Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#319969 08/04/2005 01:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
7:00 pm Detroit @ Orlando
7:00 pm Atlanta @ Toronto
7:00 pm Cleveland @ Philadelphia
8:00 pm Chicago @ New York
8:00 pm Utah @ New Orleans
8:00 pm Washington @ Indiana
8:00 pm Miami @ Memphis
8:30 pm Charlotte @ Milwaukee
9:30 pm Denver @ Minnesota
10:00 pm Sacramento @ Portland
10:30 pm Phoenix @ Golden St.
10:30 pm L.A. Lakers @ Seattle

[color:"red"]Temat powstal dla celów archiwalnych..

Spoczywaj w pokoju Ojcze... Amen... [/color]

Bonus: Unibet
#319970 08/04/2005 11:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Ja juz zagralem wczoraj
INDIANA - ostatnio bardzo dobrze im idzie
SACRAMENTO - nie lubie grac na dwojki ale...

#319971 08/04/2005 16:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Ale numer Expekt dzis na Memhis wystawil kurs 1.34 a wczoraj w Profie bylo 2.2 jesli Memhis by wygralo to niezle moznma byloby zainkasowac !

#319972 08/04/2005 16:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Washington @ Indiana Typ: 2 Betandwin 1,50

Indiana mino, ze obecnie zajmuje 6 miejsce ma spore szanse na 3, co dalo by jej teoretycznie slabszego przeciwnika oraz przede wszystkim prawo gry ewentualnego, decydujacego spotkania przed wlasna publicznoscia. Trzeci Boston ma bilans 41-35, 4 - Chicago 42-32 (ale jest moco oslabiony), 5 - Washington 41-33 oraz wlasnie szosta Indiana 40-34 oraz teoretycznie w kocowce teoretycznie z posrod wszystich najslabszych rywali. Jednak aby myslec o tym 3 miejscu nie moga pozwolic sobie na odskoczenie bezposredniemu rywalowi. Wydaje sie to byc rowniez o tyle realne, bowiem zawodnicy Pacers sa w znakomitej formie. Wygrali 7/8 ostatnich meczy zostawiajac pokonane na polu bitwy m.in ekipy z Cleveland, Miami, Detroit San Antonio i wlasnie Washingtonu. Co wiecej bylo to zwyciestwo wyjazdowe. Dzis zagraja przed wlasna publicznoscia i sadze ze odniosa 6 z rzedu wygrana. Powodzenia.

#319973 08/04/2005 17:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Indiana nie ma szans na 3 miejsce, bo Detroit napewno juz nie wyprzedza a pierwsze 3 miejsca sa zarezerwowane dla zwyciscow dywizji (wiec 3 bedzie mial Boston ew. 76ers).

Ciekawie wyglada 3,25 na Miami. Wiem, ze graja bez Shaq'a i ze za stawianiem na Memphis przemawia najwazniejszy obenie czynnik (motywacja), ale 3,25 na Miami wydaje mi sie lekko przesadzone...

#319974 08/04/2005 17:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
Zgadzam sie!!!Padik ma racje Indiana nie moze miec 3 miejsca ale to wcale nie zmienia faktu ze beda bardzo zmotywowani na ten mecz!! ale ja tego meczu dzisiaj nie ruszam.
jesli chodzi o druga kwestie czyli Mephis - Miami to kurs na Miami jest bardzo wysoki i mimo to ze jestem wielkim fanem tej druzyny to uwazam ze bez Shaqa moga miec wielkie problemy z niedzwiedziami ktore caly czas walcza. Tym bardziej ze Miami juz ma tytul najlepszej druzyny wschodu zapewiony a Mephis jeszcze caly czas walczy o PO(minesota jest tuz za nimi przeciez)
Jesli chodzi o dzisiejsze mecze to ja uwazam :
MINESOTA - DENVER typ 1 1,62
Minesota ostatnio zlapala wiatr w zagle i widac ze PO jest w ich zasiegu

PORTLAND - SACRAMENTO typ 2 1,34
Sacramento ostatnio mnie zadziwia swoja dobra gra i słabe Portland nie dam im rady.

to jest moj bezpieczny kupon AKO 2,17 mi ta wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Chcialem jeszcze dodac do tego Byczki ale ktos napisal ze sa bardzo oslabieni. mogl bym prosic o rozwiniecie tego!!

pozdro

#319975 08/04/2005 18:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Troche male ako ale Indiana by je podbila o polowe moze warto ?

#319976 08/04/2005 18:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
W Chicago nie zagra Deng do konca sezonu, Curry który ma problemy z sercem i byc moze nie zagra Harrington który pojechal by byc przy zonie ktora spodziewa sie dziecka.

#319977 08/04/2005 19:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Tyle fajnych meczyków dzisiaj, a canal + dał NO-Utah... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#319978 08/04/2005 19:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Tyle fajnych meczyków dzisiaj, a canal + dał NO-Utah... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zapewne liczyli na Lampego ktory od dawna nie ma nawet na lawie rezerwowych (beda pewnie marzyc czy lampe ma szanse w nastepnym sezonie na gre w pierwszej 5 tego klubu).
Co by nie bylo, dzis meczu NO- UTH na zywo nie bedzie bo zaloba, jestesmy skazania na jutrzejsza powtorke.

Pozdr.

#319979 08/04/2005 20:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ja bym obstawial dzisiaj na <b>Memphis</b>.
Za gospodarzami przemawia chec gry w play off, antomias Miam gra w sumie o nic. Tam motywacja powinna byc wystarczajac do wygranie tego meczyku. Zwlaszcza ze nie wiadomo czy O'neil zagra. Niestety kurs w BAW dosyc niski 1,36 (rano bylo 1,45). Wczoraj w profie kurs byl podobno 2,21!!

#319980 08/04/2005 20:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Witam i pozdrawiam wszystkich fanów NBA!!!!!!!

7:00 pm Detroit @ Orlando TYP: Orlando - Wystarczy porównać wyjściowe składy. Nie da się ukryć, że w meczach przeciwko dobrze broniącym drużynom gracze obwodowi Orlando nie grzeszą skutecznością. Zestawiając graczy pod koszowych otrzymujemy jasny typ - Detroit, daję im 80% szans, a Orlando chyba musi zapomnieć o PLAY OFF w tym sezonie.

7:00 pm Atlanta @ Toronto TYP: gospodarze - Koszykówka jest tą dyscypliną gdzie nie można być pewnym wyniku w 100%, ale myślę że to stwierdzenie nie odnosi się do tego meczu. Toronto nioe przegra 3 meczu we własnej hali, przynajmniej nie z Atlantą. LIczę na dużą liczbę punktów.

7:00 pm Cleveland @ Philadelphia TYP: Philadelphia - Atmosfera w CLEV. nie sprzyja rozgrywaniu dobrych meczy u siebie, tym bardziej na wyjazdach i tym bardziej w Philadelphi zmotywowanej jak nigdy. Brak Z. Ilgauskasa może mieć bardzo bolesne skutki dla drużyny, której lider stwierdza że "zła atmosfera zabija Clevland", Osobiście uważam że w tym sezonie Clevland zabraknie w PLAY _ OFF.

8:00 pm Chicago @ New York - TYP : NY - dzisiaj bede oglądał ten mecz , a bardzo lubie gracza z nr #3 w NY , tak więc nie pozostaje mi nic innego jak taki typ. Jesli dobrze się orientuję to kurs jest powyżej 2,0 i myślę że jest warty zagrania, przynajmniej w systemie.NY nie zobaczymy w PLAY - OFF, więc mogą postarać się o dobra graę w końcówce sezonu we własnej hali, która jest swoistą Mekką basketu.

8:00 pm Utah @ New Orleans TYP: New ORleans - Nie lubię Utah, poza tym sytuacja NO podobna jak NY, zawodnicy nie odpuszczają meczów, poza tym UTah to nie jest np. MIAMI, czy Memphis

8:00 pm Washington @ Indiana TYP: WASSHINGTON - bo wszyscy stawiają na INDIANE. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

8:00 pm Miami @ Memphis TYP: Jednak Memphis, jerst to drużuna!!! , drużyna króra nie odpuszcza i mimo że nie robią z siebie gwiazd, w każdym meczu grają po to aby wygrać. Bardzo dobra atmosfera + umiejętności powinny wystarczyć w meczu przeciwko osłabionym MIAMI

8:30 pm Charlotte @ Milwaukee - brak typu - nie mam pojęcia jaki może być wynik końcowy, na luźno postawił bym na Cgarlotte bo Okafor ma jeszcze szanse zostać najlepszym Roockie i jeśli nie będzie miał odpowiedniej końcówki możąe okazać się że nagroda przypadnie Gordonowi wprowadzającemu Chicago do Play - Off

9:30 pm Denver @ Minnesota - DENVER - Goście są lepsi od gospodarzy + nie znoszę gospodarzy + gospodarze wyznają kult zbierającej jednostki z numerem #21, przy zespołowej grze Denver + Zawodnicy Denver podają sobie piłki.
HACZYK - Minnesota ostatnio zmienia taktykę gray, jednak pozostanę przy typie na Denver.

10:00 pm Sacramento @ Portland - TYP: SACRAMENTO
10:30 pm Phoenix @ Golden St. - brak typu
10:30 pm L.A. Lakers @ Seattle - brak typu, może LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ????
########################################################
przepraszam za eewentualne błędy w pisowni

#319981 08/04/2005 20:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Witam!

Dawno tu nie dawalem typow, ale dzis mnie cos naszlo.

Szkoda, ze moja reaktywacja zdarza sie w taki dzien jak dzisiaj, no ale po krotkich przemysleniach wybralerm dubla:

Milwaukee
NY Knicks
----------
4/10

Sorry, ze bez opisow, ale jakos nie mam nastroju...

Pozdrawiam

#319982 08/04/2005 20:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Tak niskie hc na Byczki brzmi jak podpucha, w sumie brak E. Curry i Denga to jednak spore osłabienie, bo jeśli chodzi o Harringtona, to raczej jego zona nie jest słonicą i nie rodzi 3 dni... Harrington własnie z tego tytułu nie grał z Orlando, ale dzisiaj juz ma wystapić, do tego trzeba wziac pod uwagę fakt, ze Byczki zagraja dzisiaj swój trzeci wyjazdowy mecz w ciagu 4 dni, a wiec dodatkowo dochodzi element zmęczenia.... ale mimo tym wszystkim przeciwnościom, ja jednak zagram sobie Byki... bo dlaczego mieliby nie pokonać zblazowanych i już kompletnie zobojetniałych Knicksów, skoro poradzili sobie z Orlando, które miało jeszcze wtedy całkiem realne szanse na PO, a do tego w szeregach Knicksów moze zabraknąć Tima Thomasa, który nie dokończył meczu z Netsami z powodu problemów z kolanem...

Tak jak na poczatku napisąłem takie niskie hc wyglada na podpuche buków, ale ja mysle, że właśnie na tym meczyku najwięcej dostaną po dupie ... i gram:

New York Knicks - Chicago Bulls (-2,0)

#319983 08/04/2005 20:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Quote
Tyle fajnych meczyków dzisiaj, a canal + dał NO-Utah... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zapewne liczyli na Lampego ktory od dawna nie ma nawet na lawie rezerwowych (beda pewnie marzyc czy lampe ma szanse w nastepnym sezonie na gre w pierwszej 5 tego klubu).
Co by nie bylo, dzis meczu NO- UTH na zywo nie bedzie bo zaloba, jestesmy skazania na jutrzejsza powtorke.

Pozdr.


Raczej bedzie, ale bez komentarza....

#319984 08/04/2005 21:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
06:00 ZE WZGLĘDU NA POGRZEB OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II CANAL+ SPORT PRZERYWA PROGRAM OD GODZINY 08.00 W PIĄTEK 8 KWIETNIA DO GODZINY 13.30 W SOBOTĘ 9 KWIETNIA

chyba jednak raczej nie bedzie

#319985 08/04/2005 21:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Indiana wygra to bo to zwyciestwo pozwoli im zrownac sie bilansem z Washingtonem , w którym raczej nie zagra Jamison . Indiana jest w swietniej formie i raczej tempa nie zwolni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Waszyngton ostatnio słabiutki . Do tego Philadelphia i Sacramento nie powinny miec wiekszych klopotów .

#319986 08/04/2005 21:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
na dzis Detroit Milwaukee i Toronto Ako ok.2,0 5/10 i byc moze Lakers +10 (1,91 baw) 3/10
pozdrawiam

#319987 08/04/2005 21:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Dzisiaj buki naziemne pozamykane wiec nie gram ale skresle sobie "na sucho" cos takiego:

7:00 pm Detroit @ Orlando 1
7:00 pm Atlanta @ Toronto 2
7:00 pm Cleveland @ Philadelphia 1
8:00 pm Chicago @ New York 1
8:00 pm Utah @ New Orleans 2
8:00 pm Washington @ Indiana 2
8:00 pm Miami @ Memphis 1
8:30 pm Charlotte @ Milwaukee 2
9:30 pm Denver @ Minnesota 2
10:00 pm Sacramento @ Portland 1
10:30 pm Phoenix @ Golden St. 1
10:30 pm L.A. Lakers @ Seattle 2

jezeli jutro sprawdze wyniki i bendzie 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to mnie... qwa strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[color:"red"]nastepnym razem takie posty beda usuwane... [/color]

Last edited by g00niek; 09/04/2005 10:27.
#319988 09/04/2005 05:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
NBA pieknie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Seattle SuperSonics - Los Angeles Lakers Sezon Zasadniczy 94 - 117
Orlando Magic - Detroit Pistons Sezon Zasadniczy 102 - 114
Toronto Raptors - Atlanta Hawks Sezon Zasadniczy 109 - 101
Seattle SuperSonics - Los Angeles Lakers Sezon Zasadniczy 94 - 117

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1