|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a u jakich bukuff sa hp do przerwy?? Np w BAW dzienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Hehe właśnie zmienili, było 1,6 na Miami a teraz 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Właśnie zapomniałem, skoro nie gra Shaq to wart zainteresowaninia jest typ z B&W:
Który gracz uzyska najwięcej punktów? 1.Richard Hamilton (Detroit) +5,5 1.90 2.Dwane Wade (Miami) -5,5 1.80
Proponuję 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cały ciężar gry i rzucania p. spoczywał będzie na nim. W poprzednim meczu tych drużyn w Miami Wade cisnął 31 a Hamilton 19 ( przy czym grał Shaq ). A generalnie to raczej w tej sytuacji wygrają Tłoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
hm.. a w Pinie HT spread był +1,5 na Detroit a teraz jest pk... Co z tym Shaqiem.. gra on czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach? Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami. Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca. Mysle,że po 2 kwarcie trzeba będzie probowac coś fajnego wyhaczyc w zakladach na 2HT. A propos Memphis. Uważam,ze typ -hc HT ma duże szanse,tym bardziej,ze Miśki czeka mecz w Dallas i dobrze by było dla nich rozstrzygnąć mecz po 2-3 kwartach i dac troche odsapnąć czołowym grajkom. Co prawda Bobki przy kazdym wyniku walcza i nie odpuszczaja,ale ławka Memphis powinna utrzymac wcześniej wypracowana przewage.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach? Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami. Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca. Dominacja TO MOŻE ZA DUŻO jest jeszcze Haslem ale faktycznie będzie Miami b. ciężko. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Mam pytanko, bo w expekcie jest ciekawy kursik:
Mobley Cuttino - Stojakovic Predrag 1-2,75 x-4,9 2-1,8 Most 3-pointers made
Co to znaczy"Most 3-pointers made".:D Kto więcej odda rzutów, czy kto wiecej trafi? Chyba to drugie nie?? Co o tym sadzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
kto trafi wiecej rzutow za 3 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Cóż....bez Shaqa jesteśmy średniakiem,bo druzyna jest wyraźnie ustawiona na grę z Grubym. Jak On jest nieobecny to nie ma kim i czym nadrobić,ponieważ "zespołowość" opusciła Miami i przeniosła sie do Chicago:-)
Nie pomogla waleczność i doping,rywal był po prostu lepszy.
Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany.
Szkoda,że tak mało rzucili,bo juz cieszyłem się,że gdy dojdzie do starcia w PO to na 1 mecz gram bardzo grubo under. Po dzisiejszym buki juz nie bedą w ciemie bici i ustawią jakieś 160-165pts.
Gratulacje dla Pistons,ale ten sie cieszy kto sie ostatni cieszy.
Do zobaczenia w PO....z Grubym damy radę,hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
no i zagrałem indianę do przerwy . po 6 minutach 1 kwarty już żałuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Stary , będzie dobrze , chyba że handicap dałeś! Docisną w II kwarcie i do połowy będzie różnica 2 pkt na korzyść Indiany ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej chciałbym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
dałem z handi -4 . pozostanę chyba przy żużlu a nba zostawię tym którzy się znają
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany. Oj w playoffach będą emocje ;-)) Mam wielką chęć na finał konferencji Miami-Detroit.. i zwycięstwo oczywiście Tłoków po pięknym 7 meczu w ... Miamia ;-) Pamiętajmy Larry Brown ma sposób na Shaqa.. i bynajmniej nie będzie to hack-a-Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapowiada sie niesamowita walka, czekam z niecierpliwością.. Co do Indiany niestety ja też utopiłem trochę kasy na HT spread <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
na chwile obecną Pacers toczą bardzo wyrównany mecz, ale mam nadzieje, że w 4 kwarcie niezawodny Jackson się obudzi i poprowadzi swoją ekipe do znacznego zwycięstwa -H <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
po 3 kwartach indiana przegrywa 7 punktami - mam nadzieje ze to jeszcze odrobia, bo jak nie to sporo kasy umocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Widzicie jak to jest. Niby oczywista sprawa,zrobia przewage w 1 i 2 kwarcie,potem beda kontrolowac przebieg meczu. A tu?
Dla mnie kolejny dowód na to,żeby nie szukac "kwadratowych jaj" tylko grac proste,zwykłe ML. Nawiasem mówiąc emelka do przerwy tez mnie kusila ,bo byla w pinie po kursie 1,45 i chcialem dodać do beja,ale dobrze ,że się powstrzymałem. Inna sprawa,ze dziś naprawde nie było co złozyć z ML,bo kursy cieniutkie,a "tasmy" z NBA to samobójstwo(vide wczorajsza noc).
U mnie poszło mniej kasy niz u Guńka,ale za to z konta baseballowego,miotacze Pacers zawiedli:-)
11 minut do końca i Indiana ma mięciutko,czyżby jednak zmeczenie materialu,bo ostatnie 2 tygodnie tyrali bez wytchnienia.
Zobaczymy,jak wygra NY to się nie pogniewam,bo Pacers nie beda zagrażali Bykom,które teraz są na 4-tym miejscu.
Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
w tym momencie pogodziłem się z klęską Pacers ; (
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Greender,za wcześnie,moim zdaniem,Pacers sie podniosą.
Podopinguje dla Ciebie i Guńka,go Pacers:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
amkwish sciskaj mocno kciuki za pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze reggie cos rzuci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|