"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#321538 10/04/2005 16:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
Quote
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??

Np w BAW
dzienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#321539 10/04/2005 16:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Hehe właśnie zmienili, było 1,6 na Miami a teraz 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#321540 10/04/2005 16:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Właśnie zapomniałem, skoro nie gra Shaq to wart zainteresowaninia jest typ z B&W:

Który gracz uzyska najwięcej punktów?
1.Richard Hamilton (Detroit) +5,5 1.90
2.Dwane Wade (Miami) -5,5 1.80

Proponuję 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cały ciężar gry i rzucania p. spoczywał będzie na nim. W poprzednim meczu tych drużyn w Miami Wade cisnął 31 a Hamilton 19 ( przy czym grał Shaq ).
A generalnie to raczej w tej sytuacji wygrają Tłoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#321541 10/04/2005 16:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK

#321542 10/04/2005 16:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
hm.. a w Pinie HT spread był +1,5 na Detroit a teraz jest pk... Co z tym Shaqiem.. gra on czy nie?

#321543 10/04/2005 16:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK

Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach?
Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami.
Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca.

Mysle,że po 2 kwarcie trzeba będzie probowac coś fajnego wyhaczyc w zakladach na 2HT.

A propos Memphis.
Uważam,ze typ -hc HT ma duże szanse,tym bardziej,ze Miśki czeka mecz w Dallas i dobrze by było dla nich rozstrzygnąć mecz po 2-3 kwartach i dac troche odsapnąć czołowym grajkom.
Co prawda Bobki przy kazdym wyniku walcza i nie odpuszczaja,ale ławka Memphis powinna utrzymac wcześniej wypracowana przewage.

#321544 10/04/2005 16:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Quote
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK

Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach?
Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami.
Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca.

Dominacja TO MOŻE ZA DUŻO jest jeszcze Haslem ale faktycznie będzie Miami b. ciężko.

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#321545 10/04/2005 17:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Mam pytanko, bo w expekcie jest ciekawy kursik:

Mobley Cuttino - Stojakovic Predrag 1-2,75 x-4,9 2-1,8
Most 3-pointers made

Co to znaczy"Most 3-pointers made".:D Kto więcej odda rzutów, czy kto wiecej trafi? Chyba to drugie nie?? Co o tym sadzicie??

#321546 10/04/2005 17:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
kto trafi wiecej rzutow za 3 pkt

#321547 10/04/2005 19:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Cóż....bez Shaqa jesteśmy średniakiem,bo druzyna jest wyraźnie ustawiona na grę z Grubym.
Jak On jest nieobecny to nie ma kim i czym nadrobić,ponieważ "zespołowość" opusciła Miami i przeniosła sie do Chicago:-)

Nie pomogla waleczność i doping,rywal był po prostu lepszy.

Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany.

Szkoda,że tak mało rzucili,bo juz cieszyłem się,że gdy dojdzie do starcia w PO to na 1 mecz gram bardzo grubo under.
Po dzisiejszym buki juz nie bedą w ciemie bici i ustawią jakieś 160-165pts.

Gratulacje dla Pistons,ale ten sie cieszy kto sie ostatni cieszy.

Do zobaczenia w PO....z Grubym damy radę,hehe

#321548 10/04/2005 19:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
no i zagrałem indianę do przerwy . po 6 minutach 1 kwarty już żałuję

#321549 10/04/2005 20:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Stary , będzie dobrze , chyba że handicap dałeś! Docisną w II kwarcie i do połowy będzie różnica 2 pkt na korzyść Indiany ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej chciałbym tongue

#321550 10/04/2005 20:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
dałem z handi -4 . pozostanę chyba przy żużlu a nba zostawię tym którzy się znają

#321551 10/04/2005 21:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany.

Oj w playoffach będą emocje ;-)) Mam wielką chęć na finał konferencji Miami-Detroit.. i zwycięstwo oczywiście Tłoków po pięknym 7 meczu w ... Miamia ;-) Pamiętajmy Larry Brown ma sposób na Shaqa.. i bynajmniej nie będzie to hack-a-Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapowiada sie niesamowita walka, czekam z niecierpliwością..

Co do Indiany niestety ja też utopiłem trochę kasy na HT spread <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#321552 10/04/2005 21:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
na chwile obecną Pacers toczą bardzo wyrównany mecz, ale mam nadzieje, że w 4 kwarcie niezawodny Jackson się obudzi i poprowadzi swoją ekipe do znacznego zwycięstwa -H <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321553 10/04/2005 21:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
po 3 kwartach indiana przegrywa 7 punktami - mam nadzieje ze to jeszcze odrobia, bo jak nie to sporo kasy umocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#321554 10/04/2005 21:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Widzicie jak to jest.
Niby oczywista sprawa,zrobia przewage w 1 i 2 kwarcie,potem beda kontrolowac przebieg meczu.
A tu?

Dla mnie kolejny dowód na to,żeby nie szukac "kwadratowych jaj" tylko grac proste,zwykłe ML.
Nawiasem mówiąc emelka do przerwy tez mnie kusila ,bo byla w pinie po kursie 1,45 i chcialem dodać do beja,ale dobrze ,że się powstrzymałem.
Inna sprawa,ze dziś naprawde nie było co złozyć z ML,bo kursy cieniutkie,a "tasmy" z NBA to samobójstwo(vide wczorajsza noc).

U mnie poszło mniej kasy niz u Guńka,ale za to z konta baseballowego,miotacze Pacers zawiedli:-)

11 minut do końca i Indiana ma mięciutko,czyżby jednak zmeczenie materialu,bo ostatnie 2 tygodnie tyrali bez wytchnienia.

Zobaczymy,jak wygra NY to się nie pogniewam,bo Pacers nie beda zagrażali Bykom,które teraz są na 4-tym miejscu.

Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:33.
#321555 10/04/2005 21:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
w tym momencie pogodziłem się z klęską Pacers ; (

#321556 10/04/2005 21:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Greender,za wcześnie,moim zdaniem,Pacers sie podniosą.

Podopinguje dla Ciebie i Guńka,go Pacers:-)

#321557 10/04/2005 21:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
amkwish sciskaj mocno kciuki za pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze reggie cos rzuci

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1