|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 29 |
Witam Czy ktoś z was wpłacał kase do http://www.shilbet.com/ Jakies opinie na temat tego bukmachera? Kursy maja atrakcyjne ale czy są wypłacalni? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 29 |
Dzieki za info. Widze ze paru typow z sbr wyplacilo kase, szkoda tylko ze shilbet juz zaczyna krecic, ale tak czy siak przy sporych rk warto tam grac. Zna ktos moze jakas porownywarke uwzgledniajaca tego buka?
aha bede wdziczny jak napiszesz czy sie udalo wyplacic kase
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka