|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na jednym meczu -4j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
teraz nie wiem czy grać dalej progres na Mets'ów czy przerwać ? (może podpowiecie?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Frend,jezeli wlasciwie dobrales stawki to oczywiscie,ze grac:-) Ze swej strony moge zaproponowac modyfikacje. Od nastepnego meczu grasz nie na zarobek,ale tylko na zwrot wlozonego do tej pory kapitalu. W ten sposob stawki na 4 i ew.nastepne kroki beda mniejsze,a zarobisz sobie na innych progresach,glowa do gory,MLB tak ma:-) /opisalem swoj "metode" niedawno w jednym z tematow dziennych NBA/
Teraz o nocy. Mam zamiar postawic na Braves. W przypadku przegranej,do skutku na ATL win.
Podoba mi sie tez typ na Dodgers. Giganci maja ubytki w ofensywie,a Tomko to nie wymiatacz,co najwyzej klasa Weavera:-)
Typem dnia sa Padres...hmm...a under to zły typ? Prosze o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Thx Amkwish
mam nadzieję że będą ciekawe kursy na Mets bo jadą do Atlanty. co do następnych typów to jeszcze poczekam (na wynik White Sox) i podam później
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
ATL Braves v FLO Marlins
Braves dwa lata temu bylo ofenswynie jedna z najmocniejszch druzyn w tej chwili to rozdarty zespol bez uderzenia,
Z kolei Marlins grają "sprytny baseball" i uderzenia HR bez dwuch zdan ! Delgado ! Lowell ! U siebie sa szczegolnie niebezpieczni !
Dodatkowo Burnett to repertuar kilku efektywnych rzutów !
Tim Hudson to dobry chlopiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozyskany z Athletics ktore mialo jedna z najmocniejszych rotacji w MLB Amkwish ! Wydaje mi sie ze masz przewage tylko w pitchingu ze strony Atlanty ale to tylko teoria bo Hudson wcale nie musi potwierdzic swej klasy na Miami co wydaje sie bardzo prawdopodobne ... Szczescie Ci bedzie potrzebne ... wyjatkowo potrzebne !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
No to podziękował, znowu closer zawalił mecz
dziś już nie gram -6j wystarczy
gdybym jednak typował to stawiałbym na:
florida ml oakland ml dodgers ml san diego ml
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
ElNinho, frend... dzięki.. przyspieszyliście mój proces dojrzewania ;-) (szczegóły na quasi chacie w temacie MLB cz.3)
Gram Floridę... Zgadzam się w 100% z ElNinho ze potencjał ofensywny Marlins zdecydowanie przewyższa Braves.. Czyżby jeden z lepszych zawodników Rafael Furcal miał mieć słabszy sezon, na razie się zanosi.. Marlins na wielu pozycjach mają zawodników notowanych w pierwszej 10 tychze pozycji Lowell, Castillo, LoDuca, Delgado.. To prawda że na papierze Hudson wygląda lepiej od Burnetta, ale trzeba wziąć pod uwagę że od 5-6 inninga zaczną wcholdzić relieverzy... Do tego momentu może byc mało punktów ale potem... over prawdopodbny przy linii 7,5...
Teraz potrzebuje porady... grać ML @1,91 w b&w czy może -1,5 @2,89 czy liczyc na powtórkę z 1 meczu (9-0) i zagrać -2,5 @4,18 w Pinnacle.... korci oj korci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ElNinho,to progres,wiec sie nie potne ,jak dziś Braves przegraja:-)
Natomiast jezeli chodzi o typ stricte "analityczny" to zostaje przy Dodgers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
OAK Athletics v BAL Orioles typ 2 kurs 1.84 Pinnacle PIT Pirates v SDG Padres typ 2 kurs 1.5 Pinnacle
Bilans: 4-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jednak zagrałem swoje typy wszystko za 1,5j oprócz florydy - ich za 2,5j ale jednak ml bez spread'u
Miłej nocy
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188 |
Witam.Początek sezonu wiec narazie sporo niespodzianek przynajmniej jak dla mnie.Na dziś jedno zdarzenie: Kto strzeli pierwszego gola? San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70 Typ 1 6/10 Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
3-1 i +2j za nocne typy, ogólnie wczoraj -4j natomiast bilans od początku zabawy z mlb +1j
Amkwish gratulacje za atlantę i zakończenie progresji
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194 |
Kto strzeli pierwszego gola? San Diego 2.0 - Pittsburgh 1.70 Typ 1 6/10 Że co proszę??? Czy aby na pewno jesteś we właściwym wątku?
|
|
|
Link skopiowany do schowka