"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#322201 12/04/2005 00:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Mysle, ze w Atlancie moze sie jeszcze wszystko zdarzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#322202 12/04/2005 00:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jonathan,czasami na czacie wspominam o Madduxie.
W sumie niezły serwis,dobra skuteczność.

Sam zagrałem ich wczorajszy pick na MLB(Phila) i weszło pieknie po kursie 2,35.
Zagralem,ponieważ przed dniem wczorajszym mieli streak 3L :-)

Tak więc wczoraj Maddux ok,a dzisiaj przysłali

Charlotte +3,0

Nie gralem tego,ale z ciekawością patrze na pojedynek Sarkos-Maddux:-)

Co do Twojego pomysłu na poprawe jakości tematu to jestem zdecydowanie za.tylko ilu ludzi chciałoby popracować?
Zobaczymy:-)

A propos telavizji to obowiazkowo również NBA+,przede wszystkim ten kanał.

Last edited by amkwish; 12/04/2005 00:35.
#322203 12/04/2005 00:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No za uno momento rozpocznie sie najwazniejszy dla wielu dzis mecz...

Indiana punkt za punkt, beda emocje do konca..

Jonathan masz racje co do obiektywnosci... Naprimier ja nie moge wziąć Tłoków, Amkwish Miami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo bedziemy nieobiektywni, przynajmniej ja na pewno...

Go Grizlies go Pistons!!!!

#322204 12/04/2005 00:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Byki vamosss:-)))

Tez kibicuje Atlancie,ale Braves w MLB,na razie 2:0

#322205 12/04/2005 00:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
pomyłka....juz 3:0 :-)

Indiana na mękach panie Michigan,wychodzi niestety szczupłość składu,przeeksploatowanie ostatnimi meczami i...wiek Reggiego

#322206 12/04/2005 00:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Witam nocnych fanów NBA

Z typów które wczerśniej napisałem postawilem :
01:30 Charlotte at Atlanta Typ 1
01:00 Cleveland at Orlando Typ 1
01:00 Indiana at Toronto Typ 2
01:00 Milwaukee at Washington Typ 2

Wszystko w B and W

jak narazie wyniki otwarte

Mysle ze przy bardzo waznym czynniku jakim jest motywacja w meczu Memphis at Dallas padnie typ 1
#############################################

Polecam wszystkim dzisiejszy mecz na NBA TV/NBA+

pozdrawiam!!!!

#322207 12/04/2005 00:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Troche mnie martwi multum ofensywnych zbiorek Dallas....

#322208 12/04/2005 01:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Spokojnie,za to Grizzlies nie maja zadnej straty,graja na pełnej koncentracji

#322209 12/04/2005 01:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
po 1 kwarcie meczu w Texasie nasuwa sie jedno spostrzezenie, memphis fatalnie gra na bronionej tablicy, dopuscili do 8 zbiorek ofensywnych Dallas... a jednak Misie 23-22 po 1 kwarcie... no no no... zapowiada sie ciekawy mecz do konca... umre pewnie tu, ale moze doczekam do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Indianka sie wziela do roboty... tloki 22-20 1 kwarta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#322210 12/04/2005 01:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
a cavs z 12 na 2 dzieki newble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#322211 12/04/2005 01:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
memphis traci kontakt niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#322212 12/04/2005 01:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Indiana dala rade, ale Memphis... cieniutka 2 kwarta w ich wykonaniu 12 punktow w plecy to o 6 za duzo....

#322213 12/04/2005 01:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(skończyli mi kupon z MIL Brewers)
Pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Byki pieknie walczą - respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Atlanta Braves 7:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Tylko Grizzlies - mam nadzieję,że się nie podali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#322214 12/04/2005 01:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zawalczyli pod koniec polowy... 7 punktow... czy powalcza w 2 polowie? muszą ;-)

aha a ja w przerwi rozegram sobie meczyk Detroit Tigers - Boston Red Sox... Ghost duze piwo.. bez Ciebie nie zainteresowalbym sie gra MVP Baseball 2005.. miodzio!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by g00niek; 12/04/2005 01:39.
#322215 12/04/2005 01:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Masz racje Dominik,problem Memphis to deski,szczególnie swoja.
Tu przewaga Mavs zbyt wyraźna i ten element Misie musza po przerwie poprawić.
na razie w granichach handicapu +7,5 ,ale licze na wiecej ze strony Memphis.

#322216 12/04/2005 01:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja sie pożegnam,g00niek.....

"trenerze jest pan odpowiedzialny za wyjazd,za mecz,za wszystko"

i powiedz tym z ministerstwa ,że zaraz tam jadę:-)

g00niek - pilnuj Grizlies !!!

Dobranoc:-)

#322217 12/04/2005 02:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
nie zainteresowalbym sie gra MVP Baseball 2005.. miodzio!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[i]Guniek, ile cd tej gry jest, 2? Mnie to ciagnie i ciagnie, niestety net mam w Aster i to zaledwie 200kb/s, w maju może zagram, jak tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Let's go Pistons!

#322218 12/04/2005 02:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Experto 2 cd lacznie 1,29 giga.... przy laczu 200 powinienes miec w dwa dni...

#322219 12/04/2005 02:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Amkwish - dobranoc misie sie chyba budza z zimowego snu.. miejmy nadzieje ze sie dobudza a dallas sie nie bedzie chcialo grac... go Grizzlies go Pistons!!!!

#322220 12/04/2005 02:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
w dwa dni...
[i]Teoretycznie, ale szkoda gadać jak się to ciągnie, wychodzi mnie, że z tydzień.

Coś ci sędziowie mnie wk..... na Pistons.

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1