Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#319640 07/04/2005 21:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 576
Quote
Wie ktoś w koncu czy Nowitzki gra. Mam zamiar postawic na plusowy handicap Spursów. Niby spadł z +8,5 na +7,5.
info z nba.com "Dallas may be without All-Star Dirk Nowitzki, who injured his right knee in a 114-105 victory over the Orlando Magic on Tuesday. Wednesday's MRI came back negative."
i jeszcze wypowiedz trenera "He's doing OK," coach Avery Johnson said after Wednesday's workout and before Nowitzki's MRI was taken. "We'll just have to see. He's day-to-day."
mysle ze zagra w koncu jest to prestizowy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#319641 07/04/2005 22:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Eehhh tylko wygrane Nets oraz Rockets mogą uratować mój kupon 3z5 oO. Jeżeli tak się nie stanie tzn, że jakiś virus panuje w NBA, który przemieszcza się na zmiane w umysły różnych zawodników, którzy specjalnie psuja mecz no bo w tych dwóch przypadkach nie da rady, żeby nie wygrali ; ))

#319642 08/04/2005 06:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Znow NBA weszla jak w maslo gralem dwie jedynki i dwojke
troche sie zdziwia Ci co zawierzyli S.ANTONIO (a oni ostatnio cienko na wyjazdach)

#319643 08/04/2005 08:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
Fakt, ze dzisiaj nie ma z czego wybierać, ale zdecydowałem się zagrać:

Houston: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
W końcu muszą przełamać tą złą passę, a jeziorowcy grają jak druzyny z EBL.
Dallas: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Atut własnego parkietu i motywacja, aby ygrac z lepszą druzyną. Dallas jezeli wygra, to przegoni Seattle w tabeli.
brzydka pogoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie chce sie wiecej pisac...

Gdyby NBA była tak przewidywalna przez cały sezon...

#319644 08/04/2005 09:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dla Dallas przegonienie Sea .... nie ma chyba większego znaczenia. Nawet jeżeli bedą mieli lepszy bilans spotkań, bedą niżej. Sea już na 99% będzie na 3 pozycji, podobnie jak Teksańczycy na 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#319645 08/04/2005 09:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Co to do cholery ma znaczyc - Dallas nauczylo sie bronic, czy oduczylo sie tego SA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??? Przetarlem ze dwa razy oczy zanim uwierzylem w 36 punktowa roznice.

Minnesota bedzie w PO, tak jak NJN.

#319646 08/04/2005 10:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Wszystko zależy tylko i wyłącznie od 76ers oraz Grizzlies czy na to pozwolą.
Ja też całym sercem jestem za wejściem Nets o raz Wolves bo wątpie by Phila oraz Memphis mogły co kolwiek zdziałać w pierwszej rundzie PO z liderami konferencji.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1