|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211 |
Co wiecie o rosyjskim bukmacherze www.fonbet.com? [ fonbet.com] Czy ktos u nich obstawia? Czy to jest solidna firma? Czy pobieraja prowizje od przelewow KK? Czy sa powiazani z Gazpromem ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) ? he he Jezeli cos wiecie na ten temat, bardzo prosze o podzielenie sie bezcennymi informacjami. Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Nie spotkałem się negatywnymi opiniami,biorąc pod uwagę oferty innych buków to bałbym się wysyłać pieniądze do rosji
|
|
|
Link skopiowany do schowka