Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#32185 25/05/2001 01:57
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Chciałbym i myślę, iż większość z Was również, poznać nie tylko wiek i miejsce zamieszkania, ale według mnie równie ważne na tym forum na co, za ile, jak często itd. każdy z nas obstawia...

Udział w ankiecie jest dobrowolny, a informacje dzięki niej uzyskane mogą pomóc zarówno "zwykłym" uczestnikom forum jak i twórcom czy moderatorom tegoż. Spróbuję podać parę przykładowych pytań. Jeśli moderatorzy uznają, iż brakuje im czegoś proszę śmiało edytować.

1. Jak często zaglądasz na forum?
a. codziennie
b. co kilka dni
c. raz na tydzień lub rzadziej

2. Jakich informacji szukasz?
a. ciekawych typów
b. info na temat drużyn, zawodników itp
c. sposobów typowania
d. inne (jakie?)

3. Gdzie grasz?
a. kraj
b. zagranicą
c. kraj i zagranica
d. chciałbym, ale nie wiem jak lub nie mam za co

4. Co głównie obstawiasz?
a. piłka nożna
b. hokej
c. tenis
d. koszykówka
e. żużel
f. inne (jakie?)
g. wszystko, byleby dobrze płacili

5. Jak grasz?
a. głównie single
b. raczej single
c. głównie kombinacje
d. różnie
e. własne wynalazki (el_sistemo itd [Linked Image])

6. Jak długo grasz?
a. >5 lat
b. 2 do 5 lat
c. <2 lata
d. kilka miesięcy

7. Jakimi kwotami dysponujesz tygodniowo?
a. >500
b. 200 - 500
c. 50 - 200
d. <50
e. inne (jakie?)

8. Czy obecnie jesteś na plusie?
a. tak
b. nie
c. nie wiem

Bonus: Unibet
#32186 25/05/2001 02:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
c'est moi mes amis

1:a - a właściwie co kilka sekund
2:d - szukam błędów ortograficznych
3:c - jednak sts i totomix są wielkie
4:a,f - baseball
5:c - a co to el_sistemo? [Linked Image]
6:tu sprawa się komplikuje ale powiedzmy b
7:jak trzeba to a
8:eeee właściwie to niestety b

au revoir!

i pamiętajcie:
błędy ortograficzne przyczyną większości chorób wenerycznych - zbadaj siebie i domowników!

#32187 25/05/2001 02:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
1-a, o ile mogę
2-a,b
3-c, ale musi być rewelacyjny kurs bym zagrał w kraju [Linked Image]
4-a,c,f(F1, boks, krykiet, wydażenia polityczne))
5-a
6-a
7-a, chociaż czasami długo potrafię nie obstawiać
8-a

#32188 25/05/2001 02:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
wydażenia polityczne

mówiłem że co kilka sekund?

#32189 25/05/2001 02:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 108
J
jmi Offline
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 108
1. a.
2. a. b.
3. a.
4. a. b. c. d.
5.głównie kombinacje
6. b.
7. b.
8. b.

#32190 25/05/2001 02:44
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
1. codziennie w pracy [Linked Image], co jakis czas w domu
2. sposobow typowania, ciekawych wniosków
3. kraj, Alpenlland - listownie
4. piłka, koszykówka, tenis, MLB
5. własne wynalazki, kombo i dobre singielki
6. rok
7. ok 400zł-600zł ale czasmi odpuszczam
8. na plusie choc minimalnym

#32191 25/05/2001 02:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
1. a (nonstop jak mam włączonego kompa)
2. acd
3. b
4. ad c(tylko od innych, sam się nie znam)
5. ae
6. d
7. c
8. a (u buków zagranicznych)
b (u buków polskich, ale tu już nie gram i to historia)

#32192 25/05/2001 04:28
Dołączył: May 2001
Posty: 935
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 935
1-b ale staram się codziennie
2-a,b,c,d-wszystko co ciekawe
3-a juz wkrótce-c
4-g
5-d
6-c
7-zależy od tygodnia od a do d (głównie d)
8-"b"

that all folks!

#32193 25/05/2001 06:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
mówiłem że co kilka sekund?

[Linked Image]

#32194 25/05/2001 10:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Proszę bardzo:

1. a
2. abd
3. c
4. g
5. a
6. b
7. a
8. a

#32195 25/05/2001 12:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
1. a. codziennie
2. c. sposobów typowania
3. c. kraj i zagranica
4. g. wszystko, byleby dobrze płacili
5. a. głównie single
6. a. >5 lat
7. a. >500
8. a. tak

#32196 27/05/2001 02:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
1. ab
2. abcd
3. a
4. a
5. ae
6. b
7. c
8. b (całkiem niedawno było a)

#32197 27/05/2001 03:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
1.a codziennie
2.a,b,c,d, wszystkich
3.c kraj i zagranica
4.g (głównie sporty US)
5.e :-)
6.c 2<lata
7.a >500
8.a

#32198 27/05/2001 03:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
1.różnie bywa, czasem co godzinę czasem co kilka dni.
2.a,b,d
3.a(90%),b(sporadycznie)
4.g
5.d-ale-c
6.b
7.przeważnie b ale czasem a
8.a

#32199 28/05/2001 02:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1 a
2 a
3 a
4 a c d f(p.reczna)
5 c
6 a
7 c
8 b

#32200 28/05/2001 03:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
1.a w weekendy jak jestem w domu.w tygodniu nie mam raczej dostepu do inetu.
2.a,c
3.a.ale od nastepnego sezonu tez b.
4.a,g
5.b,e
6.c
7.b,c,rzadziej a
8.b

#32201 28/05/2001 14:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
to teraz ja

1 - a
2 - a/b/c
3 - c
4 - a/b/d
5 - d/e - od nowego sezonu [Linked Image]
6 - d
7 - d
8 - b

#32202 28/05/2001 15:24
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
1.a
2.abc
3.b (od 2 tygodni - wczesniej w kraju)
4.dacbe (kolejnosc wg priorytetow)
5.b
6.d
7.c
8.a (tak jesli chodzi o granie za granica - w kraju skonczylem na minusie :-(

#32203 28/05/2001 19:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moje odpowiedzi:

1. Jak często zaglądasz na forum?

a. codziennie

ale dopiero od kilku dni [Linked Image]

2. Jakich informacji szukasz?

a,b,c,d a takze przeciekow itd. [Linked Image]

3. Gdzie grasz?

c. kraj i zagranica

4. Co głównie obstawiasz?

a. piłka nożna
e. żużel


5. Jak grasz?

d. różnie
e. własne wynalazki (el_sistemo itd )

6. Jak długo grasz?

rok z hakiem

7. Jakimi kwotami dysponujesz tygodniowo?

e. inne,
roznie czasem nie gram wogole przez dluzszy czas, zanim cos obstawie, musze miec czas na analize itd.

8. Czy obecnie jesteś na plusie?

a. tak, aczkolwiek bylo lepiej...

#32204 02/06/2001 06:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
1.a
2.a,b,c i d(dla zabawy)
3.a i juz kombinuje zeby c
4.lubie europejski b,ale ogolnie to g
5.d
6.b
7.e(w zaleznosci od ryzyka)
8.od niedawna b,a bylo tak pieknie [Linked Image]
Pozdrawiam.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1