to tylko teoria bo Hudson wcale nie musi potwierdzic swej klasy na Miami co wydaje sie bardzo prawdopodobne ...
Szczescie Ci bedzie potrzebne ... wyjatkowo potrzebne !

#319612 07/04/2005 21:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
No to podziękował, znowu closer zawalił mecz

dziś już nie gram -6j wystarczy

gdybym jednak typował to stawiałbym na:

florida ml
oakland ml
dodgers ml
san diego ml

Pzdr

#319613 07/04/2005 22:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
ElNinho, frend... dzięki.. przyspieszyliście mój proces dojrzewania ;-) (szczegóły na quasi chacie w temacie MLB cz.3)

Gram Floridę... Zgadzam się w 100% z ElNinho ze potencjał ofensywny Marlins zdecydowanie przewyższa Braves.. Czyżby jeden z lepszych zawodników Rafael Furcal miał mieć słabszy sezon, na razie się zanosi.. Marlins na wielu pozycjach mają zawodników notowanych w pierwszej 10 tychze pozycji Lowell, Castillo, LoDuca, Delgado.. To prawda że na papierze Hudson wygląda lepiej od Burnetta, ale trzeba wziąć pod uwagę że od 5-6 inninga zaczną wcholdzić relieverzy... Do tego momentu może byc mało punktów ale potem... over prawdopodbny przy linii 7,5...

Teraz potrzebuje porady... grać ML @1,91 w b&w czy może -1,5 @2,89 czy liczyc na powtórkę z 1 meczu (9-0) i zagrać -2,5 @4,18 w Pinnacle.... korci oj korci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#319614 07/04/2005 22:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
ElNinho,to progres,wiec sie nie potne ,jak dziś Braves przegraja:-)

Natomiast jezeli chodzi o typ stricte "analityczny" to zostaje przy Dodgers.

#319615 07/04/2005 22:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.84 Pinnacle
PIT Pirates v SDG Padres typ 2 kurs 1.5 Pinnacle

Bilans:
4-5

#319616 07/04/2005 22:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jednak zagrałem swoje typy wszystko za 1,5j oprócz florydy - ich za 2,5j ale jednak ml bez spread'u

Miłej nocy

pzdr

#319617 07/04/2005 23:06
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Witam.Początek sezonu wiec narazie sporo niespodzianek przynajmniej jak dla mnie.Na dziś jedno zdarzenie:
Kto strzeli pierwszego gola?
San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70
Typ 1 6/10
Pozdrawiam!!!

#319618 08/04/2005 09:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
3-1 i +2j za nocne typy, ogólnie wczoraj -4j natomiast bilans od początku zabawy z mlb +1j

Amkwish gratulacje za atlantę i zakończenie progresji

Pzdr

#319619 08/04/2005 11:07
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Kto strzeli pierwszego gola?
San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70
Typ 1 6/10

Że co proszę??? Czy aby na pewno jesteś we właściwym wątku?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1