Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#319620 07/04/2005 11:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
01:30 NY Knicks at NJ Nets
02:00 SA Spurs at DAL Mavericks
04:30 HOU Rockets at LA Lakers
[gospodarze po prawej,czas nasz]

[color:"green"]Prosze nie wklejać ofert naziemnego buka jako day schedule [/color]


Last edited by amkwish; 07/04/2005 11:43.
Bonus: Unibet
#319621 07/04/2005 12:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
dziś obstawiam tylko 2 mecze bo za dużo w sumie ich nie ma :

Nets - Knicks 10 (podpórka tylko dlatego, że nigdy do końca nie wiadomo kto tak na prawde wygra w rywalizacji tych dwóch drużyn, ale Nets walczy o PO więc muszą to wygrać)

Lakers - Rockets 2 (czas najwyższy sie zebrać do kupy po kilku porażkach i dokopać osłabionym żółtkom ; )

co do meczu Mavs - Spurs stawiałbym na gospodarzy, ale tutaj nigdy nic nie wiadomo dlatego powstrzymuje sie od tego meczu)

#319622 07/04/2005 13:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ja obstawiam dokaldnie tak samo jak greender <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#319623 07/04/2005 13:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Nie no na B&W jest na razie tylko mecz New Jersey-New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moze pozniej jeszcze cos dadza !!!

#319624 07/04/2005 13:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dzisiaj bardzo słaba oferta na NBA. NjN oraz Houston powinny sobie poradzić, jednak są to takie typy na siłe. Mam zasadę, iż nie gram nic na siłe i dzisiaj passuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#319625 07/04/2005 14:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Fakt, ze dzisiaj nie ma z czego wybierać, ale zdecydowałem się zagrać:

Houston:
W końcu muszą przełamać tą złą passę, a jeziorowcy grają jak druzyny z EBL.
Dallas:
Atut własnego parkietu i motywacja, aby ygrac z lepszą druzyną. Dallas jezeli wygra, to przegoni Seattle w tabeli.
brzydka pogoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie chce sie wiecej pisac...

#319626 07/04/2005 14:42
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
mmv nikogo Dallas nie przegoni, bo Seattle jest liderem w swojej dywizji i ma 3 miejsce zapewnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Taki jest regulamin i nawet jakby Dirk sie dwoil i troil to co najwyzej moze byc na 4 miejscu po RS.

Dzisiaj oferta co prawda uboga, lecz mysle, ze Houston i NJ warte grania za wieksza kase. Nie wiem jak sprawa wyglada z wystepem Bryanta, lecz nawet z nim w skladzie Lakers nie maja nic do przeciwstawienia Houston. Houston, ktore ostatnio jest w dolku i najwyzsza pora by z niego wyjsc, bo w przeciwnym razi Denver zajmuje 6 miejsce i Rakiety trafiaja w pierwszej rundzie na Spurs, czego na pewno by nie chcieli.

Nets graja kolejny mecz z nozem na gardle, a po ostatnim znakomitym wystepie w Cleveland moga miec nadzieje, ze PO nadal jest w ich zasiegu. Takiej okazji Carter i kidd nie pozwola sie ulotnic i dzis zdeklasuja cieniutkich na wyjazdach Knicks.

Co do meczu Spurs-Mavs tam moze zdarzyc sie wszystko i nie bylbym nawet zaskoczony, jak SA wywioza zwyciestwo z Dallas.

#319627 07/04/2005 16:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
mmv nikogo Dallas nie przegoni, bo Seattle jest liderem w swojej dywizji i ma 3 miejsce zapewnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Taki jest regulamin i nawet jakby Dirk sie dwoil i troil to co najwyzej moze byc na 4 miejscu po RS.

Aaaaa to sorrrrry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> zapmonialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#319628 07/04/2005 16:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Ja mysle ze Dallas da rade S.ANT. ostatnio na wyjazdach same wtopy N.Jersey pewniak
Houston po 70 punktow ostatnio rzuca wiec moze byc roznie
moze UNDER

#319629 07/04/2005 17:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6
Yo yo!

Moj dziewiczy post na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Witam wszystkich fanow NBA.

Nie ma dzisiaj w czym wybierac ale mysle ze da sie cos ubic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

DAL-SA 2(+8.5) 1.91 - bardzo mi sie podoba handi w b&w na SAS'ow. Potwierdzili juz wiele razy ze bez Tima potrafia solidnie grac i co najwazniejsze wygrywac. Spodziewam sie tutaj meczu na "styku" wiec handi +8.5 jest jak najbardziej do przyjecia

NJN-NY - 1 1.29 Od jakiegos czasu powstrzymuje sie grac na NY gdyz dla mnie jest to druzynka calkowicie nieobliczalna, ale dzisiaj zrobie wyjatek. NJN jak chca byc w play off musza ten mecz wygrac. Wieze ze to bedzie dzien Vinca i poprowadzi ich do zwyciestwa

LAL-HOU 2 1.40 - Lakers prawdopodobnie bez Bryanta, co zapewne przelozy sie na ich kolejna porazke. Houston wkoncu musi przerwac passe 3 porazek i dokopac zoltasom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro

#319630 07/04/2005 17:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dirk ma nie grac,chyba ,że wynik badania MRI bedzie ok.
Czekam na info,choc bez tego i tak stawiałbym na Spurs.

#319631 07/04/2005 17:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
Witam !!!

Dzisiaj tylko Rakiety warte zagrania LA w totalnym dolku motywacji na ten sezon juz nie maja. Rakiety tyn maja o co walczyc ( jezeli beda na 7 lub 8 miejscu trafiaja na suns lub spurs a tego nikt nie chce ) i podstawowi zawodnicy nie sa kontuzjowani.

Co do NJ z NY typowy na bet obie druzyny sa w tym sezonie nieprzewidywalne dobre mecze przeplataja z tragicznymi.

3 meczyk Dallas - Spurs
Ze strony Spurs brak Duncana widoczny aczkolwiek po kilku slabszych meczach nauczyli sie go jakos zastepowac, natoniast ewentualny brak Dirka w Dallas obawiam sie ze moze rozlozyc zespol ponadto dallas ma pewny awans do PO moga oszczedzic Dirkowi ewentualnej kontuzji. Reasumujac w przypadku braku Dirka handi 8,5 na Spurs to promocja, jezeli dirk zagra to no bet chyab ze czysta 1 bez handi

#319632 07/04/2005 18:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Co do NJ z NY typowy na bet obie druzyny sa w tym sezonie nieprzewidywalne dobre mecze przeplataja z tragicznymi.

Typowy no bet?
Muszę zaprotestować i to zdecydowanie.
Końcówka ligi,mecz druzyny,która ma szanse na udział w PO z ekipa,ktora juz nie ma motywacji i to ma byc no bet?

Około 2 tygodni gramy na motywację i skuteczność oscyluje w granicach 85-90%,tak więc mysle,że trzeba trzymac sie planu,a nie opuszczać mecze.

Na podstawie swoich wieloletnich doswiadczeń z NBA stwierdzam (i mysle,że nie bede w tym odosobniony),ze najwazniejszy w tej lidze jest czynnik mentalny,natomiast potencjał osobowy,dyspozycja w danym dniu czy własny parkiet to tylko czynniki uzupełniajace.

Jedyne,co może hamować przed postawieniem na NJ to niski kurs,ale z czegos on przeciez wynika.
Jezeli Nets przegraja w NY to ich szanse na udział w PO staja się iluzoryczne.
Oni walczą o to 8 miejsce i dziś rowniez to pokażą.
Swoja droga po co mieliby wygrywac w Cleveland,dla psoty,czy zrobic na złość LeBronowi ?:-)

Reasumując,sezon ma sie ku końcowi,ale to najlepszy okres by starac sie zarobić w NBA i nie ma IMO sensu "nobetować":-)

Tak jak pisalismy NJ+HOU,ale z tych dwóch ekip to własnie Nets z nożem na gardle,bo jezeli Rockets polegliby w LA to wiele ich to kosztować nie bedzie.
Mam nadzieje,że jednak ograja cienkie LALe,czy z Bryantem czy bez Niego.

#319633 07/04/2005 19:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Spróbujmy poszukac wyższych kursów.

Może ten zakład?

LAL - HOU under 96,0 HT

U gospodarzy bardzo niepewny wystep Bryanta,Odom na I-L i co moga zaproponować LALe?
Pewnie bombardowanie kosza(raczej obręczy) rzutami za 3 punkty (vide poprzednie mecze).
Nie maja pomysłu na grę,dzis dodatkowo mają straszny deficyt na deskach.
Rockets ostatnio skutecznościa nie porażają.
Z GS rzucili sporo,ale to przeciwnik ich zmusił,a nie wynikalo to z ofensywnego nastawienia.
Mysle,ze w pierwszej czesci meczu goscie zapewnia sobie przewage wykorzystujac swoja przewage w defensywie,by do konca spotkania kontrolowac wynik.
Ktos slusznie zauwazyl,ze 2 pierwsze kwarty w LA sa z natury underowe,to dodatkowo wzmacnia ten typ.
A teraz kolej na kogos innego:-)...szukajmy dalej

#319634 07/04/2005 19:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
i jak w koncy Brayant gra czy nie? prosze o jakieś info jesli mozna:-)

#319635 07/04/2005 20:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Brayant gra dzisiaj. źródło : bettingadvice.
Ja bym sie skłaniał na handi +6 na LAL.
pozdr

#319636 07/04/2005 20:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
A ja po wzorjszym dniu skuszę sie na małe szaleństwo:
rozpisik 2/3:
A) San Antonio Spurs u Dallas Mavericks (Spread) San Antonio Spurs +7,5
B) Houston Rockets u Los Angeles Lakers (Totals) Over 191
C) New York Knicks u New Jersey Nets (Który gracz uzyska najwięcej punktów?) Vince Carter (New Jersey) -4,5
(w parze z Marburym)

i singielka na San Antonio po kursie 4.40 (Uni) 2/10

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Szykuję się na jutro i meczyki Miśków i Wilków - powinno być ciekawie!

#319637 07/04/2005 21:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
Quote
Dzisiaj bardzo słaba oferta na NBA. NjN oraz Houston powinny sobie poradzić, jednak są to takie typy na siłe. Mam zasadę, iż nie gram nic na siłe i dzisiaj passuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
jestem podobnego zdania,dzisiaj nie warto grac chociaz postawilem na jednym kuponie new jersey,ostatnio wtopili wazny mecz z orlando u siebie to teraz musza sie odgryzc a okazje jest bardzo dobra,NY o nic nie walczy brak motywacji i tez ich wyniki w meczach wyjazdowych mowia same za siebie

#319638 07/04/2005 21:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Wie ktoś w koncu czy Nowitzki gra. Mam zamiar postawic na plusowy handicap Spursów. Niby spadł z +8,5 na +7,5.

#319639 07/04/2005 21:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja już zagrałem 2 zakłady.. w Pinnacle NJ -2,5 HT i NJ -6 FT... Troszeczkę zmniejszyłem sobie linie kosztem kursów... Liczę na podobny przebieg meczu w NJ jak wczoraj Memphis w Toronto czyli szybkie objęcie prowadzenia przez Nets i spokojne podwyższanie go w czasie trwania meczu..

Zastanawiam się jeszcze nad Houston... grac czy nie grac oto jest pytanie... Juwan Howard out do konca sezonu niestety...

Jak nie zagra Odom i Bryant (ten to pewnie wystąpi) to nie wiem kim tam LA moze postraszyc...

Amkwish zastanawiam sie nad Twoim typem na under HT na 96 jest w Pinie 2,01...

Pozdrawiam
Dominik

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1