Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#321558 10/04/2005 21:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
3:29 do końca i po 93

macie za mało wiary:-)))

Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:49.
Bonus: Unibet
#321559 10/04/2005 22:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Quote
3:29 do końca i po 93

macie za mało wiary:-)))

podobno wiara czyni cuda:-))

#321560 10/04/2005 22:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
dogrywka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 3majcie kciuki za indiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#321561 10/04/2005 22:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
no i mamy remis oO

#321562 10/04/2005 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
no i dogrywka

najlepsze wyjscie dla grających -hc na Pacers - pojadą teraz Knicksuff

Kacperek,wiara to wazny czynnik w bukmacherce:-)

#321563 10/04/2005 22:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Amkwish, doskonale o tym wiem;-)

#321564 10/04/2005 22:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
obyscie mieli racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#321565 10/04/2005 22:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Indiana robi wszytsko by umoczyc

#321566 10/04/2005 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

nie pojmuje ,jak mozna popełnic juz 3 strate w tak waznym momencie(1 na minute przed końcem przy prowadznie +4,0 i teraz 2 w dogrywce)

moze Marbury nie trafi

mein Got :-(((

na własne życzenie

przykro mi ,naprawde kibicowałem Pacers,chociaż nie przepadam za nimi

jednak chyba czynnik zmeczeniowy przesadził,te straty nie wynikały przecież z tego,że goście nie potrafia grać

byli za długo pod presja,a Knicks za dlugo bez wygranej

Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:29.
#321567 10/04/2005 22:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#321568 10/04/2005 22:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Nie trafil, za to

Michael Sweetney made Layup

#321569 10/04/2005 22:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
o nieee, ale pechowa porażka ; (

#321570 10/04/2005 22:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Przykro mi Michal,jutro zagrasz Memphis po dobrym kursie i sobie zrekompensujesz:-)

#321571 10/04/2005 22:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Kiedys grywałem mecze NBA po kursach 1,20 na tasmy,ale jak policzylem i zbilansowalem,to sie szybko z tego wyleczylem.

Człowiek m podły nastroj jak siądzie 2-3 typy z dobrym kursem,a taki badziewiasty nie.
Zreszta ,ostatnia noc z Minnesota w roli głównej i dzisiejszy wieczór to chyba wystarczy.

Jutro Memphis i Cleveland ML powinny miec fajne kursy,takze spokojnie ML jako singla mozna puscić,bez dodatków
------------------------------------------------
własnie znalazłem,jest jeszcze lepiej

DAL(-7,0) - MEM(+7,0)

Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:41.
#321572 10/04/2005 22:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Ale to co zrobili w dogrywce to juz jest śmiech na sali. Jak mozna było to przegrać wiedzą tylko oni

#321573 10/04/2005 22:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Stalker,nie takie porażki bywaly.
Pamiętasz Houston - San Antonio i festiwal "trójek" T-Maca?
Ja juz chciałem wtedy ksiegować handi,wyszedlem na chwile,wracam i pomyslałem,ze to inny mecz:-)

Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:43.
#321574 10/04/2005 23:21
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
W tym sezonie,na początku rozgrywek ,miałem kupon całkiem niezły i ostatni mecz Utah na wyjećdzie,chyba z Bobkami za 1,25 kurs(wtedy jeszcze mormońce pykali całkiem klawo),cały mecz w plecy,jeszcze w 3 kwarcie -20 i chłopaki się dla mnie spreżyli i wygrali jeszcze ten mecz z zapasem,wiara czyni cuda,ale ile razy własnie pzreżywałem gorycz porażki rzutami w ostatniej sekundzie,albo remisami(kupony z uliczników).
Niestety nieodzownym elementem bukmacherki,obok wiedzy i konsekwencji,jest szczęscie,czasami jest z nami,czasami nas opuszcza,tak samo z graczami,są farciarze co trafiaja i pechowcy,co ciagle moczą kase,z tym,ze tych drugich jest więcej,dlatego zbuki dostatnio żyją,od jutra wracam do gry,pozdrawiam panowie i udanej nocki.

#321575 11/04/2005 05:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321576 11/04/2005 06:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
Quote
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dokładnie miałem taki sam kupon jak ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 100 zl poszlo sie je... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> patrzylem na stronce espn.com ze dzis bedzie rozegranych 9 meczy, a B&W ma w swojej ofercie 6 (nie ma m.in. memphis) what a fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#321577 11/04/2005 09:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
W B&W zawsze tak jest. Niektóre mecze NBA są wystawiane dopiero wieczorkiem ale może to i lepiej bo jest czas żeby się spokojnie zastanowić i jeszcze raz przemyśleć swoje typy.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1