Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#3203773 13/06/2009 05:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #3204067 13/06/2009 12:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Da sie samemu zmienic bank i numer konta do wyplaty srodkow z Ladbrokes?
Czy trzeba sie z nimi jakos kontaktowac i prosic, aby sami najpierw udostepnili mozliwosc zmiany?

Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
zuzel gp danii mozna grac tyko single??

chcialem pokombinowac ze dany zawodnik bedzie w finale lub nie bedzie w osemce i lipa


Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by Mario_
Da sie samemu zmienic bank i numer konta do wyplaty srodkow z Ladbrokes?
Czy trzeba sie z nimi jakos kontaktowac i prosic, aby sami najpierw udostepnili mozliwosc zmiany?

Jezeli wplaciles z jedengo konta, musisz na to samo wyplacic.
Ewentualne zmiany tylko przez support, jesli w ogole wyrazi zgode.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
czy mozna wplacac kase poprzez MB? bo ja nie widze takiej opcji

!zari #3204422 13/06/2009 19:19
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
!zari ja też nie widzę, wieć nie można. Na dole masz płatności jest Neteller

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
dostalem taka odp od ladbrokes odnosnie MB:

Szanowny Panie,

Prosimy w przyszłości o podanie nazwy użytkownika, żeby uniknąć wszelkich pomyłek.

Jeśli Pańska nazwa użytkownika to:xxx

to widzę na Pańskim koncie, że już zarejestrował Pan Przelewy24 jako metodę płatności. Możemy tą metodę usunąć dla Pana nie posiada Pan bowiem żadnych środków na koncie. Po tym wystarczy, że wybierze Pan zakładkę "wpłata" w sekcji "moje konto" na stronie Ladbrokes po zalogowaniu i tam wybierze z listy metodę płatności -Moneybookers oraz zarejestruje dane.

Wystarczy że napisze Pan do nas polecenie usunięcia metody wpłaty Przelewy24 i poda nazwę użytkownika oraz dane adresowe i (odpowiedz na osobiste pytanie) a usuniemy tą metodę płatności i umożliwimy Panu rejestrację Moneybookers na koncie.

Z wyrazami szacunku

Magda "


smieszny buk


!zari #3206584 14/06/2009 16:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
MAM PROBLEM Z WYPLATA ;/
Dostalem od nich maila:

Quote
Po rejestracji konieczna jest wryfikacja danych, proszę więc wysłać do
nas na adres: [email protected]
następujące dokumenty, podając przy tym swoją nazwę użytkownika i tytuł:
Earthport verification documents:

1. kopię wyciągu z konta bankowego zarejestrowanego do wypłaty środków
(ukazującego imię i nazwisko oraz adres posiadacza rachunku) w tym
międzynarodowe dane konta tj. numery IBAN i BIC. Screenshoty kont
internetowych nie są akceptowane więc osoby posiadające konta
internetowe proszone są o wysłanie dokumentu z banku, np umowy o
prowadzeniu konta etc. na którym widnieje imię, nazwisko, adres, numer
konta klienta oraz nazwa banku.
2. kopię dowodu tożsamości np. dowodu osobistego/prawa jazdy (obydwu
stron) lub Paszportu

Uwaga: Skany muszą być wysłane w formacie JPEG ze zmienioną w pasku
narzędzi wielkością widoku ze 100 % na 25 %, lub jeśli wysyłane są w
formacie Bitmap należy zapisać je w programie zip. aby ich rozmiar
został ograniczony.

Po otrzymaniu powyższych dokumentów zweryfikujemy dane osobowe i
aktywujemy opcję wypłaty z konta Ladbrokes.
W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Magda
Polish Desk



Pytanie jest:
Co trzeba im dokladnie wyslac w takim razie jak przelewalem pieniadze na konto poprzez PRZELEWY24.PL , a bank MBANK.
i chcialbym aby na konto rowniez do tego banku na ten sam rachunek doszly pieniadze...Problem jest ze nie przyjmuja SCREENÓW , wiec z Mbanku ciezko dac im wyciag z konta (chyba ze wydrukowac i scan zrobic?)

Ktos mial taka sytuacje? Ile trwa +/- taka weryfikacja danych?

Z gory Dziekuje za pomoc.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Odpisalem Ci na pw, ale napisze tez tu, moze ktos bedzie mial to samo.

Wyslij im skan UMOWY z bankiem, umowy sa nawet w mbanku.
Do tego skan obu stron dowodu osobistego.

Weryfikacja po takim mejlu trwala u mnie kilka godzin, a kasa doszla mi na nastepny dzien.

agr1 #3206604 14/06/2009 16:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by agr1
Odpisalem Ci na pw, ale napisze tez tu, moze ktos bedzie mial to samo.

Wyslij im skan UMOWY z bankiem, umowy sa nawet w mbanku.
Do tego skan obu stron dowodu osobistego.

Weryfikacja po takim mejlu trwala u mnie kilka godzin, a kasa doszla mi na nastepny dzien.

Też się bujałem z Ladbroksem, jako ze nie trzymam umów musiałem zamówić wyciąg papierowy w mbanku za 5 pln. Niby ok, do zrobienia, ale cała wypłata przeciągła się przez to do 2 tygli, ciut długo jak dla mnie.
Pzdr.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
przeciagnęła smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Musze poszukac tej umowy w takim razie.
Mr Joke, a telefonicznie zamawiales wyciag papierowy czy na ich stronie jakos?

A w oddziale Mbanku daliby od reki taki wyciag papierowy?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
spytam sie jeszcze smile.

Wyciag papierowy z ostatnich transakcji zamowiles czy kopie umowy z mbankiem?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Wyciąg z ostatnich 2 mcy zamówiłem, telefonicznie.
Pzdr.

!zari #3209036 15/06/2009 17:38
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Originally Posted by !zari
czy mozna wplacac kase poprzez MB? bo ja nie widze takiej opcji
Mozna wplacac/wyplacac przez MB.

!zari #3209038 15/06/2009 17:38
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Originally Posted by !zari
dostalem taka odp od ladbrokes odnosnie MB:

Szanowny Panie,

Prosimy w przyszłości o podanie nazwy użytkownika, żeby uniknąć wszelkich pomyłek.

Jeśli Pańska nazwa użytkownika to:xxx

to widzę na Pańskim koncie, że już zarejestrował Pan Przelewy24 jako metodę płatności. Możemy tą metodę usunąć dla Pana nie posiada Pan bowiem żadnych środków na koncie. Po tym wystarczy, że wybierze Pan zakładkę "wpłata" w sekcji "moje konto" na stronie Ladbrokes po zalogowaniu i tam wybierze z listy metodę płatności -Moneybookers oraz zarejestruje dane.

Wystarczy że napisze Pan do nas polecenie usunięcia metody wpłaty Przelewy24 i poda nazwę użytkownika oraz dane adresowe i (odpowiedz na osobiste pytanie) a usuniemy tą metodę płatności i umożliwimy Panu rejestrację Moneybookers na koncie.

Z wyrazami szacunku

Magda "


smieszny buk

co w tym smiesznego?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
A srednio pieniadze wyplacone na Mbank ile czasu ida zanim zaksieguja?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Promocja juz sie skonczyla na 4x100zl, szkoda...

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Michau , czy promocja na wyscigi w ASCOT POST44 jest dla wszystkich czy tylko dla UK?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by michau13
Originally Posted by !zari
dostalem taka odp od ladbrokes odnosnie MB:

Szanowny Panie,

Prosimy w przyszłości o podanie nazwy użytkownika, żeby uniknąć wszelkich pomyłek.

Jeśli Pańska nazwa użytkownika to:xxx

to widzę na Pańskim koncie, że już zarejestrował Pan Przelewy24 jako metodę płatności. Możemy tą metodę usunąć dla Pana nie posiada Pan bowiem żadnych środków na koncie. Po tym wystarczy, że wybierze Pan zakładkę "wpłata" w sekcji "moje konto" na stronie Ladbrokes po zalogowaniu i tam wybierze z listy metodę płatności -Moneybookers oraz zarejestruje dane.

Wystarczy że napisze Pan do nas polecenie usunięcia metody wpłaty Przelewy24 i poda nazwę użytkownika oraz dane adresowe i (odpowiedz na osobiste pytanie) a usuniemy tą metodę płatności i umożliwimy Panu rejestrację Moneybookers na koncie.

Z wyrazami szacunku

Magda "


smieszny buk

co w tym smiesznego?
smieszne jest to,ze jak chce cos zmienic to musze do nich pisac. kazdy dobry buk ma wiele ofert wplaty pieniedzy, bez pisania do nich, ze chce cos zmienic. czasami mi pasuje przelac przez p24 a czasami prze mb i za kazdym razem musze do nich pisac, zeby to zmienili. kazde odradzam tego buka

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, alfa, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1