|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 94 |
Dzisiaj zobaczylem, że zmienila sie graficznie strona Profesjonalu. W podstronie znajduje sie oferta tygodniowa ze wszytkimi spotkaniami (jednak bez kursów). Czy ktoś wie, czy wreszcie bedzie mozna na początku tygodnia wybierac spotkania na sobote, niedziele podobnie jak w STS-sie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Większość tak.
A strona to duży krok do przodu. Oby tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
IMO witryna Profesjonala w internecie jak byla tak nadal jest kiczowata ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/frown.gif) dziwi mnie, ze na tyle powazna firma ma strony jakby je robil webmaster, ktorego jest to pierwsza/druga strona w zyciu... ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/rolleyes.gif) pozdr. Paragon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Ta ich strona to jakaś pomyłka. Kolory chyba dobierał jakiś pierwszoklasista. Poukładanie typów to druga pomyłka. Jeden wielki burdel. Do STS-u im baaaaaardzo wiele brakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Oryginalnie wysłał SebaS: Ta ich strona to jakaś pomyłka. Kolory chyba dobierał jakiś pierwszoklasista. Poukładanie typów to druga pomyłka. Jeden wielki burdel. Do STS-u im baaaaaardzo wiele brakuje. Zgadzam się. Ale nie zmienia to faktu, że jest lepsza od poprzedniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
Z dyscypliny "Siatkówka" są rewelacyjne kursy na GrandPrix Japonii - 125ccm :-)))))
Warto zobaczyć!
|
|
|
Link skopiowany do schowka