|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
pare razy kręciłem z tego promo.ostatnio sie udało (perypetie z wypłatą ) i zauwazyłem że wcześniej pkty nie leciały a teraz z bonusa można sobie też pkt dobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
5 razy padła mi 14x na rulecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
znowu obrót sie udał. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
witam,gdzie mozna sprawdzic wykonany obrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jedynie pismo do live chatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Nie wiem czy bylo - 20$ weekend free. Sprawdzcie jaki obrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Nie wiem czy bylo - 20$ weekend free. Sprawdzcie jaki obrot? 1000$
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
jedynie pismo do live chatu ok,dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
szkoda ze tylko 100 mozna wyplacic bo juz 900 funciakow na koncie jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
szkoda ze tylko 100 mozna wyplacic bo juz 900 funciakow na koncie jest  na czym zrobiles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
ekstra vaganza dobila mi do 100 a pozniej na 20 liniach Fantasy Fortune przywalila 10 free spinow a na free spinach wpadla runda bonusowa i przycisnelem na tej rundzie 700 funtow  widze ze mam jeszcze bonus weekendowy 15 funtow dostepny i z nich wyplata 75 czy nie wiecie czy mozna polaczyc te dwa bonusy? ze jednego wyrobie wezme drugiego i z tej kasy co ugralem na pierwszym bede wyrabial drugi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
Chyba nie bardzo. Moim zdaniem dopiero po zleceniu wyplaty z pierwszego bonusa mozesz wyrabiac drugi, inaczej moga sie czepiac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
bonus wyrobiony z duza nadwyzka zostalo 767 funtow. czy jak wyplace 100 to reszta mi zniknie czy jak? dobrze by bylo jakby zostalo wtedy wyrabialbym ten drugio 15 weekend free  . jakis bonus trzeba skladac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Blacky gdzie sprawdzic obrot ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
tak zniknie skladaj depozyt wyslij skany pieknie popros i pieknie podziekuj  i szybko wyplaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
tyle razy mowione obrot tylko u live chatu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
tyle razy mowione obrot tylko u live chatu I tu się mylisz cashier->details/history->history. Tylko, że trzeba jeszcze policzyć i to jest raczej nie do zaakceptowania. Zwłaszcza, że niektóry pytają nawet o warunki obrotu. To ciekawe bo jak się bierze "claim bonus" to nie da się nie patrzeć na warunki promocji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
bonus wyrobiony z duza nadwyzka zostalo 767 funtow. czy jak wyplace 100 to reszta mi zniknie czy jak? dobrze by bylo jakby zostalo wtedy wyrabialbym ten drugio 15 weekend free  . jakis bonus trzeba skladac? Jesli dobrze pamietam, to jest w Rivalu-u zasada, ze dopiero po wyzerowaniu konta po aktualnym bonusie mozesz wziac nastepny. Skoro masz taka nadwyzke to nabijaj sobie punkty (1000 = $1), zjedz do 100 -> depozyt -> wyplata -> konto 0.00 -> bierz nastepny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
wysłałem im 3 emaile.mówią że nic nie doszło :/ wyśle im fax 1-866-362-2864 kto sie orientuje czy ten numer jest napewno poprawny?  i jaki tu jest kierunkowy ? co za gówno.latałęm od rana jakieś xsera itp robiłem żeby im to wysłać a na koniec sie dowiaduje że nie ma takiego numeru . no szału mozna dostać.nie wiecie na jaki numer im wysłac ten fax ewentualnie jaki jest ta,m kierunkowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
wyslalem skan dowodu ( obie strony) wplacilem depozyt to napisali mi cos takiego:
Dear XXXXXXXXXXX, Regarding your documents. What we still need is a paper bill showing you name and address not older that 2 months and a photo of you holding your id. If you have any further questions, please don't hesitate to contact us again. Have a nice day. Sincerely, Richard Vegas Regal Casino Customer Service
czyli rachunek ok jeszcze zrozumiem ale mam im wyslac swoje zdjecie jak trzymam swoj dowod?? chyba ze zle to zrozumialem
|
|
|
Link skopiowany do schowka