|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
czy ktos tam gra? podejrzewam ze to solidna firma. pogubilem sie czytajac ich regulamin moze ktos mi powie: 1. czy i jakie pobieraja oplaty przy przeslaniu USD KK? 2. ile wynosi min bet ? 3. jaka jest max wygrana ? 4. czy pobieraja jakąś prowizje od wygranej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Bardzo solidny buk z siedzibą w Austrii. Polecam. 1. Nie pobierają prowizji od KK ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) 2. Min bet to $1 3. Max wygrana to teoretycznie $100,000 tygodniowo. Max dla pojedyńczego zakładu jest różny, zależnie od sportu. 4. Nie ma prowizji od wygranej. W dodatku mają handicapy azjatyckie i oferują polską ligę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201 |
swietnie... a moze ktos pokusilby sie o przetłumaczenie regulaminów róznych buków ? ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) bylbym bardzo wdzieczny i pewnie nie tylko ja. Oczywiscie nie wszystko, tylko te najwazniejsze dla gracza rzeczy (min,max, prowizje, rodzaje wplat, wyplat kruczki, sztuczki, itp)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Niezła promocja. Doczytałem sie sie, ze zasilając konto w środy otrzymujemy 10% bonus od wpłat przez KK i 20% od wpłat w inny sposób, wymieniają tu np. wpłaty poprzez Western Union.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
W takiej promocji możesz wysłać przelew w dany dzień i przefaksować im kopię przelewu. Bez względu na to, czy przelew dojdzie za dwa czy cztery dni, i tak dostaniesz bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Mam problem z dostanie się na stronę Intertopsu po wpisaniu chasła pojawia się komunikat"Sorry An error has occured reading your customer record" Po tym komunikacie juz całkowicie się nie mogę dostać na stronę główną nawet jako gosć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie wiem jaka może być przyczyna tego. Problem najprawdopodobniej leży po Twojej stronie, tym bardziej, że jako 'guest' nie możesz wejść na ich strony. Jeśli dalej będą problemy to możemy napisać do nich i zobaczyć o co może chodzić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka