|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
3:29 do końca i po 93
macie za mało wiary:-)))
Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
3:29 do końca i po 93
macie za mało wiary:-))) podobno wiara czyni cuda:-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
dogrywka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 3majcie kciuki za indiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
no i dogrywka
najlepsze wyjscie dla grających -hc na Pacers - pojadą teraz Knicksuff
Kacperek,wiara to wazny czynnik w bukmacherce:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Amkwish, doskonale o tym wiem;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
obyscie mieli racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Indiana robi wszytsko by umoczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
nie pojmuje ,jak mozna popełnic juz 3 strate w tak waznym momencie(1 na minute przed końcem przy prowadznie +4,0 i teraz 2 w dogrywce)
moze Marbury nie trafi
mein Got :-(((
na własne życzenie
przykro mi ,naprawde kibicowałem Pacers,chociaż nie przepadam za nimi
jednak chyba czynnik zmeczeniowy przesadził,te straty nie wynikały przecież z tego,że goście nie potrafia grać
byli za długo pod presja,a Knicks za dlugo bez wygranej
Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Nie trafil, za to
Michael Sweetney made Layup
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
o nieee, ale pechowa porażka ; (
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Przykro mi Michal,jutro zagrasz Memphis po dobrym kursie i sobie zrekompensujesz:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kiedys grywałem mecze NBA po kursach 1,20 na tasmy,ale jak policzylem i zbilansowalem,to sie szybko z tego wyleczylem.
Człowiek m podły nastroj jak siądzie 2-3 typy z dobrym kursem,a taki badziewiasty nie. Zreszta ,ostatnia noc z Minnesota w roli głównej i dzisiejszy wieczór to chyba wystarczy.
Jutro Memphis i Cleveland ML powinny miec fajne kursy,takze spokojnie ML jako singla mozna puscić,bez dodatków ------------------------------------------------ własnie znalazłem,jest jeszcze lepiej
DAL(-7,0) - MEM(+7,0)
Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Ale to co zrobili w dogrywce to juz jest śmiech na sali. Jak mozna było to przegrać wiedzą tylko oni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Stalker,nie takie porażki bywaly. Pamiętasz Houston - San Antonio i festiwal "trójek" T-Maca? Ja juz chciałem wtedy ksiegować handi,wyszedlem na chwile,wracam i pomyslałem,ze to inny mecz:-)
Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
W tym sezonie,na początku rozgrywek ,miałem kupon całkiem niezły i ostatni mecz Utah na wyjećdzie,chyba z Bobkami za 1,25 kurs(wtedy jeszcze mormońce pykali całkiem klawo),cały mecz w plecy,jeszcze w 3 kwarcie -20 i chłopaki się dla mnie spreżyli i wygrali jeszcze ten mecz z zapasem,wiara czyni cuda,ale ile razy własnie pzreżywałem gorycz porażki rzutami w ostatniej sekundzie,albo remisami(kupony z uliczników). Niestety nieodzownym elementem bukmacherki,obok wiedzy i konsekwencji,jest szczęscie,czasami jest z nami,czasami nas opuszcza,tak samo z graczami,są farciarze co trafiaja i pechowcy,co ciagle moczą kase,z tym,ze tych drugich jest więcej,dlatego zbuki dostatnio żyją,od jutra wracam do gry,pozdrawiam panowie i udanej nocki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dokładnie miałem taki sam kupon jak ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 100 zl poszlo sie je... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> patrzylem na stronce espn.com ze dzis bedzie rozegranych 9 meczy, a B&W ma w swojej ofercie 6 (nie ma m.in. memphis) what a fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
W B&W zawsze tak jest. Niektóre mecze NBA są wystawiane dopiero wieczorkiem ale może to i lepiej bo jest czas żeby się spokojnie zastanowić i jeszcze raz przemyśleć swoje typy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|