|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Mysle, ze w Atlancie moze sie jeszcze wszystko zdarzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jonathan,czasami na czacie wspominam o Madduxie. W sumie niezły serwis,dobra skuteczność.
Sam zagrałem ich wczorajszy pick na MLB(Phila) i weszło pieknie po kursie 2,35. Zagralem,ponieważ przed dniem wczorajszym mieli streak 3L :-)
Tak więc wczoraj Maddux ok,a dzisiaj przysłali
Charlotte +3,0
Nie gralem tego,ale z ciekawością patrze na pojedynek Sarkos-Maddux:-)
Co do Twojego pomysłu na poprawe jakości tematu to jestem zdecydowanie za.tylko ilu ludzi chciałoby popracować? Zobaczymy:-)
A propos telavizji to obowiazkowo również NBA+,przede wszystkim ten kanał.
Last edited by amkwish; 12/04/2005 00:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No za uno momento rozpocznie sie najwazniejszy dla wielu dzis mecz...
Indiana punkt za punkt, beda emocje do konca..
Jonathan masz racje co do obiektywnosci... Naprimier ja nie moge wziąć Tłoków, Amkwish Miami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo bedziemy nieobiektywni, przynajmniej ja na pewno...
Go Grizlies go Pistons!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Byki vamosss:-)))
Tez kibicuje Atlancie,ale Braves w MLB,na razie 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
pomyłka....juz 3:0 :-)
Indiana na mękach panie Michigan,wychodzi niestety szczupłość składu,przeeksploatowanie ostatnimi meczami i...wiek Reggiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
Witam nocnych fanów NBA
Z typów które wczerśniej napisałem postawilem : 01:30 Charlotte at Atlanta Typ 1 01:00 Cleveland at Orlando Typ 1 01:00 Indiana at Toronto Typ 2 01:00 Milwaukee at Washington Typ 2
Wszystko w B and W
jak narazie wyniki otwarte
Mysle ze przy bardzo waznym czynniku jakim jest motywacja w meczu Memphis at Dallas padnie typ 1 #############################################
Polecam wszystkim dzisiejszy mecz na NBA TV/NBA+
pozdrawiam!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Troche mnie martwi multum ofensywnych zbiorek Dallas....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Spokojnie,za to Grizzlies nie maja zadnej straty,graja na pełnej koncentracji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
po 1 kwarcie meczu w Texasie nasuwa sie jedno spostrzezenie, memphis fatalnie gra na bronionej tablicy, dopuscili do 8 zbiorek ofensywnych Dallas... a jednak Misie 23-22 po 1 kwarcie... no no no... zapowiada sie ciekawy mecz do konca... umre pewnie tu, ale moze doczekam do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Indianka sie wziela do roboty... tloki 22-20 1 kwarta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
a cavs z 12 na 2 dzieki newble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
memphis traci kontakt niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Indiana dala rade, ale Memphis... cieniutka 2 kwarta w ich wykonaniu 12 punktow w plecy to o 6 za duzo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(skończyli mi kupon z MIL Brewers) Pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Byki pieknie walczą - respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Atlanta Braves 7:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Tylko Grizzlies - mam nadzieję,że się nie podali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Zawalczyli pod koniec polowy... 7 punktow... czy powalcza w 2 polowie? muszą ;-)
aha a ja w przerwi rozegram sobie meczyk Detroit Tigers - Boston Red Sox... Ghost duze piwo.. bez Ciebie nie zainteresowalbym sie gra MVP Baseball 2005.. miodzio!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by g00niek; 12/04/2005 01:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Masz racje Dominik,problem Memphis to deski,szczególnie swoja. Tu przewaga Mavs zbyt wyraźna i ten element Misie musza po przerwie poprawić. na razie w granichach handicapu +7,5 ,ale licze na wiecej ze strony Memphis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja sie pożegnam,g00niek.....
"trenerze jest pan odpowiedzialny za wyjazd,za mecz,za wszystko"
i powiedz tym z ministerstwa ,że zaraz tam jadę:-)
g00niek - pilnuj Grizlies !!!
Dobranoc:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie zainteresowalbym sie gra MVP Baseball 2005.. miodzio!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [i]Guniek, ile cd tej gry jest, 2? Mnie to ciagnie i ciagnie, niestety net mam w Aster i to zaledwie 200kb/s, w maju może zagram, jak tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS. Let's go Pistons!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Experto 2 cd lacznie 1,29 giga.... przy laczu 200 powinienes miec w dwa dni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Amkwish - dobranoc misie sie chyba budza z zimowego snu.. miejmy nadzieje ze sie dobudza a dallas sie nie bedzie chcialo grac... go Grizzlies go Pistons!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Teoretycznie, ale szkoda gadać jak się to ciągnie, wychodzi mnie, że z tydzień. Coś ci sędziowie mnie wk..... na Pistons.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|