Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

AEGON International



Miejsce : Eastbourne, Wielka Brytania
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 14.06-20.06 2009 r.
Nawierzchnia : trawiasta
Pula nagród : 450'000 €
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.lta.org.uk
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Ordina Open



Miejsce : s-Hertogenbosch, Holandia
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 14.06-20.06 2009 r.
Nawierzchnia : trawiasta
Pula nagród : 450'000 €
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.ordina-open.nl
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.atdhe.net - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.atptennis.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
J.Tipsarevic-P.H.Mathieu typ.1 kurs 2.20 William Hill

Bardzo dobry kurs na Serba. Tylko dlaczego buki fworyzują francuskiego tenisistę?Przecież Janko lepiej radzi sobie na trawie (24-15) niż pan Piotr-Henryk (14-17) co pokazują współczynniki.Obaj co prawda nie zachwycają w tym roku.Mathieu osiagnął :pólfinał w Brisbane (twarde)na inauguracje sezonu i w zeszłym miesiącu ćwierćfinał w Monachium(ziemne). Natomiast przeciwnik z Bałkanów: ćwiercfinał w Indiach-Chennai(twarde) także 5 stycznia, półfinał w satelickim Sunrise(twarde) 16 marca oraz zwyciężyl w drużynowm turnieju na ziemnych kortach Dusseldorfu tuż przed Rolland Garros.Powinne być więc przynajmniej wyrównane kursy, a nawet z lekkim wskazniem na Serba.Chyba,że Jasiowi z Belgradu coś dolega , o czym wiedzą dosonale popularne "buki".Ja mimo wszystko zaryzykuje, gdyż w przeszłości Słowianin z Serbi zdecydowanie lepiej radził sobie na brytujskiej wyspie ((23-16), aniżeli oponent(13-15).

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Tipsa bardzo kiepski występ w inauguracyjnym spotkaniu na trawie przeciwko Mahutowi,. Było to pierwsze spotkanie po tym jak kreczował na RG, być może to miało wpływ na jego postawę, a może zwyczajnie słabszy dzień. mimo iż kurs kusi, byłbym ostrożny, ale postawa Janko to spora niewiadoma

Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
Już po meczu i wszystko Hakanie wiadomo .Janko bezapelacyjnie zwyciezył roztawionego z nr.3 Mathieu 6-4 6-2 .Wyglada na to iż zdrowie mu dopisuje jeśli oddał Francuzowi tylko 6 gemów .Tym bardziej na zielonym korcie, gdzie trudniej jest przełamać serw.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
L.Mayer - E.Schwank 1 1,5 lub Games HC (0-3) 1 1,926 Pinnacle

Typ tylko i wyłącznie przeciwko Schwankowi. Widziałem go w meczu z Rufinem i Hewittem. Z młodym Francuzem podczas RG popełnił milion niewymuszonych błędów. Praktycznie każda wymiana kończyła się w siatce lub autem. Tak słabo grającego zawodnika dawno nie widziano na kortach ATP. Z kolei w meczu z Lleytonem raził nieporadnością na korcie. Bezsensowne ataki, próby dziwnych zagrań, które kończyły się fatalnie. Korty trawiaste nie są dla niego. Ze stawką nie warto szaleć, gdyż rywal orłem tej nawierzchni również nie jest.

Pozdrawiam
Piostar.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Inaczej, Schwank jest bez formy.

Podczas zeszłorocznego Wimbledon, w meczu z Roddem, pokazał, że potrafi być groźny na tej nawierzchni.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Santoro - Kendrick 1 1.82 Doxxbet

Fabrice na trawie zawsze groźny. Z najlepszymi jednak już nie ma szans, ale z takimi średniakami jak właśnie Kendrick ma bardzo duże szanse na wygraną. Francuz po pierwsze świetnie gra przy siatce, dobrze mija i potrafi ośmieszyć rywala lobem. Do tego niezły urozmaicony serwis, który będzie mu otwierał drogę do siatki. Kendrick też sporo chodzi do siatki, ale tam będzie się natykał na loby Magika. Moim zdaniem warto po takim kursie zagrać na Fabrice'a smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Dawno nic tutaj nie pisałem, ale akurat naszła mnie wena, więc podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami (Kursy z Gamebookers, bo tam aktualnie gram)

tenis Frank Dancevic - Leonardo Mayer --> Mayer wygra przynajmniej jednego seta /@1,40

Po obejrzeniu dzisiejszego spotkania Dancevica z Wardem zastanawiam się jak kiepsko musiał prezentować się Andreew, który odpadł z Frankiem w poprzedniej rundzie. W pierwszym secie jeszcze jako tako ta gra wyglądała, ale to tak, tylko i wyłącznie przy własnym serwisie. W TB gdyby nie proste błędy młodziana to Danca by tego seta przegrał. W drugim secie Frank dwukrotnie na początku przełamał serwis rywala i zamiast doprowadzić do stanu 4-0... sam dwukrotnie oddał własne podanie i zrobiło się 3-3. Ward jednak okazał się jeszcze większym pusiakiem i ponownie się połamał i Kanadyjczyk jakoś do końca seta dociągnął. Nie zmienia to faktu, że Dancevic dzisiaj grał kiepsko, jak pierwszy serwis nie wchodził to zaczynały się schody, a trzeba zaznaczyć, że jego rywal mistrzem w wymianach nie jest.

Nie widziałem natomiast na żywo gry Mayera, ale analizując same statystyki można pewne wnioski wyciągnąć. Dobre warunki fizyczne przekładają się na dobry serwis. W tym turnieju podobnie jak Frank nie stracił jeszcze seta. O ile w pierwszym meczu było to do przewidzenia, bo Schwank jest totalnie bez formy, o tyle wygrana z Julkiem Benneteau już pewne wrażenie robi. Przypuszczam, że Argentyńczyk lepiej będzie się poruszał po korcie, co będzie miało znaczenie przy dłuższych wymianach. Dodatkowo Dancevic czasami robi sobie wyprawy do siatki i tutaj Leonardo powinien również go skutecznie mijać.

Podsumowując, jeżeli Dancevic zagra tak samo jak z Wardem to obstawiam tutaj zwycięstwo Argentinos, ale w ramach pewnego zabezpieczenia polecam typ, że Mayer ugra chociaż jednego seta.

tenis Denis Istomin - Dmitry Tursunov --> Istomin wygra przynajmniej jednego seta /@1,47

Tutaj podobnie rzecz się ma jak w poprzednim meczu. Na żywo widziałem tylko mecz Tursunova i ten również specjalnie nie zachwycił. Istomin solidny serwis, duży procent wygranych piłek po pierwszym trafieniu. Uzbek pokazał już w poprzednim turnieju, że potrafi grać przeciwko dobrze serwującemu rywalowi, urywając seta Lopezowi, jak i dzisiaj, kiedy to ograł Sama. Tursunov natomiast potrafił stracić seta z takim „specem od trawy” jak Fognini. Jeżeli Włoch był w stanie urwać seta Ruskiemu, to Denis tym bardziej.

tenis

Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 214
Fyrstenberg/Matkowski - PARROT/POLASEK 2

moi faworyci graja bardzo dobrze w tym turnieju, wyeliminowali juz naprawde dobre dwojki(para to jedna w jeden m;))nasi deblisci na trawie nie sa jakimis wielkimi tuzami spokojnie do ogrania, wiec nic jak na parrota/polaska i liczyc dolary

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Dzisiaj trzeba próbować grac mecze po wyższych kursach bo mimo wszystko w większości meczów szanse są 50/50 mimo faworyzowania niektórych graczy przez buków.

Schuettler-Becker 1
Pojedynek wewnątrz niemiecki gdzie wydaje mi się, że Schuettler ma ostatnią szansę żeby osiągnąc jakiś dobry wynik przed zakończeniem kariery bo co jak co ale lata płyną,a czasu oszukać się nie da. Jako, że Becker to rodak da szansę swojemu starszemu koledze powalczyć o wygranie ostatniego przed emeryturą turnieju rangi ATP.

Santoro-Dancevic 2
Może i ten Santoro jest magiczny ale nei oszukujmy się na trawie to już nie jest ten sam gracz co na innych nawierzchniach. Dancevic mocne uderzenia i serwis ciężko go będzie złamać,a Santoro serwis słabiutki i będzie niemiłosiernie wykorzystywany przez Kanadyjczyka.

Sluiter-Navarro 1
Tutaj faworyt gospodarzy powinien spokojnie wygrać. Navarro i jego ostatnie wyniki nie wiem jakim cudem on zaszedł tak daleko w tym turnieju tylko dzięki temu, że rywale puciekali na Wimbledon i nie przykładali się za bardzo do meczów. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Sluiter głównie dlatego, żę jest Holendrem no,a Navarro słabiutki w tym sezonie.

Tursunov-Garcia Lopez NO BET
Tu napiszę tak początkowo moim zdecydowanym faworytem był Tursunov po tym co zobaczyłem w wykoanniu Hiszpana w meczu z Tipsą, że tak można grać na trawie. Normalnie jak na mączce ale Tursunov to inny gracz niż Tipsa on uderza mocno i stara się kończąco. ODpuściłem jednak ten mecz właśnie ze względu na ten Wimbledon bo wiadomo, że Dima będzie walczył o jakiś dobry wynik,a Garcia nie bardzo i ma szansę tutaj powalczyć na trawie bo na Wimbledonie odpadnie bardzo szybko z pierwszym lepszym graczem jego gra to nie trawę oj nie. Wydaje mi sie, że Tursunov nie majac nic do stracenia będzie wiele ryzykował i wszystko zależy od tego czy bęzie trafiał czy nie ale jako, że mu za bardzo nie zależy na finale myślę, że będzie dużo autów i Garcia Lopez osiągnie finał. Co za rzeczy Hiszpan i to jaki w finale gry na trawie smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Santoro..hmmm... No właśnie na trawie świetnie sprawdzają się jego slajsy, czy świetne czucie przy siatce wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by grzesol
Santoro-Dancevic 2
Może i ten Santoro jest magiczny ale nei oszukujmy się na trawie to już nie jest ten sam gracz co na innych nawierzchniach. Dancevic mocne uderzenia i serwis ciężko go będzie złamać,a Santoro serwis słabiutki i będzie niemiłosiernie wykorzystywany przez Kanadyjczyka.

a świadczą o tym wygrywane w 2007 i 2008 roku turnieje w Newport cool

Kanadyjczyk miał (nie obrażając nikogo) śmiesznych rywali w droze do półfinału - Evans, Dlouhy, Andrejew, Ward, L.Mayer

Fabrice z kolei wygrywał z graczami właśnie takiego typu jak Dancević - Kendrick, Ginepri, Ljubo... serwis + fh

ponadto h2h 2:0 na korzyśc Francuza....z czego jeden mecz własnie na trawie wink

w ogóle widać, że Twoja analiza napisana "na siłę", argumenty mało przekonujące i raczej pisałeś cokolwiek byle tylko nie podać suchego typu

PS: co nie oznacza że dzisiaj to Frank będzie górą

PS2: peace

Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
santoro wlasnie na trawie jest dobrym graczem, pamietam jak potrafil wygrac nawet z rafterem

teraz jednak forma troche slabsza - dla mnie mecz tylko na livebetting

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Co by było jakbyście nie skomentowali mojego posta, nie ważne jaka analiza ważne, że trafna. Liczy się typ,a nie to jak się napisze. Coś wasz Santoro dzisiaj nie powalczył, Dancevic na luzaku wygrał. A później narzekacie na Quasi czasami tzreba posłuchac innych ale nie wy jesteście mądrzejsi i zagracie to co uważacie za słuszne,a później płacze na Quasi co za dziad Santoro itp. itd.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Pal licho czy typ był trafny czy nie. Chodzi o to, że palnąłeś coś co nie jest zgodne z prawdą. Analizy które zawierają poprawne dane budują wizerunek osoby która je napisała, budują zaufanie, wiarę, że dana osoba ma pojęcie w temacie i warto jej zaufać inwestując swoje pieniądze w dane spotkanie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Originally Posted by Fro_Lech
Pal licho czy typ był trafny czy nie. Chodzi o to, że palnąłeś coś co nie jest zgodne z prawdą. Analizy które zawierają poprawne dane budują wizerunek osoby która je napisała, budują zaufanie, wiarę, że dana osoba ma pojęcie w temacie i warto jej zaufać inwestując swoje pieniądze w dane spotkanie.

a co tam było niezgodnego z prawdą ? Oglądałeś mecz to chyba widziałeś, że wszystko o czym powiedziałem się sprawdziło ale pewnie nie oglądałeś,a się odzywasz ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Jak grochem o ścianę smile
Z tego co widziałem i czytałem to Santoro wcale nie był chłopcem do bicia w tym meczu. Decydowały pojedyncze piłki. Z Twojej analizy wynikało, iż miała być egzekucja (np. 62 62), a takowej nie było.
Zresztą ja napisałem o czymś zupełnie innym, o czymś co nie dotyczyło meczu, szkoda, że nie zadałeś sobie trudu przeczytania mojego postu i wyciągnięcia z niego wniosków.
Santoro jest na trawie graczem bardzo dobrym.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2006
Posty: 73
zamaist sie sprzeczac bys cie wytypowali dzisiejsze spotkania 14:00 Becker B. - Sluiter R. 1.45 2.35.. na co patzrec w przeszlosc? 15:00 Tursunov D. -DancevicF.1.40 2.50 ? 15:15Moodie/Norman - Brunstrom/Rojer1.40 2.50 2643 13:00 Wozniacki C. - Razzano V. 1.35 2.70? 16:15 Stosur/Stubbs - Amanm./Sugiyama 1.30 2.90 Tanasugarn T. - Wickmayer Y. 1.75 1.85?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
tenis Dmitry Tursunov - Frank Dancevic --> 1 /@1,40 Gamebookers

Dwóch zawodników, którym w 3 rundzie wróżyłem porażkę lub co najmniej stratę seta, dotarło do finału. Na początku tego turnieju obaj nie zachwycali, jednak z meczu na mecz ich dyspozycja stawała się lepsza. Słabsza gra Rosjanina w pierwszy meczach wynikała zapewne z tego, że były to jego pierwsze mecze na trawie w tym roku, dodatkowo niedawno leczył kontuzję stawu skokowego. Wczoraj Tur zmiótł z kortu Garcie Lopeza, od pierwszego gema narzucił mu swój styl gry i Hiszpan nie miał za wiele do powiedzenia. Ruski ma to, czego wczoraj zabrakło "Dziadkowi" Santoro, czyli potężny forhend, którym potrafi zakończyc wymianę oraz mocny serwis.

Kanadyjczyk wczoraj zaprezentował się dużo lepiej, niż w meczu z Wardem, ale tak i tak Santoro miał swoje szanse, których nie potrafił jednak wykorzystac. Dancevic podobnie jak Dmitry dysponuje dobrym podaniem, jednak w wymianach moim zdaniem lekką przewagę posiada Rosjanin. Obaj panowie spotkali się ze sobą dwa razy w 2007 roku i dwa razy lepszy był Tursunov (jeden mecz rozegrany właśnie na trawie).

Ruski jak już dochodzi do finału i spotyka się w nim z niżej notowanym rywalem to zazwyczaj wygrywa i myślę, że dzisiaj będzie podobnie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Fro_Lech
Jak grochem o ścianę smile
Z tego co widziałem i czytałem to Santoro wcale nie był chłopcem do bicia w tym meczu. Decydowały pojedyncze piłki. Z Twojej analizy wynikało, iż miała być egzekucja (np. 62 62), a takowej nie było.
Zresztą ja napisałem o czymś zupełnie innym, o czymś co nie dotyczyło meczu, szkoda, że nie zadałeś sobie trudu przeczytania mojego postu i wyciągnięcia z niego wniosków.
Santoro jest na trawie graczem bardzo dobrym.
Fro, daruj sobie. Głową muru nie przebijesz. Grzesol po raz kolejny prezentuje sobą intelektualny beton. Postów ma w p... dużo, a pożytku z niego żadnego. Zresztą jakiś czas temu miał podobno definitywnie zrezygnować...

Odnośnie do dzisiejszych meczów, to Tursunow już ładnie opisany. Oglądałem wczorajsze półfinały w Hertogenbosch i tam Becker nic wielkiego nie pokazał. Sluiter zresztą także jakiegoś wybitnego tenisa nie prezentuje, ale widać, że strasznie mu zależy. Nie będę ryzykował jego zwycięstwa, jednak handi setowe +1,5@1,65 [Expekt] to według mnie dobre rozwiązanie.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1